Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Čini li vam se da krpice umiru?

> Tamara5485: > Curke, ne mogu se oteti dojmu da stranica umire. Ne samo s tehničkoga aspekta, nego da odumire duhom. Nema forumovanja, nema zafrkancije, nema čak ni prijevara (ili se curke ne javljaju). Ne vidim ni ima li baš prodaje. > Prije nije prošao dan da ne dobijem neki upit, ponudu, sad sve manje... Pa i sama manje kupujem, manje sam ovdje... Malo žalosno, moram priznati. Tako bi lijepa stranica mogla biti. Mislim da se teme ne otvaraju češće jer ima onih koje su svakom loncu poklopac. Frustrirane gospođe, pa nemaju mjesta za lijepe riječi jer su im se usta zagadila mržnjom. Nikome se ne da s takvima forumovati. I meni je to žalosno. Ja sam baš sretna kad se razglaba o nečemu, npr. koji je dezić najbolji, tada svatko ima priliku podijeliti svoje iskustvo i doznati nešto novo. Ljudi ovdje najčešće žele samo prodati, ništa drugo. Ali što možemo...
2020 01 21
nemam pojma,ne čitam forum nikako i zamara me niti me zanima sem kada mi se nešto desi pa upitam.ovdje sam da prodam korektno i surađujem,ne da se družim npr,no ja se i u real life slabo druzim tako da.. ja ništ ne primjećujem
2020 01 22
Hej... sjetih se ja ove stranice, i kad sam dosla nakon sigurno dobrih dvije godine natrag, stvarno se svasta i promjenilo,a i kolko vidim nema vas vise bas ovdje:S Bas mi je zao. Bas bi htjela da opet krene zezancija, razgovor, itd. da se poslije posla mogu malo opustiti uz vas, posto nemam bas sta raditi, otisla ja u Njemacku pred godinu i pol, pa ko je u Njemackoj ce me razumijet heh... Ajmo da malo podignemo natrag ove krpice... :D
2020 01 27
1 2 ... 4 5 6