Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

Ima pitanje kupila kaput od jedine zene s krpica ja sam joj uplatila da pošalje kao paket ....ona je poslala kao obicno pismo jos nije doslo ima 10 dana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a45d7eca047c1c561eb4d6c15d8b64cd.jpg)
2019 12 04
Pozdrav, probajte obje nazvati Poštu i saznati nešto više o "pismu".
2019 12 04
> KatarinaKaselj: > Ima pitanje kupila kaput od jedine zene s krpica ja sam joj uplatila da pošalje kao paket ....ona je poslala kao obicno pismo jos nije doslo ima 10 dana ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a45d7eca047c1c561eb4d6c15d8b64cd.jpg) Također 'jednoj ženi' opalite negativnu ocjenu jer se nije držala dogovora, to će je vjerovatno malo potaknuti da bude ažurnija u 'saznavanju nečeg više od Pošte'.
2019 12 04
> PretrpaniOrmar: > evo meni fale 4 oglasa koji su bili kombinacija mojih slika i sa neta npr (1 majica, 1 kaput i dva lota)... a dovoljno da ukucaš "zara" u tražilicu i samo na prvoj stranici samo se dva zara predmeta ostalo sve je samo ne zara.....al iskreno baš me briga.... > poslala sam i poruku u inbox adminu - još uvijek čekam odgovor. a vezano za popis zabranjenih riječi, kako da ga ja nađem ako ga osoba koji ga ja objavljila ne može naći.... :s Pa zašto bi bio posao admina znati što se smije, a što ne na forumu, a kamoli čuvati tu sliku/temu? I mi stvarno svašta očekujemo.
2019 12 04
> schmetterling: > > PretrpaniOrmar: > > evo meni fale 4 oglasa koji su bili kombinacija mojih slika i sa neta npr (1 majica, 1 kaput i dva lota)... a dovoljno da ukucaš "zara" u tražilicu i samo na prvoj stranici samo se dva zara predmeta ostalo sve je samo ne zara.....al iskreno baš me briga.... > > poslala sam i poruku u inbox adminu - još uvijek čekam odgovor. a vezano za popis zabranjenih riječi, kako da ga ja nađem ako ga osoba koji ga ja objavljila ne može naći.... :s > Pa zašto bi bio posao admina znati što se smije, a što ne na forumu, a kamoli čuvati tu sliku/temu? I mi stvarno svašta očekujemo. :") :* ja ošla tamo...tu sam sada samo turistički za čavrljanja :")
2019 12 04
Obrisan mi je post pa ću probati ponovno - što vi morate i koji je vaš posao? Brisanje krivih tagova i slika s neta očito nije, brisanje tema za skidanje filmova itd također nije kao ni blokiranje prevarantica i preprodavačica. Ako već prebacujete krivnju na Eriku i zatrpavate joj inbox, bilo bi dobro najprije svoj posao obavljati kako treba. Nekoliko puta ste izbjegli odgovoriti na pitanje tako da se nadam da je sad postavljeno dovoljno jasno - što vi točno radite na ovoj stranici kako bi ju poboljšali? Erika je pokazala da joj nije nimalo stalo do (ne)zadovoljstva korisnica što smatram jedinim razlogom zašto niste smijenjeni, uz to što vjerojatno nije ni upoznata sa svim što se događa. Upozorite ju usput i na marketplace i njuškalo, to su iste stranice gdje se roba prodaje i o kojima cure raspravljaju na forumu i sigurno je mnogo važnije od činjenice da se prijave krivih oglasa na temama i na mail ne doživljavaju kao ni činjenica da dva mjeseca preko ljeta niste pogledali inbox. ,:)
2019 12 04
> PretrpaniOrmar: > > schmetterling: > > > PretrpaniOrmar: > > > evo meni fale 4 oglasa koji su bili kombinacija mojih slika i sa neta npr (1 majica, 1 kaput i dva lota)... a dovoljno da ukucaš "zara" u tražilicu i samo na prvoj stranici samo se dva zara predmeta ostalo sve je samo ne zara.....al iskreno baš me briga.... > > > poslala sam i poruku u inbox adminu - još uvijek čekam odgovor. a vezano za popis zabranjenih riječi, kako da ga ja nađem ako ga osoba koji ga ja objavljila ne može naći.... :s > > Pa zašto bi bio posao admina znati što se smije, a što ne na forumu, a kamoli čuvati tu sliku/temu? I mi stvarno svašta očekujemo. > :") :* ja ošla tamo...tu sam sada samo turistički za čavrljanja :") Iskoristi dok te se ne blokira jer si se usudila reći da prodaješ na drugoj stranici!
2019 12 04
> schmetterling: > > PretrpaniOrmar: > > > schmetterling: > > > > PretrpaniOrmar: > > > > evo meni fale 4 oglasa koji su bili kombinacija mojih slika i sa neta npr (1 majica, 1 kaput i dva lota)... a dovoljno da ukucaš "zara" u tražilicu i samo na prvoj stranici samo se dva zara predmeta ostalo sve je samo ne zara.....al iskreno baš me briga.... > > > > poslala sam i poruku u inbox adminu - još uvijek čekam odgovor. a vezano za popis zabranjenih riječi, kako da ga ja nađem ako ga osoba koji ga ja objavljila ne može naći.... :s > > > Pa zašto bi bio posao admina znati što se smije, a što ne na forumu, a kamoli čuvati tu sliku/temu? I mi stvarno svašta očekujemo. > > :") :* ja ošla tamo...tu sam sada samo turistički za čavrljanja :") > Iskoristi dok te se ne blokira jer si se usudila reći da prodaješ na drugoj stranici! :') :') upravo sam pobrisala sve svoje oglase sa Krpice i dižem sidro :") bila je sjajna vožnja dok je pojedinci nisu počeli upropaštavati...idem dok je još okej :) čujemo se po forumima, a prodajemo negdje drugdje hahahaha linkovi su mi u opisu...dok mi Erika/admin/netko treći i to ne obriše :') ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/daa0b6a77fe2065f4bef830c0f3fa5c7.jpg)
2019 12 04
> schmetterling: > Obrisan mi je post pa ću probati ponovno - što vi morate i koji je vaš posao? Brisanje krivih tagova i slika s neta očito nije, brisanje tema za skidanje filmova itd također nije kao ni blokiranje prevarantica i preprodavačica. Ako već prebacujete krivnju na Eriku i zatrpavate joj inbox, bilo bi dobro najprije svoj posao obavljati kako treba. Nekoliko puta ste izbjegli odgovoriti na pitanje tako da se nadam da je sad postavljeno dovoljno jasno - što vi točno radite na ovoj stranici kako bi ju poboljšali? > Erika je pokazala da joj nije nimalo stalo do (ne)zadovoljstva korisnica što smatram jedinim razlogom zašto niste smijenjeni, uz to što vjerojatno nije ni upoznata sa svim što se događa. Upozorite ju usput i na marketplace i njuškalo, to su iste stranice gdje se roba prodaje i o kojima cure raspravljaju na forumu i sigurno je mnogo važnije od činjenice da se prijave krivih oglasa na temama i na mail ne doživljavaju kao ni činjenica da dva mjeseca preko ljeta niste pogledali inbox. ,:) točno to sam i ja htjela prokomentirati.. poštovana Admin2nd, jedan par rukava je to što je Erika zadovoljna Vašim radom jer svojim ''zatrpavanjem njezinog inboxa'' stvarate privid da pratite što se na stranici događa i o svemu je obavještavate (sjedi, 5!), a drugi par rukava je to što korisnice Krpica nisu zadovoljne Vašim radom o čemu Erika vjerojatno ništa ne zna. a možda bi bilo dobro da sazna.
2019 12 04
pa da i ja postavim nekoliko dodatnih upita na ovaj 'što vi točno radite na ovoj stranici?': 1. zna li Erika da dva mjeseca niste bili dostupni jer ste se praćakali ne znam u kojoj zabiti u kojoj nema interneta? 2. zna li Erika da ne odgovarate na poruke koje Vam se šalju na Krpicama? 3. zna li Erika da ne brišete krivo tagane oglase, kao i sve druge oglase koji nisu u skladu s Krpicama. ili kada to i radite, radite brzinom kojom radi i Internet Explorer? isto se odnosi i na profile s hrpom negativnih koji se kisele tu dulje od kupusa dok se Vi sjetite reagirati. 4. zna li Erika da ne brišete negativne povratne informacije nastale zbog privatnih prepirki jer Vam se, eto, ne da? 5. zna li Erika kojim ''tonom'', rječnikom i brzinom komunicirate s korisnicima Krpica? 6. da skratim, zna li Erika da ne radite gotovo ništa od onoga što biste trebali i k tome ste još i vrlo neprofesionalni u komunikaciji? bonus pitanje - mislite li da bi Erika bila zadovoljna Vašim radom ukoliko bi znala sve gore navedeno? također, prijavljujete ovu temu jer se brinete da će korisnice Krpica mahnito pohrliti na Oblekicu, a Vi ćete Eriki morati objasniti zašto je do toga došlo (vratite se na 6 pitanja) ili ste zaista odjednom toliko dušebrižni da Vas brine to što se pozitivne povratne informacije s Krpica uzimaju kao uvjet da bi se nešto dobilo na Oblekici? da se razumijemo, ovo prvo se sigurno neće dogoditi, bar ne tako skoro... pretvorila sam se u uho :|
2019 12 04
nažalost, s obzirom da su korisnice počele postavljati prava pitanja o problemima i stanju na mk , mislim da će ova tema uskoro biti obrisana s krpica :| žudim za odgovorom
2019 12 04
> PretrpaniOrmar: > nažalost, s obzirom da su korisnice počele postavljati prava pitanja o problemima i stanju na > mk , mislim da će ova tema uskoro biti obrisana s krpica :| > žudim za odgovorom Ja ću ti dojaviti na novoj stranici 🤫😎🤣
2019 12 04
Sjecam se dok su se gomilali problemi na ovoj stranici, koji se nikada nisu rijesili, nego ih je sve vise....korisnice su stalno govorile kako bi bilo lijepo da ima nekakva alternativa. Nitko nije fermao takve komentare, dok se evo nije pojavila nova, ocito sasvim ok stranica za prodaju, koja ce se dorađivati u skoroj buducnosti. Što ako se pojavi jos jedna, pa jos jedna...sto ce Erika? Blokirati sve nove stranice za prodaju u Hr? 😂 Znamo i sami da su njena briga klikovi i reklamice..sve ostalo medu korisnicama ne puni njen dzep.
2019 12 04
> maloodjece: > pa da i ja postavim nekoliko dodatnih upita na ovaj 'što vi točno radite na ovoj stranici?': > 1. zna li Erika da dva mjeseca niste bili dostupni jer ste se praćakali ne znam u kojoj zabiti u kojoj nema interneta? > 2. zna li Erika da ne odgovarate na poruke koje Vam se šalju na Krpicama? > 3. zna li Erika da ne brišete krivo tagane oglase, kao i sve druge oglase koji nisu u skladu s Krpicama. ili kada to i radite, radite brzinom kojom radi i Internet Explorer? isto se odnosi i na profile s hrpom negativnih koji se kisele tu dulje od kupusa dok se Vi sjetite reagirati. > 4. zna li Erika da ne brišete negativne povratne informacije nastale zbog privatnih prepirki jer Vam se, eto, ne da? > 5. zna li Erika kojim ''tonom'', rječnikom i brzinom komunicirate s korisnicima Krpica? > 6. da skratim, zna li Erika da ne radite gotovo ništa od onoga što biste trebali i k tome ste još i vrlo neprofesionalni u komunikaciji? > bonus pitanje - mislite li da bi Erika bila zadovoljna Vašim radom ukoliko bi znala sve gore navedeno? > također, prijavljujete ovu temu jer se brinete da će korisnice Krpica mahnito pohrliti na Oblekicu, a Vi ćete Eriki morati objasniti zašto je do toga došlo (vratite se na 6 pitanja) ili ste zaista odjednom toliko dušebrižni da Vas brine to što se pozitivne povratne informacije s Krpica uzimaju kao uvjet da bi se nešto dobilo na Oblekici? > da se razumijemo, ovo prvo se sigurno neće dogoditi, bar ne tako skoro... > pretvorila sam se u uho :| Kopiram , da zbog nekih 'ko zna kojih "nedozvoljenih" riječi ne nestane post... i naravno, očekujući odgovor na ove upite :)
2019 12 04
Bila sam dostupna na službenim kanalima komunikacije koji su službeni kontakt mail i fb messenger. U inboxu je isto tako odgovoreno na upite, a to se navodno može provjeriti u statistikama kojima nemam pristup nego ga imaju vlasnici. Postoje statistike za mail i za moj inbox. Sa tagovima se ne mogu izboriti, tu sam stvarno nemoćna. Na prijašnjoj verziji stranice mi je kraj svakog taga bio iksić, mogla sam ih samo maknuti i sve okej. Na ovoj ga verziji nema. Korisnicima pošaljem poruku neka srede tagove ili slijedi blokada i većinom se na to odazovu. Ali jesam jednom pisala o tome sa "vrhom" pa mi je rečeno da takve postove ne smijem brisati, skupa sa preprodavačicama nego im samo dodijavati porukama u stilu "mi znamo što vi radite". Kao što znamo, taj pristup ne pali. On another note, izjasnite se ako vam smeta ovo moderiranje i ja se povlačim tog trena.
2019 12 04
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 26