Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Upoznavanje novih ljudi, volontiranje, udruge - Zagreb

Pozdrav svima, nova sam u Zagrebu (pola godine) imam 27g i nemam puno prijateljica ovdje za druženje. Želim upoznati nove ljude . Zanima me znate li ili ste učlanjeni u neku dobru i aktivnu udrugu, društvo ili slično mjesto gdje se može volontirati, a da rade s djecom, mladima ili kreativne aktivnosti i razne projekte ? Neko mjesto gdje se mogu steći nova prijateljstva, a pri tome pomagati u raznim aktivnostima, radionicama, projektima, posebno s djecom? :) Guglala sma već Volonterski centar Zagreb, međutim, zanima me iskustvo drugih, da ne idem na "blef" nego ako imate što za preporučiti bila bih vam zahvalna. :) Također, ako je netko u sličnoj situaciji ili ima sličnu želju, možemo zajedno naravno. :D Nikolina
2020 01 14
Pozdrav! Jesi saznala gdje ne moze volontirati? Neke likovne likovne radionice s djecom bi bilo savrseno 😀
2020 01 15
> Anelisse: > Pozdrav! > Jesi saznala gdje ne moze volontirati? > Neke likovne likovne radionice s djecom bi bilo savrseno 😀 da, baš bih htjela tako nešto, ali nažalost još nisam ništa saznala nadam se da će bar netko podijeliti svoje iskustvo
2020 01 23
Ja sam prije nekoliko godina volontirala u Muzeju suvremene umjetnosti radionice subotom sa djecom i ili u udruzi Luka Ritz davala sam instrukcije iz hrvatskog djeci osnovnoskolskog uzrasta a inace se moze naci svasta, mozda Mali zmaj u Nasickoj na Jarunu,ako se sjetim jos neceg budem napisala.Sretno!
2020 02 04
Pozdrav cure,evo i ja sam ovdje s istim povodom.Preselila sam u Zg prije 8 mjeseci,zivim u Novom Zagrebu s muzem,on je ovdje vec dosta dugo,a ja tek dosla i stvrano sem njega nemam nikoga.Ako je netko raspolozen za dopisivanje upoznavanje evo javite se.Imam 26 godina,odgojiteljica sam u vrticu i bas mi treba prijateljica pogotovo kad prodje ovaj period izolacije
2020 04 06
> theos241: > Mislim da nas više dijeli takvu sudbinu, slobodno se javi ako poželiš da se druškamo kad cijela ova situacija s Covid-19 prođe :) E pa moze,drzim te za rijec,ako imas instac mozes me dodati tamo pa kad sve prodje a imadnes vremena javi se Instagram mi je ,,kalojzica,, 😊
2020 04 07
Mali zmaj, Nasicka 3 😊
2020 09 08