Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pramenovi - pomoć

Cure koje imate pramenove, koliko dugo vam traju od stavljanja i čime ih održavate postojanima? 😊
2019 08 19
Nemam ih trenutno, ali sam ih imala mnogo. One neobicnije boje stajale su mi po mjesec dana, produzim ih tako sto perem kosu hladnom vodom i u regenerator dodam malo te iste boje. Ne samponiram nikad dva puta. Ovi ostali pramenovi moje boje kose ali drukcije nijanse mi stoje poprilicno dugo, bez ikakvog pokusaja produljenja :D
2019 08 19
> Froglina: > Nemam ih trenutno, ali sam ih imala mnogo. > One neobicnije boje stajale su mi po mjesec dana, produzim ih tako sto perem kosu hladnom vodom i u regenerator dodam malo te iste boje. Ne samponiram nikad dva puta. > Ovi ostali pramenovi moje boje kose ali drukcije nijanse mi stoje poprilicno dugo, bez ikakvog pokusaja produljenja :D Hvala ti. Ma radim pepeljaste pramenove na smeđu kosu, pa sam načula da mogu stajati cca 2 mjeseca, ali mi to zvuči malo previše 😏
2019 08 19
Radila sam balayage u 9.mj prošle godine na smeđu kosu, sada je više ombre, ali i dalje izgleda prihvatljivo. Preporučila bi balayage jer nema izrasta i izgleda lijepo čak i kada pustite kosu da raste :)
2019 08 20
> Teena119: > Radila sam balayage u 9.mj prošle godine na smeđu kosu, sada je više ombre, ali i dalje izgleda prihvatljivo. > Preporučila bi balayage jer nema izrasta i izgleda lijepo čak i kada pustite kosu da raste :) Hvala na odgovoru. Ma ja bih pramenove da prekrijem sijede koje su krenule 😏 pa mi je frizerka preporučila pramenove od korijena..
2019 08 20
> Hvala na odgovoru. Ma ja bih pramenove da prekrijem sijede koje su krenule 😏 pa mi je frizerka preporučila pramenove od korijena.. Ako prekrivaas sijede onda isto vrijedi ono da malo stavite sa regeneratorom(ako je moguce), i nemojte prat kosu precesto, ja sam svoje smanjila na dvaputa tjedno, i kosa bude zdravija i ne bude toliko masna, te je boja tu :D
2019 08 22
> Froglina: > > Hvala na odgovoru. Ma ja bih pramenove da prekrijem sijede koje su krenule 😏 pa mi je frizerka preporučila pramenove od korijena.. > Ako prekrivaas sijede onda isto vrijedi ono da malo stavite sa regeneratorom(ako je moguce), i nemojte prat kosu precesto, ja sam svoje smanjila na dvaputa tjedno, i kosa bude zdravija i ne bude toliko masna, te je boja tu :D Hvala puno, stavila sam pramenove danas i isto mi je i frizerka rekla. 😊
2019 08 22