Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

POKLONI ZA BOŽIĆ ?!?!?!

Drage krpičarke, trebam pomoć.. ove godine nemam nikakve ideje za poklone za Božić. Što vi poklanjate svojim najmilijima ? :)
2019 11 17
Svakakve sitnice-)) Od kozmetike, torbi, odjevnih predmeta, knjiga, nakita, slatkiša.. Svakom po neki mali znak pažnje
2019 11 17
Knjige. Ulaznice za kazališne predstave, izložbe i koncerte. Mjesečne članarine za teretanu/tečaj salse/ vikend tečaj izrade prirodnih sapuna....... Poklon bon za masažu, manikuru..... Domaće, eko, bio proizvode kao što su pekmezi, ulja, sokovi, ajvari......
2019 11 17
Ovisno o Vašem budžetu prilagodite poklone :) Primjerice, ja kao studentica već kroz godinu unaprijed planiram i pomno pratim popuste, uzimajući u obzir što moji ukućani vole ili trebaju, a sami si zbog nedostatka vremena ili volje ne kupuju. Svakome za Božić ili rođendan kupim neku finu bombonjeru ili čokoladu ( u mulleru imate merci za 30 kn više vrsta, ili svakakve vrste i oblike slatkiša kakve u pojedinim drugim dućanima nemate). Pratim stranicu crno jaje ili ponude dana. Možete naći ponude za manikure, masaže za pristojnu cijenu do 100kn dok je sniženje. Isplati se ponekad kupiti neka šminkica u bipi dok je 30% sniženje. Također, mirisne svjećice, šarene bombe koje dok ih ubacite u kadu,, nestanu", slušalice, krema za ruke, krema za lice (ako znate koju Vaš ukućan koristi), smatram veoma korisnim poklonima. Basic šalovi ili drugi jednostavni modni dodaci neutralnih boja mogu se uklopiti u svaku modnu kombinaciju također nisu na odmet. Parfemi su zeznuti poklon, osim ako ne znate koji parfem osoba koristi jer svatko ima subjektivan ukus za mirise. Knjiga nikad dosta, volim ih dobivati kao poklon i lijepo je vidjeti dok netko napiše posvetu u njih. Malo sam se raspričala, ali eto :) I da, ako već ciljano kupujete određeni parfem, radije ga isprobajte u nekoj drogeriji i onda ga naručite preko stranice lijepa hr. ili notina jer su im cijene dvostruko manje nego u drogerijama i to s uključenom poštarinom od 30 kn. Baš se osjećam kao neki extreme cheapskate dok pišem ovo, ali zašto bi dali više novaca ako možete manje. :)
2019 11 17
Sve što su cure vec navele 😃 ja sam decku prije nekoliko godina poklonila one šlape u obliku miša i to mi je bas simpa 😅 i pidzama mi je isto super za poklonit,tko ih voli. Slatkiši uvijek, nesto od nakita (ne mora bit skupo, tipa srebrne nausnice do 100kn), ako vole eksperimentirat sa zacinima ili vole kuhat, imas za narucit na jednoj stranici paket ljutih umaka (nisam sigurna kak se zove,ljuto hr mozda). Isto tako ako vole popit kvalitetno alkoholno pice na stranici promili mozes napravit buket piva ili neku graviranu bocu pica. A i nesto homemade uvijek pali 😃 Ima stvarno hrpa ideja sigurno ces nesto izabrat😁
2019 11 17
Obiđite svoje najbliže (ako ste u dobrim odnosima), makar im pola kile kave i šećera u kocki donijeli, mislim da je zajedništvo bitnije od materijalnoga.
2019 11 18
Meni je ovo godine prioritet ona knjiga od Luke Modrića što je izašla :) eto, ako imate dečke koji su ludi za nogometom, mislim da je to idealan poklon. Moj dečko ju je zamalo kupio neki dan, ali srećom ipak nije :) ..
2019 11 18
> malllaaaa: > Obiđite svoje najbliže (ako ste u dobrim odnosima), makar im pola kile kave i šećera u kocki donijeli, mislim da je zajedništvo bitnije od materijalnoga. Bravo!!! Obitelj,prijatelji, druženja....to je bit Božića, a ne mahnito kupovanje.
2019 11 18
> ninabrkic78: > > malllaaaa: > > Obiđite svoje najbliže (ako ste u dobrim odnosima), makar im pola kile kave i šećera u kocki donijeli, mislim da je zajedništvo bitnije od materijalnoga. > Bravo!!! Obitelj,prijatelji, druženja....to je bit Božića, a ne mahnito kupovanje. naravno da je druženje primarna stvar, ali nekakav poklončić za dečka, sestru/brata, roditelje, sestrinu/bratovu djecu i sl. je gotovo pa stvar kulture. nikako ne podržavam skupe poklone i slične perverzije, ali neka knjiga, čokoladica, par čarapa i sl. je sasvim ok. budući da su mi roditelji u mirovini, sestra i ja obavezno ''financiramo'' božić - od punjenja hladnjaka do pravljenja kolača. svaki božić smo s njima, zajedno ukrašavamo kuću, kitimo bor, kuhamo, pečemo kolače, družimo se, pravimo zajedničku božićnu fotografiju itd. ali to nije bilo postavljeno pitanje u ovome postu... osobno od mame obožavam za božić dobiti čarape pa nam je to tradicija. ona se uvijek potrudi da budu štosne i posebne, a sestra i ja im se veselimo kao mala djeca :) mami i tati u pravilu poklonim neku sitnicu kao što su društvene igre, igraće karte, kremice, lijepi šal, komadić odjeće ili nešto za što su sami izrazili želju. sestri neku knjigu, šalicu i sl., šogoru neku cugu ili neku fora majicu s natpisom jer ih voli, slavonsku bombonijeru i sl. ponekada im uzmem zajednički poklon poput ulaznica za predstavu. sestrinoj kćeri uglavnom neku krpicu, slatkiš ili nešto od šminke jer je u tim godinama. dečku također sitnica poput knjige, seta ljutih umaka (Tihana2509 ih je spomenula) i sl. poklone uvijek otvaramo zajedno na božično jutro i to nam je također tradicija koja nas veseli. nitko ne očekuje kule i palače i iskreno se veselimo i najmanjoj sitnici koju dobijemo jer znamo da je od srca i da je u nju uloženu puno truda, a ponajviše ljubavi.
2019 11 18
Lijepo je pročitati da postoje obitelji sa normalnim međuljudskim odnosima gdje se svi za Božić okupe i slave zajedno, svaka čast ! :")
2019 11 18
> malllaaaa: > Lijepo je pročitati da postoje obitelji sa normalnim međuljudskim odnosima gdje se svi za Božić okupe i slave zajedno, svaka čast ! :") Da, istina. 😊I ja sam uvijek potajno mastala o tome da imam takvu obitelj, no nismo svi te srece. 🙂
2019 11 18
u pravu ste i svjesna sam da nažalost rijetki to imaju. nije niti kod nas oduvijek tako, već otkad smo sestra i ja prevalile određene godine i odselile se u druge gradove. udaljenost, rijetko viđanje, poneka obiteljska tragedija, bolest... sve vas to nauči da više cijenite svoju obitelj i vrijeme koje provodite zajedno te vas potakne da nešto napravite po tome pitanju. ali smatram da najmiliji nisu samo obitelj. jednako lijepe trenutke možete provesti i uz prijatelje koji nerijetko mogu biti baš poput članova obitelji. a s vremenom svakako takvo što postići u svoja četiri zida sa svojim mužem/ženom/partnerom, djecom i kućnim ljubimcima :)
2019 11 18
> maloodjece: > ali smatram da najmiliji nisu samo obitelj. jednako lijepe trenutke možete provesti i uz prijatelje koji nerijetko mogu biti baš poput članova obitelji. a s vremenom svakako takvo što postići u svoja četiri zida sa svojim mužem/ženom/partnerom, djecom i kućnim ljubimcima :) :") :* Lijepo ste to sročili
2019 11 18
> maloodjece: > ali smatram da najmiliji nisu samo obitelj. jednako lijepe trenutke možete provesti i uz prijatelje koji nerijetko mogu biti baš poput članova obitelji. a s vremenom svakako takvo što postići u svoja četiri zida sa svojim mužem/ženom/partnerom, djecom i kućnim ljubimcima :) Tako vec godinama provodim bozicne blagdane, uz prijatelje, dečka (sada vec i muza) i svoje kucne ljubimce.❤ No uvijek je tu neka doza tuge zbog koje mi blagdani uvijek tesko padaju, kako kazete i sami, raznih obiteljskih tragedija. No glavu gore, uvijek si to govorim. 🙂
2019 11 18
> valentina2501: > Drage krpičarke, trebam pomoć.. ove godine nemam nikakve ideje za poklone za Božić. Što vi poklanjate svojim najmilijima ? :) Ja osobno se uvik obradujem onim "klasičnim" sitnim poklonima tipa pidžama, čokolada, neka lipa šalica, papuče, donje rublje, knjiga, šminka...
2019 11 18
1 2