Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ono kad ne možeš vjerovati!

Bit moje teme nije - ja bih ovako, ja bih onako, možda bi se moglo ovako ili onako.....nego da bi negdje u pravilima Krpica trebala postojati opaska da povratnu poštarinu u slučaju da je za potrebu povrata kriv prodavač - prodavač i plaća. A ne da se kroz godine svako malo pojavi tema s natezanjem oko toga.
2019 11 01
Zasto ?Zato jer mi se ne da natezat s takvim prodavacima jer mi je to ispod svake razine, to mi je ciganluk . U mom slucaju. isto je boja bila u pitanju prodavac tvrdi crna ja tvrdim siva ,svi moji siva svi njeni crna i sta da radim ?Na slikama crna borsa . Vi trvrdite zuto.smeda, postole su crvene/ciklama/tamno crvene na slici izgledaju . Ako nije bila navedena boja u oglasu i slikama ,ne znam tijek razgovora, po meni obe ste napravile propust.Vi niste pitali koja je boja -ona nije naglasila . Nemojte o pravilima krpica koji postoje samo kao pravila koja se redovito krse pocevsi od opisa,slika,preprodaje,tagiranja,kopija etc Niste pitali koja je boja i kraj price princip je preskup ako se placa zivicima .
2019 11 01
> gitadevi: > > kkorina: > > > gitadevi: > > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > > Ne razumijem zasto joj niste poslali cipele natrag o njenom trosku tj. da ona kao primatelj plati postarinu? > Jer je rekla da ne pristaje platiti poštarinu. S obzirom da je evidentno da imam posla sa čudnovatom osobom (jer ne znam kako drukčije nazvati osobu koja se u razgovoru u kojem je jasan njen interes prijavljuje svaka 3 dana, a na moju poruku 'Ne bude li iznos za povratnu poštarinu uplaćen do kraja dana cipele ću donirati' nakon 3 dana šutnje i neuplaćivanja odgovara s 'Jeste li mi poslali cipele?) moglo bi se dogoditi i da pošaljem cipele pouzećem, da iz xy razloga ne budu preuzete, pa da sam, izrazimo se umjetnički, ispušila tu poštarinu i platila penale. Ne bi jer ih ni vi onda ne bi morale preuzeti i onda bi ih posta unistila,a ona bi sama bila kriva jer ih nije htjela preuzet. Pa nitko vas ne obvezuje da platite povratnu postarinu,a ja koliko sam svatila iz onih poruka je to da je prodavacica rekla da ce vam za postarinu uplatit kad joj posaljete cipele natrag jer ne vjeruje da cete ih poslat. I ja sam jednom kupila cipele koju su visestruko skuplje od ovog vaseg i svatila da nisu crne kako se cinilo na slici. Takoder nije bilo navedeno u opisu,al eto tad nisam razmisljala da bi to mogla bit greska prodavacice vec sam ih uzela i prodala dalje. I meni na ovoj slici cipele izgledaju roskasto i kao da su zenske,al opet mozda je to slucaj kao sa onom haljinom nekom je plava nekom zlatna. Ono sto me jako bode u oci su njeni tagovi frodo,bambi,ciciban joooooj
2019 11 01
> kkorina: > > gitadevi: > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > Ne razumijem zasto joj niste poslali cipele natrag o njenom trosku tj. da ona kao primatelj plati postarinu? ni meni nije jasno zasto ih nije tako vratila, ako vec toliko upire da je iskljucivo pogreska prodavaca ?
2019 11 01
> anysplit: > Zasto ?Zato jer mi se ne da natezat s takvim prodavacima jer mi je to ispod svake razine, to mi je ciganluk . > U mom slucaju. isto je boja bila u pitanju prodavac tvrdi crna ja tvrdim siva ,svi moji siva svi njeni crna i sta da radim ?Na slikama crna borsa . > Vi trvrdite zuto.smeda, postole su crvene/ciklama/tamno crvene na slici izgledaju . > Ako nije bila navedena boja u oglasu i slikama ,ne znam tijek razgovora, po meni obe ste napravile propust.Vi niste pitali koja je boja -ona nije naglasila . > Nemojte o pravilima krpica koji postoje samo kao pravila koja se redovito krse pocevsi od opisa,slika,preprodaje,tagiranja,kopija etc > Niste pitali koja je boja i kraj price > princip je preskup ako se placa zivicima . Vi svaki put kad kupujete na Krpicama pitate koje je boje uslikani artikal?! Ma dajte, nemojte budaliti. Možda su vama pravila Krpica nevažna i prema njima ste indiferentni, ali , ja sam svojih gotovo 1000 uspješnih suradnji odradila poštujući ih, s osobama koje ih poštuju. Nikad za artikal koji kupujem nisam pitala koje je boje, ako je fotka bila bistra i jasna. U svojim oglasima, ako bi boja na fotkama bila nerealna, onda bih u oglasu navela kakva je boja uživo (što se i sada može vidjeti u mojim oglasima, npr. za Adidas tenisice). Nisam napravila propust. Fotke su jasne. Stigle su cipele druge boje. Prodavačica nije opovrgavala da su cipele koje je poslala i cipele na fotkama različite boje, dakle, složila se s tim. Taj dio očito preskačete.
2019 11 01
> kkorina: > > gitadevi: > > > kkorina: > > > > gitadevi: > > > > Dakle, kad ni nakon tri dana od mog upozorenja da cu cipele donirati ne bude li iznos za povratnu postarinu uplacen do kraja dana, to nije ucinjeno, donirala sam ih obitelji u reskoj materijalnoj situaciji, koju i inace pomazem. > > > > Prodavacica mi jutros obratila u inbox s prijetjom: Naci cu te na ljeto kad dođem na more, vratiti ces ti i cipele i novce. > > > Ne razumijem zasto joj niste poslali cipele natrag o njenom trosku tj. da ona kao primatelj plati postarinu? > Korina, Krivo ste zaključili. Prodavačica ni u jednom trenu nije rekla da će platiti poštarinu nakon što joj pošaljem cipele. Rekla je da je neće platiti i gotovo. Nakon tjedan dana čekanja da uplati novac(bez povratne poštarine) i još tjedan dana natezanja oko toga da neće platiti povratnu poštarinu napisala sam joj da ću cipele donirati ako do kraja dana tu poštarinu ne uplati. Nakon 3 dana je ragirala sa 'Jeste mi poslali cipele?' i sljedeći dan 'TKo meni garanitra daćete mi cipele poslati ako platim poštarinu?'. Molim vas da zaključujete na osnovi onog što je napisano. Ako je njoj više stalo do nekakvog čudnog principa, nego do cipela, zašto bih ja svoje vrijeme i energiju trošila na pakiranje, odlazak na poštu, slanje.....da bi ih ona ipak dobila? Često šaljem i primam pakete, ponekad ih primi netko od ukućana, tako se moglo desiti i s potencijalnim povratom nepreuzete pošiljke.
2019 11 01
> Vi svaki put kad kupujete na Krpicama pitate koje je boje uslikani artikal?! Ma dajte, nemojte budaliti. Možda su vama pravila Krpica nevažna i prema njima ste indiferentni, ali , ja sam svojih gotovo 1000 uspješnih suradnji odradila poštujući ih, s osobama koje ih poštuju. Nikad za artikal koji kupujem nisam pitala koje je boje, ako je fotka bila bistra i jasna. U svojim oglasima, ako bi boja na fotkama bila nerealna, onda bih u oglasu navela kakva je boja uživo (što se i sada može vidjeti u mojim oglasima, npr. za Adidas tenisice). > Nisam napravila propust. Fotke su jasne. Stigle su cipele druge boje. Prodavačica nije opovrgavala da su cipele koje je poslala i cipele na fotkama različite boje, dakle, složila se s tim. Taj dio očito preskačete. Pitam, e nisam pitala mozda 2-3 puta nista extra ali ostalo pitam dodatne slike,racun, Data code,... sve pitam, jer sam eto 2 puta u svojih skromih 20-ak transakcija bila prevarena,plus sam imala ovu situaciju sa bojom borse ,koja je bila ja kazem/ti kazes . I sama saljem slike,mjerim,slikam data code,ma poslikam svaki upit ,iz blizeg,detaljim ,unutrasnjost dust bages etc .Imam upite mogu li slikat na danjem svijetlu i to napravim bez problema .Meni to nije cudno . Savjesna sam osoba,sve navedem sta smatram potrebnim,odgovorim svakome i sve pitam. Ne budalim i ne bih dalje nema potrebe ajmo se slozit da se ne slazemo 8-) 8-)
2019 11 01
Norafora123 Hvala jos jednom,javim kad posaljem! Ugodan ostatak dana.Lijep pozdrav prije 26 dana, 13:52 Norafora123 Pozzz,ja se ispricavam,sutra sigurno posaljem pa vam javim sifru.Lijep pozdrav. prije 23 dana, 21:49 gitadevi Dobar dan! Gležnjače su sretno stigle, međutim, imamo problem. U oglasu je boja izgledala smeđkasto/konjakasta, a cipelice su zapravo ciklamaste , kakve ih naš dečko ne može nositi prije 18 dana, 13:31 Norafora123 Pozzz,bas mi je zao 😑😑. Inace ne radim povrat robe pa dali bi ih mogli stavit u prodaju dalje?? Hvala,lp. prije 18 dana, 14:27 gitadevi Vjerujem da ne radite povrat robe ako nije vaša greška razlog traženja povrata, ali ovog puta je, eto, baš to slučaj,, pa bih ja radije da napravimo povrat i da ih vi onda dalje prodajete, sa fotkama koje pokazuju pravu boju. Molim vas povrat novca na račun s kojeg vam je uplaćen i podatke za povrat cipelica. Hvala! Gita prije 18 dana, 14 gitadevi Dobar dan! Imamo li problem u komunikaciji prije 17 dana, 14:15 Norafora123 Dobar dan! Muz mi je na terenu pa Vam mogu tek za vikend vratiti novce preko internet bankarstva ako nije problem? prije 17 dana, 14:21 gitadevi Naravno da nije problem.POzdrav do vikenda! prije 17 dana, 14:23
2019 11 01
Norafora123 Pozzz,jucer su uplaceni novci,al ce tek sutra uplata bit vidljiva. Moji podaci prije 12 dana, 12:08 gitadevi Pozdrav! Uplata je vidljiva, međutim izgleda da ste zaboravili iznos za povratnu poštarinu. prije 11 Norafora123 Pozzz,jeste li poslali cizme? prije 6 dana gitadevi Pozdrav i vama. Jeste li pročitali moju poruku? prije 6 dana, 16:58 Norafora123 Dosad stvarno nikad nisam imala problem sa vracanjem robe.Mogla sam ih vec prodati da su kod mene... gitadevi Naravno. A ja se ne bih morala baktati s povratom, čekati uplatu, slati ih natrag.....da su odgovarale fotku u oglasu. Mislite da bi ih trebala vraćati o svom trošku iako se radi o vašoj grešci? prije 6 dana, 17:45 Norafora123 Koliko vidim kod vas na profilu,pise da ne vrsite povrat robe,ja sam barem bila fer i vratila vam iznos koji ste uplatili..Ne znam sta bi vise rekla... prije 6 dana, 17:53
2019 11 01
Gospođo, ne vršim povrat robe ako nisam kriva zbog onog zbog čega se povrat traži. Kada sam krivo oglasila veličinu tenisica, pa je zato nezadovoljna kupilica tražila povrat, naravno da sam ga izvršila i pod normalno uplatila za povratnu poštarinu - zašto bi kupilica plaćala za moju grešku? Što je posebno fer u tome što ste mi vratili novac zbog greške koju ste VI učinili? Ja sam svoj dio, kao kupac, odradila bez greške. Zašto bih ja plaćala poštarinu, ako je krivica vaša? Već su bile teme o takvim stvarima na Forumu i uvijek iznova se konstatiralo da povratnu poštarinu plaća onaj tko snosi krivnju za povrat. Slobodno pokrenite temu o ovom slučaju. prije 6 dana, 18:04 gitadevi Dobar dan! Molim vas da do kraja dana uplatite novac za povratnu poštarinu, u protivnom ću cipelice donirati. ovo natezanje traje već 13 dana i dosadilo mi je. prije 4 dana, 13:24 Norafora123 Dobro vecer,dali ste mi poslali čizme? prije 1 dan, 19:07 gitadevi Pa, jeste li mi uplatili za povratnu poštarinu? prije 1 dan, 22:51 gitadevi Ovog trena završavam ovo natezanje. Prije dva dana sam vam rekla ako mi do kraja dana ne uplatite za povratnu poštarinu doniram čizme dalje. Zašto me pitate da li sam ih poslala , kad niste uplatili za povratnu poštarinu?! Završili smo razgovor, pregovore, raspravu..........Skoro hiljadu suradnji i nikada ovoliko gnjavaže. prije 1 dan, 23:21 Norafora123 Kako ja mogu bit sigurna da cete vi meni njih poslati ako uplatim postarinu.Buduci da me ovako dugo gnjavite ne mogu bit sigurna da cu ih nazad dobiti.Posto se prijetite da cete ih donirati.Ja od krpica zivim buduci da samo suprug radi...Nikad dosad nisam imala problema kao ovaj put sa vama.Vjerujte da mi je dosta ovog natezanja,bila sam fer i korektna i vratila vam novce... prije 1 dan, 17:14 gitadevi Cipele donirane! prije 17 sata Norafora123 Posjetit ču te na ljeto kad budem dolazila na more,vratit češ i novce i cipele onda. prije 5 sata
2019 11 01
Pa, eto, Any, valjda sam ja u svojih 950 pozitivnih suradnji imala više sreće u odabiru osoba s kojima želim/koje samnom žele surađivati. I ostavljala sam ili odgovarala na dodatna pitanja svaki put kada navedeni podaci nisu bili dostatni ili jasni. Kada se sve čini jasnim, onda ne pitam jer smatram da za tim nema potrebe. Dakle, činila se boja na fotkama nekome zelen, plava ili ljubičasta, nazvala je ja žućkastom ili konjakastom - sporedno je. Bitno je da su stigle cipele sasvim drukčije boje nego na slikama, da je prodavačica toga svjesna, da sam bez problema tjedan dana čekala djelomičnu uplatu, da sam nakon toga još 5 dana, bez da tlačim, opet čekala da se prodavalica oglasi , pa da sam onda rekla kako ću cipele donirati ako se poštarina ne uplati, da bi se prodavalica javila nakon daljnja 3 dana, kao da u međuvremenu uopće nismo ni razgovarale o uplaćivanju povratne poštarine.
2019 11 01
I posebno bitno - Prodavalica je MENI dala negativnu povratnu, moja je tek odgovor na njenu. Opet podsjećam - ovo nije tema o tome da li bi netko, jer mu se ne da natezati, platio tu povratnu iz svog džepa. Netko više cijeni svoju lovu, netko manje. Netko više živce. Ali, GENERALNO, ne bi se smjelo smatrati normalnim da je u minusu onaj tko je sve korektno obavio, nego onaj tko je pogriješio. O tome je tema. I da mu onaj tko je pogriješio ne bi smio nekažnjeno prijetiti dolaženjem na vrata po ovce i novce.
2019 11 01
Ovo je stvarno vise za nevirovat( naslov teme u sridu😉) Ma sve greske u zivotu platimo ( najcesce) vise ili manje , pa jednostavno ne mogu doc sebi da vi Norafora toliko tjerate neki glupi inat .... Sto ljudi ,sto cudi i ovde moze bit razlicitih misljenja ,"ja bi ovako ,ja bi onako" , al ovde se vise ne radi o razmjeni misljenja i kojekakvih slicnih iskustava , radi se o tome da je greska iskljucivo prodovacice i treba je platit! ovako ili onako , kunu ili sto ,nebitno
2019 11 01
čovik bi očekiva jednostavniji rasplet ove priče, a ne dodatni zaplet. Najviše me muči kako će vas prodavačica prepoznati ovog ljeta? Možda da uokolo hodate u nekoj majici boje Cicibanki iz oglasa...čini se kao početak jednog divnog prijateljstva.
2019 11 01
> dobrojutro: > čovik bi očekiva jednostavniji rasplet ove priče, a ne dodatni zaplet. Najviše me muči kako će vas prodavačica prepoznati ovog ljeta? Možda da uokolo hodate u nekoj majici boje Cicibanki iz oglasa...čini se kao početak jednog divnog prijateljstva. A čujte, adresu ima, a i broj telefona. Ja volim da se gosti najave, da nešto skuham, umijesim.........al' ova najava je baš nekako uranila.
2019 11 01
1 2 3 4 5 6 7 ... 9