Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

meni je ova stranica simpatičnija i preglednija te jednostavnija od one. Smišno mi je i pomislit da bi bolje prodavala tamo negoli ovde kad je kupcu to jedno te isto jer su i korisnice jedne te iste. Grešaka viđam i tamo, a što tražim, nađem i ovdje.Ne smeta mi što korisnice sele odavde, ali me digod iznervira adminkina nonšalantnost....Zapravo, jedino šta me stvarno muči je oće li Prodajica otić na onaj sajt?To bi me uništilo...
2019 12 03
> Admin2nd: > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > ja moram to prijavit eriki, tak da znate Ovo me zbilja nasmijalo. Prijaviti kaj? Da neki tamo ljudi nešto rade i da se o tome priča? Da nam je puna kapa nereda, prevara i neodržavanja stranice (za što se zna tko snosi svoj dio krivice)? Možda sad kad opadne broj klikova na stranicu nekome zazvoni alarm u glavi pa se malo pokrene. U duhu demokracije predlažem da se ovu temu obriše i da nas se sve koje pišemo na temi zauvijek blokira na stranici.
2019 12 03
> LeSock: > > Admin2nd: > > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > > ja moram to prijavit eriki, tak da znate > Ovo me zbilja nasmijalo. > Prijaviti kaj? Da neki tamo ljudi nešto rade i da se o tome priča? > Da nam je puna kapa nereda, prevara i neodržavanja stranice (za što se zna tko snosi svoj dio krivice)? > Možda sad kad opadne broj klikova na stranicu nekome zazvoni alarm u glavi pa se malo pokrene. > U duhu demokracije predlažem da se ovu temu obriše i da nas se sve koje pišemo na temi zauvijek blokira na stranici. > Slažem se. Prijavit će Eriki, tak da znamo. Što bi to trebalo značiti, trebale bi se preplašiti pa ne komentirati drugu stranicu? Što će meni, nama, Erika napraviti? Zašto bi se komentiranje druge stranice od strane korisnica smatralo neukusnim? Svima nam je u cilju prodaja (i kupnja) s ove ili one ili neke treće stranice, sasvim nebitno s koje smo prodali predmet.
2019 12 03
Vidim da mi je komentar izbrisan. Ne vidim problem teme. Korisnice stalno stavljaju linkove na fb stranice, instagram...razne trgovine, njuskalo...a sada problem.. Mozda jer ih se dosta registriralo vec..no to je svacije legitimno pravo..biti korisnik stranice koje zeli. Ovdje vec godinama steka, pa bi se bilo bolje pozabaviti zadovoljstvom korisnica, a ne odmah raditi dramu ako se netko regao na drugoj stranici. 😂
2019 12 03
> PretrpaniOrmar: > ja sam tamo od valjda prvog dana :') > a najbolje od svega mi je da se može učitati više od 5 fotografija x-) A jel ste sta prodali?
2019 12 03
meni je stranica dobra, ali ima stvari koje treba doraditi, npr biranje brenda za nakit, kozmetiku, popisani su samo oni koji odjecu proizvode, a nema pandore, argentum i slicno. do nedavno nije bilo opcije za odabrat velicinu. makar nisam vidjela da li se moze ostaviti ocjena prodavacu ili kupcu
2019 12 03
> Admin2nd: > Osim toga nije profesionalno rIješenje nego profesionalno rješenje ;) Da se manje brinete o nečijoj pravopisnoj grešci, a više o ovoj stranici koja je u očiglednom rasulu Moje krpice bi bile ljepše mjesto.
2019 12 03
> Admin2nd: > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > ja moram to prijavit eriki, tak da znate A da radije prijavite eriki sve mane ove stranice i da erika nesto konacno poduzme u vezi toga? Da ode sve stima, ne bi se imali razloga bojati konkurencije. Toliko se pisalo na forumu o wishu, ebayu, cak se i posredovalo putem ove stranice za kupnju sa drugih, o njuskalu, prodaji na fejsu, a eriki treba ovo prijaviti? 😆 Nek se erika radije trudi na poboljsanju svoje stranice, za promjenu.
2019 12 03
> LeSock: > > Admin2nd: > > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > > ja moram to prijavit eriki, tak da znate > Ovo me zbilja nasmijalo. > Prijaviti kaj? Da neki tamo ljudi nešto rade i da se o tome priča? > Da nam je puna kapa nereda, prevara i neodržavanja stranice (za što se zna tko snosi svoj dio krivice)? > Možda sad kad opadne broj klikova na stranicu nekome zazvoni alarm u glavi pa se malo pokrene. > U duhu demokracije predlažem da se ovu temu obriše i da nas se sve koje pišemo na temi zauvijek blokira na stranici. > Ja sam isto malo zabrinuta zbog ove prijetnje. Očekujem da će neke korisnice morati klečati na kukuruzu, a druge će Erika mrko gledati s dalekog pijedestala. Ovo ti, adminka, baš nije trebalo.
2019 12 03
> Admin2nd: > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > ja moram to prijavit eriki, tak da znate Btw hoćete li joj prijaviti i ovaj prašak? Kad već prijavljujete pa da sve riješite u jednom pranju, ne u mogućih 67. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b006bd887788a7cf93189e6ed3849557.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0ba7eb129a63e6574547d613d80ba8f0.jpg) Ženska vam Lenor reklamira a vas ni da dirne...
2019 12 04
> LeSock: > > Admin2nd: > > a sad za ozbać, zašto mislite da ovdje smijete reklamirati svoju konkurentsku stranicu nastalu na temelju ove? > > pravila su vam ista, misija i vizija, dosta toga ste prekopirali > > ja moram to prijavit eriki, tak da znate > Ovo me zbilja nasmijalo. > Prijaviti kaj? Da neki tamo ljudi nešto rade i da se o tome priča? > Da nam je puna kapa nereda, prevara i neodržavanja stranice (za što se zna tko snosi svoj dio krivice)? > Možda sad kad opadne broj klikova na stranicu nekome zazvoni alarm u glavi pa se malo pokrene. > U duhu demokracije predlažem da se ovu temu obriše i da nas se sve koje pišemo na temi zauvijek blokira na stranici. > Apsolutno sam za. Iako... Ova prijetnja "prijavom" osim kaj baca malo na, gotovo zaboravljeno nam, kontaktiranje vještaka, djeluje toliko infantilna da sumnjam kak je bila za ozbač. Osim ak adminka nema 7 i pol. Reći ću te mami. Tralalalalala.
2019 12 04
evo počeli mi postovi nestajati - jutros već 4 u zadnja pola sata :s kako to nitko ne javlja Eriki...
2019 12 04
Ja nisam ovo doživjela kao nekakav poziv na bojkot ove stranice i prelazak na drugu stranicu nego čisto kao obavijest tipa jeste vidjeli da ima još nešto...da, otišla sam, pogledala i za sada ne namjeravam otvoriti profil (jer mi se ne da) , hoću li u budućnosti? nemam pojma ali da ova stranica debelo šteka, šteka, nakon što su sve slike pobrisane uopće nemam volje ponovo slikati artikle jer sam gotovo sve slike izbrisala iz mobitela i što da i poslikam ponovo i opet se isto dogodi? stvarno ne mogu vjerovati da je danas nemoguće vratiti izbrisane slike edit: Erika, who the f*ck is Erika?!
2019 12 04
> IrenaAR: > edit: who the f*ck is Erika?! Mislim da je to netko kao Keyser Soze. Svi znaju za nju, nitko ju nikada nije vidio, a stvari se događaju...
2019 12 04
> teehee: > > IrenaAR: > > edit: who the f*ck is Erika?! > Mislim da je to netko kao Keyser Soze. Svi znaju za nju, nitko ju nikada nije vidio, a stvari se događaju... :') :') :')
2019 12 04
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 26