Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Instagram prodaja?

Pozdrav krpičarke, već duže vrijeme razmišljam uz profil na MK otvoriti i Instagram profil za prodaju.Vidjela sam da nekim djevojkama ide vrlo dobro na toj platformi na području prodaje (raznih stvari, nije isključivo odjeća). Smatram da bi i to vrlo dobro funkcioniralo zbog aktivnosti te društvene mreže. Vjerojatno će trebati neko vrijeme da se ta prodaja pokrene, ali što Vi mislite o toj ideji?
2019 09 16
🖒 i ja o tome razmišljam već neko vrijeme 😊
2019 09 16
Ja sam otvorila profil upravo pod korisničkim imenom @dana_ormar, zapratim neke korisnice pa one mene ako im se svidi. Mislim da treba vremena ako nema potpore, ali Instagram je razvikan pa se lako skupi broj pratitelja u kratkom vremenu. I već sam dobila nekoliko upita tako da samo naprijed! :)
2019 09 16
Primjetila sam da jaako puno cura je to pocelo radit. Iskreno malo sam sumnjicava prema toj ideji🤷‍♀️ Ali svakako vrijedi pokusati,pa mislim da cu i ja otovriti profil
2019 09 16
Dobra je ideja. Jedino sto je meni na MK velika prednost da vidim povratne informacije
2019 09 17
Najbolje da svaka ovdje ostavi link ja već pratim neke
2019 09 19
Ja sam na instaču Visak_robe_ :)
2019 09 29
Super ideja! Napravila sam si sad profil na Instagramu pa ako me zelite dodati: ps_ormar Hvala, vraćam follow :)
2019 09 30
Pozdrav cure, znam da je malo starija tema,ali evo i ja sam napravila profil tina.finaa Imate neke savjete?
2020 07 12