Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Bojanje remena

Kupila ovdje prekrasan Lei lou remen. Mislila sam da je crni, tako mi je izgledao na slikama. I onda šok, on je maslinasto zeleni. Prekrasan je i nov novcat ali nemam niti jedan komad uz koji bi ga mogla iskombinirati. Zanima me ima li tko iskustva s bojanjem? Remen je od prave kože. Bojala sam balerinke sprejem ali one su od brušene kože. Ispale su super. Svaki savjet je dobrodošao.
2019 10 27
Kolegica mi je preporučila boju za kožu iz Hoby art Chemaca..baš se spremam kupiti ju i njome obojiti kožne cipelice koje baš izgledaju jako iznošeno, a nigdje nisu strgane....ako ste tim sprejem bojili cipele ne vidim zašto ne biste mogli i remen. Kakav ste sprej koristili?
2019 10 27
Sprej je baš za brušenu kožu, mislim da nije dobar za glatku. Baš tu boju sam i ja gledala. Mislim da ću ju kupit.
2019 10 27
Onda krećemo s eksperimentom! Javite kako je ispalo..
2019 10 27
> sunce86: > Sprej je baš za brušenu kožu, mislim da nije dobar za glatku. Baš tu boju sam i ja gledala. Mislim da ću ju kupit. Nisam sigurna da se isplati ekperimentirati. Jeftinije je odnijeti postolaru ili nekome tko izrađuje torbe i kožnu galanteriju.
2019 10 31