Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ono kad ne možeš vjerovati!

Gito, sori na pitanju, al kaj je s tim "time's up"? Prvo donacija cipelica, sad brisanje teme...
2019 11 02
Deprimira me ova tema, a moja je, pa je se mogu i osloboditi. Pristojno sam to najavila , da ne ispadne da je to zato što mislim me predstavlja u ružnom svjetlu i da svi koji je žele sačuvati i u nekom trenutku iskoristiti protiv mene to mogu ;) Inače nisam tip kojemu je nužno tapšanje po ramenu kad napravi dobru stvar, ili prizna grešku, ali, danas mi je baš bilo žalosno kako su neki skočili zauzimajući stranu prodavalice, iako je u krivu, pa kako su se opet oglasili neki koji redovito skaču protiv mene......a kako je to tapšanje po ramenu izostalo kad sam skužila, javno priznala i odlučila ispraviti dio priče u kojem sam pogrešno djelovala. Ili starim i postajem mekana, ili je do južine, ili je kombinirano.
2019 11 02
Meni je prestrašno kad se teme često okrenu protiv onoga ko je apsolutno u pravu , izvalačeći i nadovezujući se na "nebitne postupke" nakon počinjene greške krivca . Ne ulazeći sad u ono kako svi imam drukčija mišljnja o ovom ili onom , ovde je jedna i jedina nepobitna činjenica da je prodavačica kriva !
2019 11 02
Moje misljenje je da donirati cizmice niste imali pravo jer od onog trenutka kada ste dobili povrat novca za njih one su prestale biti Vase vlasnistvo... Nego, kada ste se vec toliko zapjenili oko boje, sto odmah niste prilozili Vasu sliku istih tih cizmica, cisto radi usporedbe s onom sto je u oglasu prodavacice?
2019 11 02
Meni je zao ako ste se osjetili napadnutom,al toliko me taj vas cin zatekao i iznenadio obzirom da ste iskusni i imate hrpu povratnih da sam totalno zaboravila rec da podupirem vas prvotni uvod za ta pravila. Ja znam kako je grozno kad dobijete nesto sto niste zeljeli. Kazem ja sam se slagirala kad sam dobila cipele i vidjela drugu boju od one koja je na slici,ali opet ponavljam nisam tada mislila da je to greska prodavaca vec moja jer nisam pitala. Nakon ove teme sam vidjela da je obratno,ali to nije opravdalo vas cin zadrzavanja tude robe i novca(i nekako mi se cini da taj dio niste razumjeli jer to svacate kao napad i nigdje niste naveli kako ste se i vi prenaglili po pitanju doniranja tude robe),a moglo se rijesit drugacije. Tako je i ona burno reagirala i napisala vam onu prijetnu jer se osjetila pokradenom obzirom da ste uzeli i novce i robu. Nadam se da ce i ona uvidjet svoju gresku i ispricat se vama. A sto se tice prodavacice krivi tagovi su nedopustivi i treba joj obrisat sve oglase u kojima ih ima i ako ih ima(pogledala bi al kako vise nema negativne kod vas ne znam joj ime). Mislim da smo svi naucili da opreza nikad dosta. I da slazem se s vama da to treba stavit u pravila iako je logicno, treba bit i napismeno.
2019 11 02
Pozdravljam!
2019 11 02
Od čisto jasne situacije došlo je do takvih nebuloza. Ne vidim kako se može stati u stranu prodavačice ako nije naglasila da je boja slike različita od artikla uživo. Kakve su to gluposti da ti moraš ispitivati boju ako ništa nije naznačeno? Pa valjda se podrazumijeva ako se nešto posebno ne naglasi, da artikl mora biti identičan na slici i uživo. Za krpičarke koje smatraju da se takva pitanja moraju posebno pitati, je li onda pitate i za veličinu? Ako se povrat vrši radi krivo oglašene veličine ili prešućivanja onda se povrat vrši i kod krivo oglašene boje odnosno kod ne govorenja da boja artikla na slici nije ista kao uživo. Stvarno nepotrebno razvlačenje i traženje dlake u jajetu, a iskreno mi više izgleda kod krpičarki koje su stale u obranu prodavačice da imaju nešto osobno protiv gitedevi. Govoriti da im je gitadevi pala u očima i ne znam šta sve ne, drama na kvadrat ali stvarno. Ima pravo inzistirati na potpunoj poštarini i sigurno tih 20kn ne treba čekati predugo. Poruke poput vidjet ćemo se mi još ne opravdava prodavačicu jer nije uplatila potpuni iznos i nikako to ne može biti vlasništvo prodavačice dok ne podmiri poštarinu jer je ona pogriješila. Jedino se ne slažem da se tema treba obrisati. Sigurno bi i meni prisjelo na odgovore neke ali bi svejedno ostavila jer bi stajala iza svojih riječi i postupaka.
2019 11 02
> maumau: > Od čisto jasne situacije došlo je do takvih nebuloza. > Ne vidim kako se može stati u stranu prodavačice ako nije naglasila da je boja slike različita od artikla uživo. Kakve su to gluposti da ti moraš ispitivati boju ako ništa nije naznačeno? Pa valjda se podrazumijeva ako se nešto posebno ne naglasi, da artikl mora biti identičan na slici i uživo. Za krpičarke koje smatraju da se takva pitanja moraju posebno pitati, je li onda pitate i za veličinu? Ako se povrat vrši radi krivo oglašene veličine ili prešućivanja onda se povrat vrši i kod krivo oglašene boje odnosno kod ne govorenja da boja artikla na slici nije ista kao uživo. Stvarno nepotrebno razvlačenje i traženje dlake u jajetu, a iskreno mi više izgleda kod krpičarki koje su stale u obranu prodavačice da imaju nešto osobno protiv gitedevi. Govoriti da im je gitadevi pala u očima i ne znam šta sve ne, drama na kvadrat ali stvarno. > Ima pravo inzistirati na potpunoj poštarini i sigurno tih 20kn ne treba čekati predugo. Poruke poput vidjet ćemo se mi još ne opravdava prodavačicu jer nije uplatila potpuni iznos i nikako to ne može biti vlasništvo prodavačice dok ne podmiri poštarinu jer je ona pogriješila. > Jedino se ne slažem da se tema treba obrisati. Sigurno bi i meni prisjelo na odgovore neke ali bi svejedno ostavila jer bi stajala iza svojih riječi i postupaka. Potpis za sve rečeno!
2019 11 02
> maumau: > Od čisto jasne situacije došlo je do takvih nebuloza. > Ne vidim kako se može stati u stranu prodavačice ako nije naglasila da je boja slike različita od artikla uživo. Kakve su to gluposti da ti moraš ispitivati boju ako ništa nije naznačeno? Pa valjda se podrazumijeva ako se nešto posebno ne naglasi, da artikl mora biti identičan na slici i uživo. Za krpičarke koje smatraju da se takva pitanja moraju posebno pitati, je li onda pitate i za veličinu? Ako se povrat vrši radi krivo oglašene veličine ili prešućivanja onda se povrat vrši i kod krivo oglašene boje odnosno kod ne govorenja da boja artikla na slici nije ista kao uživo. Stvarno nepotrebno razvlačenje i traženje dlake u jajetu, a iskreno mi više izgleda kod krpičarki koje su stale u obranu prodavačice da imaju nešto osobno protiv gitedevi. Govoriti da im je gitadevi pala u očima i ne znam šta sve ne, drama na kvadrat ali stvarno. > Ima pravo inzistirati na potpunoj poštarini i sigurno tih 20kn ne treba čekati predugo. Poruke poput vidjet ćemo se mi još ne opravdava prodavačicu jer nije uplatila potpuni iznos i nikako to ne može biti vlasništvo prodavačice dok ne podmiri poštarinu jer je ona pogriješila. > Jedino se ne slažem da se tema treba obrisati. Sigurno bi i meni prisjelo na odgovore neke ali bi svejedno ostavila jer bi stajala iza svojih riječi i postupaka. Svaka na mjestu🤗 Kakve nebuloze.....prodavačica je trebala naglasiti da je boja drugačija i po meni je to isto kao kad se prešuti poderan šav, odljepljena cipela i slično. A sve ostalo je stvar dogovora te komunikacije kupca i prodavača.....iskreno ne znam u čemu je Gitadevi pogriješila.....a publika očito daje svoj glas......
2019 11 02
Nemogu a da ne komentiram, boja zuckasto smedja zbilja? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a212b9160860c51557f1a076d51a38a.jpg) Na slici se jasno vidi kao sto ste rekli rozkasto ciklamasta, ono za cure Posaljite sliku gleznjaci, da vidimo koliko odudara od ove boje sa njezine slike. Mozda sam se uhvatila teme s krive strane, kometiram boju (al nemogu da ne komentiram), a ne samu bit teme, a sto se nje same tice apsolutno je u redu da prodavac ukoliko napravi propust placa i postarinu za nazad, samo mislim da propusta ovdje nema
2019 11 02
Ovo je klasični "Balkanski špijun" ili - Đura će da ti oprosti što te tukao. Cipele su definitivno krive boje, prodavačica komunicira preko kukija i svako nikad. Gita ni u jednom trenutku nije pokazala bezobrazluk niti nestrpljenje, ali trebala bi se ispričati??? Jel ovo neki obrnuti svemir? Kad prodavač pogriješi, najmanje što može učiniti je da vrati novac i nadoknadi poštarinu. To nije, kako neke navode, fer, to je baš, najmanje što je mogla učiniti. Nešto pristojnija varijanta bi bila napraviti isto uz veeliku ispriku. Tlapnje o zamišljanju nekog dragog u tim cipelicama... Mah. Jer, Gita ih je kupila za neko mrsko dijete? I srozavanje mišljenja, poklapanje ušima, što ste sve nadrobile #heštegsačuvajmebože... Gita se držala principa, nekima princip nije dovoljno vrijedan, nekima je upravo princip i karakter ono što nas čini čovjekom. Možda je malčice ishitreno reagirala kad je donirala cipele, ali čak je i tu razumijem jer je prodavačica stvarno bezobrazna do boli, pa ponekad ne možeš ostati ravnodušan. Pridružujem se onima kojima nije jasno zašto bi se Gita trebala pokriti ušima ? I ISPRIČATI zaboga??? Twilight zone, definitivno.
2019 11 02
> kristina2512: > Nemogu a da ne komentiram, boja zuckasto smedja zbilja? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a212b9160860c51557f1a076d51a38a.jpg) > Na slici se jasno vidi kao sto ste rekli rozkasto ciklamasta, ono za cure > Posaljite sliku gleznjaci, da vidimo koliko odudara od ove boje sa njezine slike. > Mozda sam se uhvatila teme s krive strane, kometiram boju (al nemogu da ne komentiram), a ne samu bit teme, a sto se nje same tice apsolutno je u redu da prodavac ukoliko napravi propust placa i postarinu za nazad, samo mislim da propusta ovdje nema Vratite se na prijašnje postove. Meni ovo na slici vuče na crvenkaste, a gitadevi je napisala da je boja ko na krpicama roza. To je velika razlika, ja bi isto bila takva da sam očekivala ko ove sa slike a dobila roze da rozije ne mogu biti. Ali svejedno. Ako postoji razlika boje na slici i uživo, to mora biti napisano. Jasno je meni da se nekada ne da uloviti boja skroz ali se treba napisati. Same slikamo te same gledamo slike koje stavljamo na krpice.
2019 11 02
Littleanna, Korina, vidim kako ste se potrudile oko ove teme, imate li, možda neko mišljenje i o Bilji https://mojekrpice.hr/forum/t/263326/krpicarka-farzioneta_1999-za-nevjerovati-dogada-li-se-i-vama-ovako-nesto?page=4& Ili da se Farzioneta i Vizardica ispričaju što njihov nakit preprodaje na istoj stranici na kojoj ga je kupila po višestruko većoj cijeni? #heštegonokadtijemoralparcijalanimodelirašgakaoplastelin
2019 11 02
> kristina2512: > Nemogu a da ne komentiram, boja zuckasto smedja zbilja? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8a212b9160860c51557f1a076d51a38a.jpg) > Na slici se jasno vidi kao sto ste rekli rozkasto ciklamasta, ono za cure > Posaljite sliku gleznjaci, da vidimo koliko odudara od ove boje sa njezine slike. > Mozda sam se uhvatila teme s krive strane, kometiram boju (al nemogu da ne komentiram), a ne samu bit teme, a sto se nje same tice apsolutno je u redu da prodavac ukoliko napravi propust placa i postarinu za nazad, samo mislim da propusta ovdje nema Ej alo , ovo je više smiješno ....Vi sad komentirate kako je Gita točno opisla boju .... jel žuto , plavo ili crveno ili....jel to sad uopće bitno .. .BIT je ,aloooo, da boja nije ta pod koju je kupljenja i točka !!!! Zaista mi nije jasno zašto poštopoto , trazite nešto da okrenete pilu naopako!
2019 11 02
Gita, ne briši temu, pliz, još će ti za koji dan pričati kako si obrisala temu jer su te "razotkrile" kao prevaranticu i pljačkašicu grobova, valjda.
2019 11 02
1 2 ... 4 5 6 7 8 9