Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Boromine - Borovo

Da li je koja od vas narucivala boromine sa stranice Borovo? 😀 Kakve su velicine? Na stranici ne pise velicina gazista, pa ne znam koja velicina bi mi trebala. Inace, original obucu koju imam je br 38 (24.5), a od ostale obuce koja nije markirana je br 39. Tako da nisam sigurna koji broj bi mi odgovarao.
2019 11 29
Borovo općenito ima za veće i šire kalupe obuće koji baš oni proizvode tako da ja ne bih naručivala bez da probam. Kod startasica su problem riješili dodavanjem debelih uložaka, boromine nisam isprobavala.
2019 11 29
> LeSock: > Borovo općenito ima za veće i šire kalupe obuće koji baš oni proizvode tako da ja ne bih naručivala bez da probam. Kod startasica su problem riješili dodavanjem debelih uložaka, boromine nisam isprobavala. A jojj, steta... kod nas u borovu boromine nisu dostupne tako da nemam mogucnost isprobavanja, hvala vam na toj informaciji
2019 11 29
Već sam par puta komentirala, ali briše mi post!!! :@
2019 11 29
Ako se naručuje MREŽNO (da mi opet post ne izbriše), moguće ih je vratiti u bilo koju njihovu prodavaonicu.
2019 11 29
Raspitala sam se za gazište, prodavačica nije htjela izmjeriti modele koje ima da vidim jesu li veličine STVARNE ili ne. Uvjeravala me da jesu i uputila na službenu stranicu i tablice gdje je potrebno premjeriti vlastito stopalo od palca do pete i prema tome se ORIJENTIRATI.
2019 11 29
Naime, imam u blizini stana njihov dućan, pa sam se raspitala.
2019 11 29
> Blue_K: > Da li je koja od vas narucivala boromine sa stranice Borovo? 😀 > Kakve su velicine? Na stranici ne pise velicina gazista, pa ne znam koja velicina bi mi trebala. > Inace, original obucu koju imam je br 38 (24.5), a od ostale obuce koja nije markirana je br 39. Tako da nisam sigurna koji broj bi mi odgovarao. Boromine idu broj manje, provjereno od troje ljudi koji su probavali uključujući mene koja nosim 37, a boromine sam kupila broj 36.
2019 11 29
> malllaaaa: Hvala puno ❤
2019 11 29
> hulalula: > Boromine idu broj manje, provjereno od troje ljudi koji su probavali uključujući mene koja nosim 37, a boromine sam kupila broj 36. Hvala na informacijama
2019 11 29
Evo, pronasla sam tablicu s velicinama, po ovome bi mi vjerovatno trebao broj 37 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d5a7c02fa2d530a8419744c625b5c39.jpg)
2019 11 29