Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Bamija- čaj i tinktura (za probleme sa želudcom)

Prodajem višak čaja i tinkture od bamije. Jako je učinkovito, meni je pomoglo pa mi više ne treba. Nije otvarano, znači original zapakirano, rok je do 4.mj 2020. Cijena je 180 kn za oboje. Ovdje je kopiran tekst o tim proizvodima s njihove stranice: Bamija čaj je mješavina suhih, rezanih plodova 12 sorti BAMIJA. Odličan je za rješavanje problema oštećene sluznice od usta do debelog crijeva. U kombinaciji sa BAMIJA tinkturom, izuzetno je učinkovit za tretiranje kroničnih gastritisa i Helycobacter Pylori. Obzirom da je 100% prirodni napitak, mogu ga koristiti i djeca i odrasli. Bamija tinktura je alkoholna otopina 12 sorti bamija, istih kao u Bamija napitku. Odlična je za trenutno otklanjanje problema žgaravice, bolova u želucu ili nadutosti. Kada se kombinira sa BAMIJA napitkom, učinkovita je kao tretman za kronični gastritis i Helycobacter Pylori. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/05c96828393a28650c6201bd3cfc139c.jpg)
2019 10 20