Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Remen za hlače

Pozdrav! Zna li ko gdje ima za kupiti najobičniji neupadljivi crni remen od prave kože sa nekom najobičnijom kopčom? Ne mora biti markiran, zapravo, čak je i poželjno da nije, jer mi se ne plaća skuplje samo zbog imena. Stalno nalijećem na neke ili sa nekom fensi kopčom ili sa otisnutim uzorkom na remenu, a ako su obični, tj. model kakav bi htjela, onda nisu od prave kože. Nekako sam mislila da ću ga naći usput, ali već pola godine nosim komad špage od štrika za veš ili žniranac u hlačama pa nekako kontam da je vrijeme da se ciljano uputim u kupovinu ,:)
2019 11 28
galko! webshop ili dućan u karlovcu na korzu( al izbor je onak, kak se naleti). Najobičniji, prava koža, preduraju nuklearnu katastrofu. Na webshopu imaju trenutno akcije, cijene su više nego pristojne za kvalitetu :")
2019 11 28
s. Oliver, uzela kad je bila neka akcija za 130kn, prava koža i fakat kvalitetan jer sam i ja tražila neki običan crni. Kupovala sm i ja neke žblj koji nisu kožni pa skužila da nema smisla davati 30-50kn svako malo jer mi pukne ili se odlijepi za 2 mjeseca, pa sam malo investirala u skuplji. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/430e2e3365efeb284cd9c8286ad01a43.jpg)
2019 11 28
Mustang ima remene vulgaris, meni su jako lijepi jer ima i kožnih mat izgleda.
2019 11 28
Hvala cure <3
2019 11 28