Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Održavanje plisirane suknje?

Pozdrav, jučer sam otvorila istu temu, ali vidim da je obrisana. Trebam savjet kako održavati plisiranu suknju, kao ova na slici. Gornja tkanina je poliester i mrežica, a došla mi je dosta pogužvana. Oprala sam ju na ruke i ostavila skroz morkru da se osuši, ali materijal je ostao pogužvan. Kako peglati takve materijale, a da se ne uništi? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eacdf3f04ec9faced0b8237deeb54e71.jpg)
2019 12 08
Jeste li probali samo parom? Imam srece pa se moje ne guzvaju 😁
2019 12 08
Nisam probala, imam samo onu obicnu peglu, mogu s njom nekako probati
2019 12 08
Ja sam svoju oprala tako da sam ju stavila samu u mašinu na program 17 min, 30 stupnjeva, 1000 okretaja, čim je mašina završila zakvačila sam je na vješalicu (onu što ima kao štipaljke) i ostavila da se tako osuši, poslije ju nisam trebala peglati.
2019 12 08
> jelena693: > Nisam probala, imam samo onu obicnu peglu, mogu s njom nekako probati Onda onako po starinski, vlažnu gazu preko tog materijala i sa peglom preko. Najprije probajte sa nižom temperaturom pa polako na jače ako ne pegla na nižoj
2019 12 09
Ja ne bi peglala ni na kojoj temp. Staviti peglu na najjače, i samo "približiti" ju tkanini (suknju objesiti da visi), i puštati paru na najjače.
2019 12 10