Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

Oblekica.eu ja se definitivno selim tamo, preglednije, složenije, puno sigurnije za transakcije i sveobuhvatnije. Meni totalno osvježenje. (još da se svi tamo preselimo..) ,:)
prije 8 dana, 11:49
Ajmeee napokon! I nema tagova! I mogu se ostavljati komentari Kad se otvorila?
prije 8 dana, 11:58
odlicno!! :)
prije 8 dana, 12:06
Odlično, odlično! Hvala puno na informaciji. Ja sam odmah otišla na stranicu i ostavila jedan artikl za probu. :")
prije 8 dana, 12:12
Puno hvala na informaciji, nadam se da će zaživjeti!
prije 8 dana, 12:42
stranica izgleda divno! 😍😍 čovjek dobije želju i uploadati gore nešto, za razliku od krpica. držim palčeve da zaživi i idem odmah napraviti account 🤩
prije 8 dana, 12:46
Super je stranica..Nadam se da će i opstati..
prije 8 dana, 12:59
Čini se ok, thnx. :")
prije 8 dana, 13:15
Odlicna stranica,hvala:)
prije 8 dana, 13:18
Jedino sta nemaju forum, ali rade na tome. Inace je stranica super.
prije 8 dana, 13:21
> nefertiti111: > Jedino sta nemaju forum, ali rade na tome. Inace je stranica super. Pročitala sam da će napraviti nešto na šemu toga najkasnije do kraja siječnja ali da će forum biti skroz odvojen od oblekice, da ćemo morati praviti nova korisnička imena i lozinke ako želimo sudjelovati na forumu. Znači skroz odsječeno.
prije 8 dana, 13:30
selim :-)
prije 8 dana, 13:34
> PigmyPuff: > Ajmeee napokon! > I nema tagova! > I mogu se ostavljati komentari > Kad se otvorila? Ima mjesec dana da se otvorila, nema puno clanova, ali vidim da se promoviraju na faceu, i dobija se za sheranje 20kn u novcanik 😊
prije 8 dana, 13:37
Registrirala sam se, izgleda odlicno. Žao mi je krpica ali stvarno su u rasulu.
prije 8 dana, 13:48
ja sam tamo od valjda prvog dana :') a najbolje od svega mi je da se može učitati više od 5 fotografija x-)
prije 8 dana, 13:55
1 2 3 4 5 ... 21 Sljedeći