Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Netko je stavio profilnu sliku na moj profil (promjenio)

Pomoc! Sumnjam da se netko sluzi mojim profilom, kome da se obratim? Slika profila je promjenjena. Od jucer ne mogu uci u profil.
2019 09 20
> LiviaSokolov: > Pomoc! Sumnjam da se netko sluzi mojim profilom, kome da se obratim? Slika profila je promjenjena. Od jucer ne mogu uci u profil. promijenite lozinku, profil je vezan za mail ili za facebook profil
2019 09 20
Kako ste otvorili temu sad ako od jučer ne možete ući u profil? Promijenite lozinku i emailu, i neće moću više ništa i kraj priče!? Ili šta imate još jedan profil?? Btw. Tema otvorena iza vaše, ista priča vjerovatno se nešto u sustavu pomiješalo i poremetilo, nije Vam nitko ulazio u profil već greška na stranici.
2019 09 20
Ista stvar kod mene. Primjetila sam da imam profilnu sliku,a ja uopće nisam imala profilnu sliku. Isto tako sam primjetila da pola mojih artikala više nema sliku nego samo opis oglasa. Da li se nešto dešava sa stranicom?:/
2019 09 21
Problem je u stranici. Slike oglasa su nestale, tek je jucer proradio upload. Takodjer se iz nekog razloga pojavljuju tudje slike u oglasima kao i na profilnim slikama. Imate temu koju je otvorio admin pa popratite...
2019 09 21