Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pohvala korisnici lovefashion27

Necu duljiti i pisati cijelu pricu. Samo sam htjela podijeliti sa vama. Bas mi je drago jer sam postavila pitanje na forumu oko neceg sta me mucilo, vezan za jedan proizvod. Na kraju sam joj se javila u poruke. I samo sam ju htjela pohvaliti za svu pomoc i za sve informacije i odgovore koje je dala na puno mojih pitanja. Bas me jucer razveselila jer eto puno mi je sa tim pomogla. Bas je pristupacna i dugo to nisam dozivjela.❣️
2019 11 27
ajme sada tek vidim! bas ste me iznenadili hvala punooo i drugi put! :) tu smo jedni za druge i za bilo kakvu pomoć <3
2019 11 27
> Iman123: > Necu duljiti i pisati cijelu pricu. Samo sam htjela podijeliti sa vama. Bas mi je drago jer sam postavila pitanje na forumu oko neceg sta me mucilo, vezan za jedan proizvod. Na kraju sam joj se javila u poruke. I samo sam ju htjela pohvaliti za svu pomoc i za sve informacije i odgovore koje je dala na puno mojih pitanja. Bas me jucer razveselila jer eto puno mi je sa tim pomogla. Bas je pristupacna i dugo to nisam dozivjela.❣️ Potpisujem sve što ste napisali. Također i meni je pomogla, u vezi moji pitanja. :* :* I takve osobe poput ove osobe, takve se pamte. :")
2019 11 27
> stela456: > > Iman123: > > Necu duljiti i pisati cijelu pricu. Samo sam htjela podijeliti sa vama. Bas mi je drago jer sam postavila pitanje na forumu oko neceg sta me mucilo, vezan za jedan proizvod. Na kraju sam joj se javila u poruke. I samo sam ju htjela pohvaliti za svu pomoc i za sve informacije i odgovore koje je dala na puno mojih pitanja. Bas me jucer razveselila jer eto puno mi je sa tim pomogla. Bas je pristupacna i dugo to nisam dozivjela.❣️ > Potpisujem sve što ste napisali. Također i meni je pomogla, u vezi moji pitanja. :* :* > I takve osobe poput ove osobe, takve se pamte. :") ma baš ste dragi <3 bilo mi je zadovoljstvo! :*
2019 11 27
<3 Super, pohvale!
2019 11 27
Bravo! Divno je vidjeti temu u kojoj se nekoga hvali, a ne kudi.
2019 11 27
> gitadevi: > Bravo! Divno je vidjeti temu u kojoj se nekoga hvali, a ne kudi. Tako je,napokon nešto i lijepo nakon milion tema o prevari i podvaljivanju muda pod bubrege.
2019 11 27
Svaka čast! Jako lijepo od Vas.
2019 11 27
:") :") :") :")
2019 11 28
Predraga cura stvarno, strpljivo mi je pomogla. Mogla bi ja tu nabrojati, dosta korisnica i s kojima sam dobrom odnosu. I meka su i postala i prijateljstva. Jednoga dana ću otvoriti temu, i javno ih sve pohvaliti. Konačno nešto pozitivno i treba ova stranica krenuti u dobrom smjeru. Svima lijep pozdrav od stele456
2019 11 28
Bravo! 😊
2019 11 28