Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Upoznavanje novih ljudi, volontiranje, udruge - Zagreb

Pozdrav svima, nova sam u Zagrebu (pola godine) imam 27g i nemam puno prijateljica ovdje za druženje. Želim upoznati nove ljude . Zanima me znate li ili ste učlanjeni u neku dobru i aktivnu udrugu, društvo ili slično mjesto gdje se može volontirati, a da rade s djecom, mladima ili kreativne aktivnosti i razne projekte ? Neko mjesto gdje se mogu steći nova prijateljstva, a pri tome pomagati u raznim aktivnostima, radionicama, projektima, posebno s djecom? :) Guglala sma već Volonterski centar Zagreb, međutim, zanima me iskustvo drugih, da ne idem na "blef" nego ako imate što za preporučiti bila bih vam zahvalna. :) Također, ako je netko u sličnoj situaciji ili ima sličnu želju, možemo zajedno naravno. :D Nikolina
2020 01 14
Pozdrav! Jesi saznala gdje ne moze volontirati? Neke likovne likovne radionice s djecom bi bilo savrseno 😀
2020 01 15
> Anelisse: > Pozdrav! > Jesi saznala gdje ne moze volontirati? > Neke likovne likovne radionice s djecom bi bilo savrseno 😀 da, baš bih htjela tako nešto, ali nažalost još nisam ništa saznala nadam se da će bar netko podijeliti svoje iskustvo
2020 01 23
Ja sam prije nekoliko godina volontirala u Muzeju suvremene umjetnosti radionice subotom sa djecom i ili u udruzi Luka Ritz davala sam instrukcije iz hrvatskog djeci osnovnoskolskog uzrasta a inace se moze naci svasta, mozda Mali zmaj u Nasickoj na Jarunu,ako se sjetim jos neceg budem napisala.Sretno!
2020 02 04
Book, ja sam se pronašla u tvojem opisu i ista situacija kod mene. Ja tražim neku razbibrigu uz faks 2 puta tjedno, gledala sam volonterske stranice, ali još se nisam nikud prijavila. Jesi saznala neke novosti? :) nisam često tu na forumu, pa ako imas volje i zelje slobodno se javi porukom :)
2020 02 23
Pozdrav cure,evo i ja sam ovdje s istim povodom.Preselila sam u Zg prije 8 mjeseci,zivim u Novom Zagrebu s muzem,on je ovdje vec dosta dugo,a ja tek dosla i stvrano sem njega nemam nikoga.Ako je netko raspolozen za dopisivanje upoznavanje evo javite se.Imam 26 godina,odgojiteljica sam u vrticu i bas mi treba prijateljica pogotovo kad prodje ovaj period izolacije
2020 04 06
Mislim da nas više dijeli takvu sudbinu, slobodno se javi ako poželiš da se druškamo kad cijela ova situacija s Covid-19 prođe :)
2020 04 07
> theos241: > Mislim da nas više dijeli takvu sudbinu, slobodno se javi ako poželiš da se druškamo kad cijela ova situacija s Covid-19 prođe :) E pa moze,drzim te za rijec,ako imas instac mozes me dodati tamo pa kad sve prodje a imadnes vremena javi se Instagram mi je ,,kalojzica,, 😊
2020 04 07
Mali zmaj, Nasicka 3 😊
2020 09 08