Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kozmeticki proizvod bez istaknutoga datuma na ambalazi

Ne Znam,ali dobila sam prirodnu kremu od Novexperta i nikako da nadem datum,osim da je proizvedeno 2017 godine. Vidim ovdije cure prodaju tu marku.
2020 01 11
Ako piše datum proizvodnje, onda bi trebalo ispod sastojaka, proizvođača i distibutera pisati koliko se preporučuje od datuma proizvodnje koristiti tu kremu, znači godinu, dvije ju je ok čuvati neotvorenu ili tipa nakon otvaranja potrošiti u kratkom roku i slično.
2020 01 11
Ah da piše samo 6 mj od otvaranja i to je sve.Hvala
2020 01 11
Meni su skroz zbunjujući ti rokovi. Kupila neki dan Lorealovu kremu, stoji na njoj također ona otvorena posudica 12M, a nema nikakve godine. Tu kremu svatko živ može otvoriti u DM-u jer nema gore nikakvu zaštitnu foliju.....no kako mi baš ta odgovara najviše kupim i mažem..
2020 01 11
> sanjaurban: > Meni su skroz zbunjujući ti rokovi. Kupila neki dan Lorealovu kremu, stoji na njoj također ona otvorena posudica 12M, a nema nikakve godine. Tu kremu svatko živ može otvoriti u DM-u jer nema gore nikakvu zaštitnu foliju.....no kako mi baš ta odgovara najviše kupim i mažem.. Kaj nisu njihove kreme u kutijicama.
2020 01 11
> martina98: > > sanjaurban: > > Meni su skroz zbunjujući ti rokovi. Kupila neki dan Lorealovu kremu, stoji na njoj također ona otvorena posudica 12M, a nema nikakve godine. Tu kremu svatko živ može otvoriti u DM-u jer nema gore nikakvu zaštitnu foliju.....no kako mi baš ta odgovara najviše kupim i mažem.. > Kaj nisu njihove kreme u kutijicama. BB krema u tubici nema folije niti zaštite..
2020 01 12
ova kremica ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/352d0008f153129d5ac9d48bd007df13.jpg)
2020 01 12
> sanjaurban: > ova kremica > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/352d0008f153129d5ac9d48bd007df13.jpg) Joj da tako je i s maskarama, ja ne kupujem ako nisu zasticene iz vana
2020 01 12
Da, to vam je pametno. Nije jasno kako Lorealovci razmišljaju i zašto nema folije. Naprijed stoji tester, svatko može isprobati boju, no kad se tester potroši, kupci lijepo mogu isprobati kremu koju će netko drugi kupiti, bezveze..
2020 01 13