Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne znam gdje je tu logika

Pozdrav svima! Već dugo vremena nisam otvorila temu, ali evo, u zadnja dva tjedna sam doživjela ovdje neobične stvari pa me zanima u čemu je stvar. Naime, neki artikl npr. stavim cijenu 130kn i imam puno "lajkova", ali se nitko ne javlja. Nakon 2 tjedna stavim cijenu 200kn, eto odmah upita. Prošli tjedan me jedna ženska pitala u čemu je caka da mi jedna stvar košta 50kn. Za tu stvar sam započela s cijenom od 120kn i postepeno spuštala. Cake nema, ali ona nije kupila jer eto, prejeftino je i ne valja. Pa valjda je bit krpica da se riješimo neke robe! Tako da, drage djevojke, samo nabijajte cijene jer to odmah znači 'da vaša roba vrijedi' i brže ćete naći kupce. 😅😅🙊
2019 08 27
tako sam i ja imala artikl za 40kn, na kraju povisila na 80, odmah dobila 3 poruke. valjda ono 'sto skuplje to bolje' pali ovdje :') :') :') :') :')
2019 08 27
Fort se iznova ucim tu na krpicama😂😂...pa ne vjerujem na koju foru sve funkcioniraju ljudi☺️☺️
2019 08 27
> Maja21: > Tako da, drage djevojke, samo nabijajte cijene jer to odmah znači 'da vaša roba vrijedi' i brže ćete naći kupce. 😅😅🙊 :') :') :') sad ću sve po 500 kn stavit...ima da me zatrpaju porukama do jutra buahahahahaha
2019 08 27
Pa meni je to besmisleno. Nikad nisam nešto ne kupila jer mi se čini prejeftino. Imaš slike, imaš opis, postavi pitanje, traži dodatne slike. 😅 Sad sam barem otkrila što mi je činiti kad mi nešto dugo stoji na profilu. 😜
2019 08 27
Na krpicama nema pravila....hahahaa
2019 08 27
Svi se žale da je odjeća skupa na Krpicama,ali čini se da zbilja ide slabije kad su niže cijene.😂 Stvarno nema nam pomoći!🤣
2019 08 27
> Tridvajedan321: > Fort se iznova ucim tu na krpicama😂😂... Aaa i ja😱 Ali onda je to ono ,,logika je da nema logike".
2019 08 27
Ja ne bih vjerovala u to da to nisam doživjela. Ajde sad ovo kad stavim nižu pa višu cijenu, uvijek postoji mogućnost da to netko nije viido prije pa je taman naletio na višu cijenu. Ali to da mi se netko javi s čuđenjem za nisu cijenu, to mi je otkriće. :') Baš nas ima svakakvih.
2019 08 27
Ovo je vrh 😂 A i kad se stavi viša cijena, dolaze upiti može li niža. Iako kad malo bolje razmislim, kad stavim nižu cijenu artikla, redovito dolaze upiti za još nižu.
2019 08 27
> PretrpaniOrmar: > > Maja21: > > Tako da, drage djevojke, samo nabijajte cijene jer to odmah znači 'da vaša roba vrijedi' i brže ćete naći kupce. 😅😅🙊 > :') :') :') sad ću sve po 500 kn stavit...ima da me zatrpaju porukama do jutra buahahahahaha Hahahahaha, e jesam se nasmijala do suza na ovaj post. :') :')
2019 08 28
Ovo je najbolja tema do sada definitvno :-)...
2019 08 28
> Tridvajedan321: > Ovo je najbolja tema do sada definitvno :-)... 😂😂😂 Slazem se
2019 08 28
Evo ja bas napravila pokus sa jednom cijenom, pinku samo povecala cijenu i odmah uocila da je curka makla iz omiljenih🤣😅😃..
2019 08 28
Drago mi je da nas barem nešto ovdje može nasmijati. 😅😅 Ja čak nisam pratila koliko njih stavlja nešto u omiljene, nego sam samo povećala cijenu (ništa drastično, ali za 40kn) i čekala da vidim hoće li se itko javiti. Već dva artikla sam tako prodala. 🙊 Doduše, ja ne nabijem u startu cijenu, nego stavim onu za koju stvarno mislim da vrijedi. Ako stoji mjesecima, onda spuštam pa nakon nekog vremena opet vratim na početnu. Probajte kroz neko vrijeme pa javite kako ste vi prošle s jeftinim, a kako sa skupim artiklima 😅😅
2019 08 28
1 2