Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sumnjiva poruka od korisnice koja je kao duh nemogućnost klik i provjera !!

Molim nek netko proba otvoriti ovu korisnicu .poslala mi je poruku ,no klikom na njeno ime da je provjerim ima li ocjena jednostavno nije moguće ?? Molim vas zna li itko o čemu se to radi .Inače uvijek provjerim korisnika i uvijek gledam ima li predmeta za zamjenu ako nešto želi nešto kupiti .No ova poruka mi je sumnjiva ??? ime joj piše --- haatkarren3 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac021378d3c459015e694a10bdd2f9d9.jpg)
2019 11 14
Ignorirati to su prevaranti ne javljati se nikome na mail
2019 11 14
bila i službena obavijest još davno... https://mojekrpice.hr/forum/t/257598/scam-poruke-u-inboxu
2019 11 14
> monikahajkic: > Molim nek netko proba otvoriti ovu korisnicu .poslala mi je poruku ,no klikom na njeno ime da je provjerim ima li ocjena jednostavno nije moguće ?? Molim vas zna li itko o čemu se to radi .Inače uvijek provjerim korisnika i uvijek gledam ima li predmeta za zamjenu ako nešto želi nešto kupiti .No ova poruka mi je sumnjiva ??? ime joj piše --- > haatkarren3 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac021378d3c459015e694a10bdd2f9d9.jpg) znači, evo ispričavam se ali ovo svtako iz aviona vidi da je prevara! ljudi dajte uključite moždane vijuge!
2019 11 14
Ili ukratko, samo ignorirajte upite koji traže cijenu u eurima. :-)
2019 11 14
> zanaZG: > Ili ukratko, samo ignorirajte upite koji traže cijenu u eurima. :-) nije stvar sad ni u prevari već kako je korisnik na stranici da se njegovo korisničko ime uopće ne može kliknuti ,pregledati.Probajte !!Kako je moguće poslati upit ako nisi registriran ??? a kako uopće ima i ime ako ne postoji ?neki je propust na stranici ??
2019 11 14
> monikahajkic: > > zanaZG: > > Ili ukratko, samo ignorirajte upite koji traže cijenu u eurima. :-) > nije stvar sad ni u prevari već kako je korisnik na stranici da se njegovo korisničko ime uopće ne može kliknuti ,pregledati.Probajte !!Kako je moguće poslati upit ako nisi registriran ??? a kako uopće ima i ime ako ne postoji ?neki je propust na stranici ?? Zato sto je vec blokirana i profil je obrisan a vama je samo njena poruka ostala
2019 11 14
i meni stalno pišu razni profili isto a ako je u eurima...ispod sto eura ništa x-)
2019 11 14
> kozmetika88: > > monikahajkic: > > > zanaZG: > > > Ili ukratko, samo ignorirajte upite koji traže cijenu u eurima. :-) > > nije stvar sad ni u prevari već kako je korisnik na stranici da se njegovo korisničko ime uopće ne može kliknuti ,pregledati.Probajte !!Kako je moguće poslati upit ako nisi registriran ??? a kako uopće ima i ime ako ne postoji ?neki je propust na stranici ?? > Zato sto je vec blokirana i profil je obrisan > a vama je samo njena poruka ostala Ovo je razlog zbog kojeg se ne može kliknuti na taj profil, ne može se kliknuti ni na koji obrisani.
2019 11 14