Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Studenti roditelji

Hellou cure :) Ukratko, kolegica i ja za završni moramo napraviti /snimiti prilog pa smo odabrale temu o položaju studenata koji su ujedno roditelji u našem obrazovnom sustavu. Ako ima među vama takvih ili poznajete nekoga, slobodno me spojite s njom/njim. Ako vas brine snimanje pred kamerom, bez brige :) Atmosfera je skroz opuštena, svi smo mladi, i sve se to u montaži sredi :D Prilog je za svrhu našeg faksa i vježbe i bit će eventualno prikazan na našoj studentskoj televiziji. Pa ako ima netko tko želi podijeliti svoje iskustvo i priču i usput pomoći nama, slobodno se javite pa se dogovorimo, čokolada vas čeka :D
2019 09 10
Tenine studentice? Sretno s traženjem! Zadale ste si težak zadatak...najteže će biti naći sugovornike,,, :")
2019 09 10
> sanjaurban: > Tenine studentice? Sretno s traženjem! Zadale ste si težak zadatak...najteže će biti naći sugovornike,,, :") Da ☺️ Imamo sve osim barem jednog studenta :(
2019 09 11
> lagarta: > > sanjaurban: > > Tenine studentice? Sretno s traženjem! Zadale ste si težak zadatak...najteže će biti naći sugovornike,,, :") > Da ☺️ Imamo sve osim barem jednog studenta :( Znam kako vam je....i kad ti se čini da će pristati on kaže: Hvala, ja se ipak bojim.... Također ima još jedna gadna situacija- sugovornik se čini ok i brbljav na dogovoru, no kad se kamera upali on- počne mucati i znojiti se...sva sreća da postoji off :")
2019 09 11
Pozdrav drage djevojke,rado bi vam pomogla i javila se za intervju no vidim da ste u Zg a ja sam izvanredna studentica,roditelj ali ovdje u Slavoniji,studiram u Osijeku.Ako mogu kako pomoc svojim iskustvima kao roditelj -student ,, na daljinu,,javite se.Srdacan pozdrav!Monika
2019 09 22