Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što da napravim? Fejk parfem

Drage cure, jučer sam kupila parfem od jedne korisnice i danas sam ga nosila u 3 parfumerije te se uspostavilo da se radi o lažnjaku. Radi se o parfemu Armani Si, 100 ml, otvoren i kratko korišten. Koliko mi je poznato prodaja fejkova na krpicama je dozvoljena samo ako je to naznačeno u oglasu, ovdje to nije bio slučaj, sve je izgledalo kao da je orginal, nije pisalo u oglasu da je orginal, ali se moglo pretpostaviti. Cijena je bila 300 kn, dok se fejkovi prodaju za 100-ak kn, iako ne ocijenjujem po cijeni, nego pitam. Moje prvo pitanje korisnici je bilo: Je li parfem orginal i kada je kupljen... njezin odgovor: Kupljen je u 2 mj. Inace sam jako oprezna, ali nisam obratila pažnju na to da je prešutjela dio odgovora, rečenica “kupljen je”me upucivala da je djevojka normalno kupila parfem u dućanu. Nakraju smo se dogovorile za primopredaju kad sam se vratila u Zg s mora i među ostalim sam pitala: u kojoj je parfumeriji parfem kupljen? Je li iz Mullera? ( to sam pitala jer sam tamo odmah isla pitati da mi potvrde da je orginal). Cura kratko rekla: ne, ne i ja sam se nadovezala: nema veze, ja ću ga tamo provjeriti, čini mi se sve uredu, žurila sam dalje platila i cura nije nista rekla da me upozori, jer je mozda mislila da necu skuziti. Parfem ne drži niti 15 sekundi, žene u parfumeriji su odmah skuzile, iako je kutija skoro identična, slova se mogu ostrugati, tako da ga ni kao lažnjaka ne bih nikada zadržala jer ne miriši uopće, a da tražim lažnjak i tražila bi da mi vrati novce jer parfem nema veze s orginalnim parfemom, pogotovo za 300 kn. Pokušala sam objasniti, al djevojka mi je odgovorila samo: Moja namjera je bila prodati parfem.
2019 09 05
I ja sam večeras otvorila sličnu temu. Čini mi se da su i ljudi postali fejk. Prestrašno.
2019 09 05
Ne znam je li ovo prevara i je li ovo za crnu listu, ali mislim da mi cura treba vratiti novce, a ja njoj parfem pa neka ga prodaje dalje. Ne bi ni smjela prodavati lažnjake. Cura ima tri pozitivne povratne. Što vi mislite i što mi savjetujete? Hvala puno
2019 09 05
Naravno da je prevara i njen odgovor to i potvrđuje.
2019 09 05
I ta tvoja kao i ona iz teme o papirnatim uggsicama zaslužuju mjesto na crnoj listi sa svim njihovim podatcima. Ukoliko ne vrate lovu, jasno. Za početak, zvekni joj negativnu recenziju.
2019 09 05
Ajme gle ti njezine odgovore... kakvih ružnih ljudi ima. Naravno da je prevara. Nađite se, neka ti vrati tvojih 300 kn i ti njoj "parfem". Strašno.
2019 09 05
U pravu ste vi.. Mogla je odmah odgovoriti da nije original cim ste pitali.. Katastrofa.. Nek vam vrati novce
2019 09 05
Zašto joj štitiš identitet? Ok, može ona otvorit xy novih profila ovdje, šta će vjerojatno i napravit. Iako si 100% u pravu, ne sviđa mi se taj stav "Neka mi vrati novce, ja ću njoj parfem, pa neka ga prodaje dalje". Ono, nek zajebe nekog drugog, samo mene ne 👎
2019 09 05
Jedan odgovor je sigurno iskren-onaj da joj je namjera bila prodati parfem👎 Voljela bih da se dozove pameti ali čisto sumnjam obzirom na odgovor- s tri povratne ne gubi ništa, otvorit će novi profil i opet isto
2019 09 05
U tom slučaju, moje iskrene isprike. A tu fake robu im ne bi trebalo ni vraćat. Eto, ja bi te stvari poslala adminima na Krpicama, neka ih kao fake i prodaju i financiraju se tako, ili da ih doniraju. Jbte život ja bi umrla od srama da mi itko i pomisli ostavit negativnu, sve da sam i registrirana kao Pajo Patak a kamoli pod imenom i prezimenom... Više me šokira đon obraz nego 300 kuna bačenih nizvodno.
2019 09 05
Radilo se o primopredaji, osobno smo se našle u gradu prekjučer.
2019 09 06
Prezime i adresu možda ima netko s kime je prije surađivala pa zatražite od njih. Prodaja lažnjaka je zakonom zabranjena pa ne bi bilo loše obavjestiti policiju sa čime se dotična bavi.
2019 09 06
Pustite joj negativnu, posaljite poruku svim korisnicama sa kojima je imala suradnju ( po povratnima vidim jednu prodaju i dvije kupnje),zatrazite njezine pune podatke. Kad dobijete sve nadite ju na netu , fb ako ima poslati poruku njezinim fb prijateljima . Zatim poslati poruku i doticnoj , prodaja fake parfema je za prijavu policiji.
2019 09 06
> glitterica: > Pustite joj negativnu, posaljite poruku svim korisnicama sa kojima je imala suradnju ( po povratnima vidim jednu prodaju i dvije kupnje),zatrazite njezine pune podatke. Kad dobijete sve nadite ju na netu , fb ako ima poslati poruku njezinim fb prijateljima . Zatim poslati poruku i doticnoj , prodaja fake parfema je za prijavu policiji. Ja se defintiivno slažem, tkaođer mislim da sam prevarena za 300kn, ali se radi o drugoj stvari. Našla sam sve podatke od korisnice, i ne bude li bilo pomaka do ponedjeljka, svi će vidjeti što je kadra učiniti za 300kn... NEvjerojatno šta ovdje žene, cure, muški ako ih ima, rade.... Strašno, baš sam razočarana
2019 09 06
Ja se sa svime slazem samo mi nije jasno kako vam od pocetka sve nije bilo sumnjivo. 1. nigdje ne pise da je original 2. kada ste ju pitali da li je original, nije odgovorila 3. kada ste ju uzivo pitali jel iz mullera ona je samo rekla ne.. Znaci 3 crvena svijetla ste imali, a ipak ste kupili. Nemojte me krivo shvatiti, i ja sam bila prevarena za furla torbu, ali jaaako se treba paziti... I naravno da ju trebate prijaviti i traziti novce, ali ste mogli definitivno na vrijeme odustati...
2019 09 06
1 2 3