Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc, kupnja jakne Njemacka

Zanima me jedna Review jakna koja kod nas je u prodaji u P&C, ali najveca velicina koju imaju je L. Ta jakna postoji i u XL velicini al iz nekog razloga kod nas nije stigla Ocito sve mrsavice i ravne ko daska, pa ljudi nisu niti pomislili da naruce i XL velicinu 🙄 Za Peek u Zg ne znam, jer nisu mogli vidit odavde, al pretpostavljam da je ista politika firme i u St i u Zg. U Njemackom Peek-u je imaju u navedenoj velicini ali dostavljaju, naravno, samo u Njemacku. Pa ako bi se nasla koja dobra dusa koja ima negdje boraviste po Njemackoj, znam da je dosta cura odselilo, na ciju adresu bi mogla naruciti pa da mi proslijedi u Hr. Naravno, uplacujem za proviziju i pt. I naravno, preferirala bi pouzdanije cure s vecim brojem poz povratnih, ako ja ikako moguce. Znam da nekad ni to nije mjerilo, al eto. Ukoliko ima zainteresiranih, javite se u inbox. Hvala
2019 10 17
Pa zauzeli smo tek 8.mjesto po debljini u EU, sto ce nama vece od M ,:) P.S. nadam se da si nasla, ovaj put provjerenu curu.
2019 10 21
Sonja cekam da se javi ona od zadnjeg puta. Ona ima sve sta se trazi i sasvim slucajno svaki put ide ili se vec nalazi u drzavi koja god triba 😂😂😂
2019 10 21
😅 Zelim ti srecu, trebat ce ti 😄 A gdje su sad sve one sto sele jednom tjedno?! Nista ha😨 A jel ima mozda u Austriji ta jakna?
2019 10 21
> sonja90: > 😅 Zelim ti srecu, trebat ce ti 😄 > A gdje su sad sve one sto sele jednom tjedno?! Nista ha😨 > A jel ima mozda u Austriji ta jakna? Cekaju da rasprodaju sve s profila radi selidbe, pa tek onda idu 😂 Javila mi se jedna cura, pa cemo vidit.
2019 10 21
I ja sam jedna od onih koji imaju nekoga "tamo" ali kasno palim :') No ako vam je sigurnije ili makar pouzdanije, svakako možete koristiti uslugu ove stranice za dostavu artikla https://www.mailboxde.com/ Kako bilo, želim vam da što prije ulovite artikl koji vam se toliko sviđa!
2019 10 22