Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ono kad ne možeš vjerovati!

> sanjaurban: > Ajoj, draga Gitice, baš mi te žao, pa nedavno si isto imala neku "situaciju". Kažu da nakon vala lošeg ide sretni val, a ja želim da te što prije sustigne... o:) Istina! U pravilnim intervalima dopadne me neka lujka. Ali pazi sad - zamolila adminku da mi makne nezasluženu negativnu i nakon minute i po - cap! - nema negativne! Zastrašujuća brzina :o
2019 10 31
Evo opet negativne :') :') :')
2019 10 31
Jesu li to ove Ciciban gležnjače? https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Nw1vz8aMM2oJ:https://mojekrpice.hr/items/obuca/9532206/ciciban-gleznjace+&cd=6&hl=hr&ct=clnk&gl=hr ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6a4e75606e8ee7b419a7f04d5cb1762c.jpg)
2019 10 31
Jesu. Ajde, nisu žućkaso smeđe, nego ciglasto smeđe, kako je odmah obrisala oglas nisam više znala pravu boju, a došle ciklamaste, kao ova boja od Krpica.
2019 10 31
> gitadevi: > Jesu. Ajde, nisu žućkaso smeđe, nego ciglasto smeđe, kako je odmah obrisala oglas nisam više znala pravu boju, a došle ciklamaste, kao ova boja od Krpica, ili ovog vašeg linka. Pravu boju niti ja baš ne ulovim, ali zato postoji naslov i opis, a ona to nije napravila i trebala bi priznati pogrešku, vratiti uplatu + trošak otpreme i sve 5.
2019 10 31
Ma boja je čudna, ali je divna na fotki. Mislim, divna je i uživo, samo totalno drukčija, skroz ženstvena. Kakva bedastoća, napraviti takvu dramu! Ja sam prekjuče prodala jedan kompaktan puder, nov i nekorišten. Danas mi kaže kupilica da je stigao i da je divan , ali da nema one folije između pudera i ogledala. Dok sam fotkala sam je izvadila i zaboravila je vratiti. I ja ponudim povrat. Ono - kupac nezadovoljan. Žena kaže da nije važno i sve 5. A ovako drama, tenzije, gnjavaža...... Stvarno nepotrebno.
2019 10 31
> gitadevi: > > sanjaurban: > > Ajoj, draga Gitice, baš mi te žao, pa nedavno si isto imala neku "situaciju". Kažu da nakon vala lošeg ide sretni val, a ja želim da te što prije sustigne... o:) > Istina! U pravilnim intervalima dopadne me neka lujka. > Ali pazi sad - zamolila adminku da mi makne nezasluženu negativnu i nakon minute i po - cap! - nema negativne! Zastrašujuća brzina :o Lujka opet djelovala!
2019 11 01
Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce.
2019 11 01
> gitadevi: > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. Sry postole su meni crvene cak tamno crvene eto ,sta se povrata tice mozda najpostenije pola/pola postarina . Ja sam vracala jednom i platile smo po pola mada greska nije bila moja, isto boja u pitanju ali crno/siva oglasena crna dode borsa siva i jos me uvjerava da je crna i ja pitam ukucane /suside koja je ovo boja .......Bila je dosta velika cifra u pitanju i trazila je prvo da posaljem borsu nazad pa onda ce mi uplatit povrat novca uvecan za pola postarine ,(mada je borsa bila nova,preljepa ali jbg siva) i ja joj kazem ok dugujes mi XX20 kn ,a ona meni uplati XX19.79 .(sto je u biti bilo tocno pola )
2019 11 01
Vi uvijek placate iz svog dzepa i jednu i drugu postarinu kada dodje do povrata jer ste kao prodavac pogrijesili te kupac nije zadovoljan kupljenim artiklom? > gitadevi: > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce.
2019 11 01
Nije problem u zadovoljstvu kupca, tipa ne stoji mi dobro pa bi vratila, nego u krivo oglašenom artiklu, oštećenoj robi, a oglašenoj kao urednoj i sl. U tom slučsju je to isključivo greška prodavača koji mora platiti obje pištarine.
2019 11 01
Naravno da uvijek vraćam cijelu poštarinu, kada je moja krivica. To se podrazumijeva jer nema nikakvog smisla da kupac nema artikal koji je želio kupiti, ima gnjavažu s uplaćivanjem , odlaženjem na Poštu ili Tisak, ponovnim slanjem.....a nema ni lovu kojom mora platiti povratnu poštarinu - a krivica za sve to je moja.
2019 11 01
> anysplit: > > gitadevi: > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > Sry postole su meni crvene cak tamno crvene eto ,sta se povrata tice mozda najpostenije pola/pola postarina . > Ja sam vracala jednom i platile smo po pola mada greska nije bila moja, isto boja u pitanju ali crno/siva oglasena crna dode borsa siva i jos me uvjerava da je crna i ja pitam ukucane /suside koja je ovo boja .......Bila je dosta velika cifra u pitanju i trazila je prvo da posaljem borsu nazad pa onda ce mi uplatit povrat novca uvecan za pola postarine ,(mada je borsa bila nova,preljepa ali jbg siva) i ja joj kazem ok dugujes mi XX20 kn ,a ona meni uplati XX19.79 .(sto je u biti bilo tocno pola ) ZaŠto bi bilo najpoštenije da i kupac i prodavač plate po pola poštarine, ako je krivnja samo prodavačeva? Napominjem da je prodavač odmah znao da je krivnja njegova, jer je odmah izbrisao oglas i niti jednom rječju , ni u jednom trenutku nije pokušao osporiti moju tvrdnju da su cipele druge boje.
2019 11 01
> anysplit: > > gitadevi: > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > Sry postole su meni crvene cak tamno crvene eto ,sta se povrata tice mozda najpostenije pola/pola postarina . > Ja sam vracala jednom i platile smo po pola mada greska nije bila moja, isto boja u pitanju ali crno/siva oglasena crna dode borsa siva i jos me uvjerava da je crna i ja pitam ukucane /suside koja je ovo boja .......Bila je dosta velika cifra u pitanju i trazila je prvo da posaljem borsu nazad pa onda ce mi uplatit povrat novca uvecan za pola postarine ,(mada je borsa bila nova,preljepa ali jbg siva) i ja joj kazem ok dugujes mi XX20 kn ,a ona meni uplati XX19.79 .(sto je u biti bilo tocno pola ) Ako su vama tamno crvene onda stvarno meni mogu biti žuto smeđe ,:) Bitno je samo da su stigle potpuno druge boje i da je prodavalica toga svjesna, inače ne bi brisala oglas i pobunila bi se , tvrdeći da su cipele iz oglasa i one koje sam dobila istovjetne boje.
2019 11 01
> kkorina: > > gitadevi: > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > Ne razumijem zasto joj niste poslali cipele natrag o njenom trosku tj. da ona kao primatelj plati postarinu? Jer je rekla da ne pristaje platiti poštarinu. S obzirom da je evidentno da imam posla sa čudnovatom osobom (jer ne znam kako drukčije nazvati osobu koja se u razgovoru u kojem je jasan njen interes prijavljuje svaka 3 dana, a na moju poruku 'Ne bude li iznos za povratnu poštarinu uplaćen do kraja dana cipele ću donirati' nakon 3 dana šutnje i neuplaćivanja odgovara s 'Jeste li mi poslali cipele?) moglo bi se dogoditi i da pošaljem cipele pouzećem, da iz xy razloga ne budu preuzete, pa da sam, izrazimo se umjetnički, ispušila tu poštarinu i platila penale.
2019 11 01
1 2 3 4 5 6 ... 9