Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li bi odgovorili na ovakvu poruku?

Sinoć objavim jedan artikl i odmah potom dobijem poruku koja glasi: “Halo SilaVila Samo 600? Prava sitnica. U dućanu kupim za max 300” Inače nisam lako “zapaljiva”,ali dobila sam poriv da odgovorim nešto. Da li i Vi na taj način ikad komentirate nečije objave?😎
2019 08 25
dajte negativnu za uznemiravanje :') :') :') :') :') :') :') sala mala, ali na neki nacin vam i zatrpava inbox i bespotrebno je opce takve poruke slati, netko stvarno ima problema
2019 08 25
Ne bi odgovorila, ili bi odgovorila čisto iz znatiželje da vidim što će druga strana još napisati. haha :)
2019 08 25
Joj, tako je meni jedna uletjela u inbox . Kao dobar dan : ovu ogrlicu sto prodajete sam vidjela u pola cijene te je sad snizena. Ali malo je drugacija, drugaciji su kamencici. Itd. Nisam mogla ne odgovoriti , pa sam joj napisala eto kupite tu koja je povoljnija nego moja, a mene zaobidjite. (Ista a drugacija. Jednostavno si neki ljuudi previse dopustaju plus sto im je ocito jako dosadno)
2019 08 25
> Froglina: > dajte negativnu za uznemiravanje :') :') :') :') :') :') :') sala mala, ali na neki nacin vam i zatrpava inbox i bespotrebno je opce takve poruke slati, netko stvarno ima problema 😂 A da..meni osobno je neprihvatljivo da ja šaljem nekom poruku o tome kakvu je on cijenu stavio za svoj artikl. Bilo bi mi neugodno. U mom slučaju se radi o jakni koju sam platila 300 eura,a oglasila da ju prodajem za 600 kn,a nova je. I da,jesam se uvrijedila....😄🤷🏻‍♀️
2019 08 25
ja ih obično uputim da odu tamo gdje su našli povoljnije i poželim im sreću u kupnji :') u pravilu se 90% njih vrati i uzme od mene hahahaha valjda im bude čudno zašto ih šaljem negdje drugdje da kupe :') :') :')
2019 08 26
Hah,Pretrpani Ormar, tako sam i ja napisala: “Onda pravac u dućan!🙂”
2019 08 26
> SilaVila: > Hah,Pretrpani Ormar, tako sam i ja napisala: “Onda pravac u dućan!🙂” :') :') :')
2019 08 26
I ja sm dobila takvu poruku, a u pitanju je bila torbica. Inace, torbicu sam ja osobno platila 250 kn i nakon nekog vremena sam je odlucila prodati jer sam je nosila doslovno jednom. Stavim cijenu 180 kn i nakon par dana mi se javi neka gospođa u smislu: "Pozz, ne znam zasto ovu torbicu prodajete po tako velikoj cijeni, nikad ne bi dala tolike novce za takvu torbicu, sigurno ima i jeftinijih." Prvo sam ostala sokirana, a nakon toga sam joj odgovorila da ako moze naci jeftinije od toga neka mi se javi i kaze gdje ima pa da i ja vidim 😂. Naravno, odgovor nisam dobila. 🤔😂 Ne znam cemu ovakvo javljanje ako ne planiraju nista kupiti, ako je vec zeljela proci jeftinije, mogla je slobodno pitati za dogovor oko cijene ili nesto...
2019 08 26
Blue_K nije ni mi jasna koja je poanta takvih poruka. Omalovažavanje nečijeg artikla. Ja sam suzdržala da joj ne kažem kako sam tu jaknu kupila za 300 eura kako ne bi ispalo da se postavljam s visoka,ali ona je slobodno rekla da takvu kupi za 300 kn. A ja “bezobraznica “ tražim 600 kn.🤷🏻‍♀️😂
2019 08 26
> SilaVila: > Blue_K nije ni mi jasna koja je poanta takvih poruka. > Omalovažavanje nečijeg artikla. > Ja sam suzdržala da joj ne kažem kako sam tu jaknu kupila za 300 eura kako ne bi ispalo da se postavljam s visoka,ali ona je slobodno rekla da takvu kupi za 300 kn. A ja “bezobraznica “ tražim 600 kn.🤷🏻‍♀️😂 Ni meni nije jasno, ali dobro... uglavnom, moja "super skupa" torbica je nasla kupca 😂 i tome kupcu nije bila skupa... i svi sretni. Da, vidite kako ste "bezobrani", vjerovatno zato jer joj se je jakna svidjela, a nema love za nju, pa ide podbadati sa besmislicama. 😂
2019 08 26