Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke-dobri i jeftini parfemi

Koji su po vama dobri, a jeftini parfemi? Za pojam "jeftini" mislim na one koji su ispod 100 - 150 kn. Ponekad mi je žao za svaki dan trošiti svoje omiljene parfeme pa tražim neke jeftinije opcije. Zapravo otvaram temu, jer me zanima i vaše mišljenje. Jeste li ikad naletile na neki tako jeftin parfem koji vas je oduševio svojom kvalitetom i dugotrajnošću? Evo imam usput jedan primjer, Ulric de Varens - varensia white. Već nekoliko žena me pohvalilo kako se lijepo osjeti, a ja ga platila 70 kn i divim se koliko je dugotrajan. Za svaki dan je odličan i pokazao se čak i boljim od nekih skupljih parfema. Ima li još takvih?
2019 12 21
Vanderbilt, ali bila je ljubičasta varijanta prije, mladenačkoj, sad je samo ova klasik u ponudi.
2019 12 22
Nikada nisam nanjušila parfem koji bi mi se svidio a da je tako jeftin. I ne razumijem te podjele na parfeme za svaki dan i one druge. Volim svaki dan mirisati najdivnije moguće, a od dana do dana parfeme biram prema respoloženju.
2019 12 22
> gitadevi: > Nikada nisam nanjušila parfem koji bi mi se svidio a da je tako jeftin. I ne razumijem te podjele na parfeme za svaki dan i one druge. Volim svaki dan mirisati najdivnije moguće, a od dana do dana parfeme biram prema respoloženju. Meni su za svaki dan parfemi oni koje mi nije žao trošiti u većoj količini, tipa kad se idem našpricati samo i do odlaska do trgovine x-) Eto, ja sam naišla na jedan tako jeftiniji koji me oduševio svojom postojanošću. Na prvu mi se svidio zbog mirisa, a i bočica je jako lijepog izgleda. Pa me sad zanima da li netko ima sličnog iskustva s još nekim mirisima.
2019 12 22
Guess parfemi koji su između 150-200 kn, ponekad budu i na sniženju, koji god da sam imala jako lijepo miriši i dugo traje, čak i duže od nekih puno skupljih, svakako preporučam 😉
2019 12 22
Christina Aguilera parfemi.😊
2019 12 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1a4f744cd2cd2f545950f3c4b4791cf4.jpg) Ima ih vise vrsta pa si mozete birati koji miris bi vam najvise odgovarao. Ja sam imala svaki i nisam ni sa jednim bila razocarana. Dosta su intenzivni i ostaju dugo na kozi. Cijena im je cca 130 kn, na snizenjima i 90ak kn.
2019 12 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dfa20ee71625cbcbcda5b421bcbffd48.jpg) Znači ovi parfemi su preslatki. Cijena oko 60kn u dmu, sad čak ima i više verzija. Za tu cijenu, dosta intenzivan i čisto pristojno drži.
2019 12 22
Rituals.
2019 12 22
Replay
2019 12 22
Guess 🥰
2019 12 22
> maumau: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dfa20ee71625cbcbcda5b421bcbffd48.jpg) > Znači ovi parfemi su preslatki. Cijena oko 60kn u dmu, sad čak ima i više verzija. > Za tu cijenu, dosta intenzivan i čisto pristojno drži. DA! I još jednom da! Tak su mi slatki i obožavam ih :D Baš ovo šta eisen kaže- za otić do dućana ili na kvartovsku kavu, kad mi je žao ovih skupih :") Osobno volim i adidas toaletne vode, mislim da su oko 60-80kn i fakat se dugo osjete za tu cijenu. Ona neka instragramerica Zorannah ima svoj parfem, mislim da je oko 100kn, i taj miriši doslovno cijeli dan! Intenzivan je jako, miriši mi po ljetu, plaži i kremi za sunčanje. Ima ga kolegica, cijeli ured miriši.
2019 12 22
La rive parfemi su mi super aoko 40 50 kn kn a ima jako finih i ne mirisu na jeftino nego bas lijepo i postojani su
2019 12 22
Jil Sander-Sun je trenutno na akciji na notino.hr i sad se prodaje po cijeni od 99,00 kn (75 ml). Kad god bih ga stavila na sebe netko bi me pitao koji je to miris i komentirao da se bas osjeti. A traje cijeli dan.😊😍
2019 12 22
> Mommy89: > Jil Sander-Sun je trenutno na akciji na notino.hr i sad se prodaje po cijeni od 99,00 kn (75 ml). Kad god bih ga stavila na sebe netko bi me pitao koji je to miris i komentirao da se bas osjeti. A traje cijeli dan.😊😍 To je super miris, ali - to je Jil Sander i njegova je normalna cijena skoro 300 kn, pa ja mislim da to nije ono na što je otvaračica teme mislila. Vjerujem da misli na parfeme kojima je normalna cijena ispod 100kn.
2019 12 22
1 2 3 4