Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Dia Mara savjeti

Prati netko? Primjenujete li njene savjete?
2019 08 28
Ja sam kupila na njenu preporuku eye make up remover i uzasan mi je...i oni roll oni kaj preporucuje ( ne pratim ju dugo pa ne znam jel aktualno,al balea i alverde , nis koristi) Sve u svemu barem vise ne koristim deziće u sprej formatu :)
2019 08 28
CL roll oni su super... :)
2019 08 28
Bas gotovo sve Balea/Alverde da tako cini cuda - ne cini. Pratim ju ali i sama si provjerim vecinu toga preko aplikacije koja mi izbaci ukoliko proizvod ima stetne sastojke. Ona se dosta (tj. najvise) bazirala na BiH trziste, tj. dm, jer Muller-a tamo nema pa onda recenzira najvise Baleu. Probala sam s nekoliko tih proizvoda ali meni nista nisu pozitivno napravili. Steta da ne recenzira i neke druge marke. Pohvale za Weleda, ipak.
2019 08 28
Ja ju isto pratim, koristim najvise alverde za lice i sasvim su mi oke, barem mi nista ne isusuje lice ali i nema nekog napretka osim sto mi koza nije suha, a ona i sto druge cure hvale da su ima akne nestale, razna kozna oboljenja to bas i nije slucaj kod mene. CD deo mi nije nista dobar i ne neutralizira mi nwugodne mirise, do sad mi se najbolje pokazao za to dezic od male od lavande ali mi je soda postala preagreaivna pa sam prestala sa njim 😧, da li mozda ima tko kakvu preporuku za dezic na prirodnoj bazi bez aluminija jer sam u potrazi za necim ucinkovitim 🙃
2019 08 28
sansnova - pogledaj dr. organic roll on, čajevac je super samo se treba naviknut na miris, nakon nanošenja je baš intenzivan. Trenutno koristim Uriage bez aluminija, ali Uriage ne spada pod prirodno.
2019 08 28
Meni je najbolji La Roche, ne znam u šta spada, ali stvarno vidno poboljšanje vidim od te linije-)
2019 08 28
Aa bas mi je sve izgledalo savrseno 😂 moram isprobati
2019 08 28
> gea1508: > sansnova - pogledaj dr. organic roll on, čajevac je super samo se treba naviknut na miris, nakon nanošenja je baš intenzivan. > Trenutno koristim Uriage bez aluminija, ali Uriage ne spada pod prirodno. Ja obozavam miris cajevca 😊
2019 08 29
meni je diamara puno pomogla jer sam imala probleme gadne sa tjemenom.. ljuskica koliko ti dusa hoce, a sad se smanjilo na 80%. Meni osobno je cura za svaku pohvalu! Svaki proizvod o kojem je lose pisala meni je osobno samo lose donosio sto znaci da cura stvarno dobro radi svoj posao. Bila ona placena ili ne za reklamiranje meni tako svejedno. Konacno se netko oglasio tko bi probudio svjest o losim i stetnim proizvodima.
2019 08 31
ja vam ne mogu opisati koliko su meni njeni savjeti pomogli, a inace ne pratim niti jednog blogera/jutjubera/influencera, cak ni nju nisam odma zapratila nego prevrtila storije i citala recenzije i nakon sta san se uvjerila da je cura ok, dobila je moj follow. naletila sam na nju kad je imala oko 3-4k pratitelja, a sad ih ima skoro 120k, normalno da ce imati placene suradnje, ali cura je onda mogla prihvatit sve ponude samo da dobije 💰💰💰 ali ostala je doslijedna sebi.
2020 02 17