Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što me danas naživciralo na krpicama...

> Tockica717: > Evo ta ista cura (mihaelaiva123) se danas meni javila za haljinu za koju sam prvo stavila cijenu od 100 kn porukom: Jel može za 50 kn i da mi usijes taj izraz malo gore i platiš dostavu ? > Na što sam ja njoj odgovorila sljedeće: Hvala na ponudi. Znaci 50 kn, kad odbijem 25 kn za postu, 20 kn platim nekoj zeni da sasije izrez, ostat će mi 5 kn koje su vjerojatno potrošiti da se odvezem do poste, za haljinu koju sam platila 100 eura. Ugodan dan zelim! > I njezin odgovor: > mihaelaiva123 > Pa mozes ju sama sašit i prošetati do pošte i ostane ti 25 kn 😏 > Komunikacija zbilja na razini... :D :D :D ovo mi je vrh!!! kako si je lijepo cura posložila kako bi to trebalo napraviti :D
2020 02 15
Pozz. Malo prije sam dobila poruku od jedne cure,koja je zainteresirana sa moj oglas,i kao da molim vas odg na mail. Ja odg na mail i vidim nesto ne štima,to je cista prevara. Da ona bi nudila za sako koji kosta 150 kn,500 kn da saljem za veliku Britaniju.. ime joj je maria petrinovic.
2020 02 16
> Duce282: > Pozz. Malo prije sam dobila poruku od jedne cure,koja je zainteresirana sa moj oglas,i kao da molim vas odg na mail. Ja odg na mail i vidim nesto ne štima,to je cista prevara. Da ona bi nudila za sako koji kosta 150 kn,500 kn da saljem za veliku Britaniju.. ime joj je maria petrinovic. Naravno da je prevara. Prelistajte malo Forumske teme, često se o takvim upitima govori.
2020 02 16
Nije danas, ali jučer 😁 upit korisnice za zamjenu iako je njoj prva rečenica na profilu da ne mijenja, i da joj se takve ne javljaju.
2020 02 21
> GlowFat: > Ma ja ne vjerujem da su oni upiti upućeni sa ovog sajta. Ionako su bili od nekih krpica usera? > (istina uglavnom bez ocjena ili sa hrpom negativnih) > Vrlo jednostavno - netko je povuko random dostupne slike sa neta kako bi 'napunio' prividno dućan - kupci bi dolazili i vjerojatno nešto 'kupili', ovi im to nikad ne bi poslali jer nemaju, pbrali su pare i doviđenja... > Sajt može biti tako 'živ' godinama dok se nešto nne poduzme, no u većini slučajeva im ne mogu ništa. > Našla sam i ja svoj artikl (istina, već ga odavno nemam) > https://www.naijasees.com/product_detail.php?c=vintage%20moschino%20viskoza%20ko%C5%A1ulja%2038&p=1 > I vidiš da se sajt drugačiije zove a isto izgleda, > Ne brinem se oko ničeg dok je moja roba meni na oku ,:) > scamadviser kaže da je novi sajt, dakle kopira databazu sa onog u cilju prevare > https://www.scamadviser.com/check-website/naijasees.com/product_detail.php?c=vintage%20moschino%20viskoza%20ko%c5%a1ulja%2038&p=1 Hvala Vam, zamalo sam nasjeo. https://www.naijasees.com/product_detail.php?c=pila%20baterijska%20oregon%20cs300%20bez%20baterije%20i%20punja%C4%8Da&p=37
2020 02 23
ovakve me situacije živciraju, a nije prvi put: kupilica rezervira x stvari do određenog datuma, ja pristanem. Na dan uplate ona javlja da uplaćuje, ali nema novaca za sve rezervirano već samo dio. I sad, ako hoćeš išta prodati, šutiš i pregrizeš govno. A zamislite suprotnu situaciju, da sam ja do dana uplate koju stvar prodala (što sam realno i mogla, jer čekaju da ona odustane), a ne njoj čuvala kako sam obećala, ispala bi ovakva, onakva, prevarant, lopov... Ma, sama sam si kriva, al sam iživcirana!
2020 02 24
Nazivciralo me, stavim tenisice u omiljene, i žena mi se javi sa ponudom niže cijene, valjda je mislila da sam zaboravila koja je cijena bila prije. Digla je za gotovo 200 kuna😭🤦‍♂️
2020 02 26
> IvanaHercegovac: > Nazivciralo me, stavim tenisice u omiljene, i žena mi se javi sa ponudom niže cijene, valjda je mislila da sam zaboravila koja je cijena bila prije. Digla je za gotovo 200 kuna😭🤦‍♂️ :o
2020 02 26
> IvanaHercegovac: > Nazivciralo me, stavim tenisice u omiljene, i žena mi se javi sa ponudom niže cijene, valjda je mislila da sam zaboravila koja je cijena bila prije. Digla je za gotovo 200 kuna😭🤦‍♂️ Ima i toga valjda cim je vidjela da se nekome sviđaju dize cijenu na zalost nije usamljeni slucaj bolje da ih proda po prvoj cijeni koju je stavila,nego da stoje mjesecima na profilu tako sam ja imala jedan sat u omiljenima ,cijena 400kn kad uskoro cijena sata na akciji kod nje:500kn sta reci,valjda misle da je netko senilan i ne pamti
2020 02 26
U mojoj posti npr ne dopustaju slanje u vrecicama niti vlstitim kutijama nego moraš uzet baš onu njihovu i onda dok to uzmem i jos pt ispadne da je paket Cc a40kn skoro> GlowFat: > Da otvorim temu za jadanje. Onako, ako se trebaš malo ispucati jer te netko iznervirao. > Našla sam neku opremu za vježbanje, cijena sitna, no nebitno. Idem poslati poruku i pitam jel dostupno i tražim podatke za uplatu. > Cura mi napiše da je preteško i da je bolje slati tiskom jer tu kao nema težine, na pošti ovisi o težini blabla... > Ja joj napišem da želim slanje poštom jer paket do 5 kg košta 20 kn. > (otkad je tisak počeo naplaćivati kutije BOJKOTIRAM ih skroz, radije nudim gratis slanje poštom - svima paše čim je gratis:)) > I opet joj napišem da molim podatke i ona mi napiše nek si onda nađem nekog drugog :') :') > Otkad prodavač diktira kako će slati, pa ako si kupac i ak želiš ono DHL-om i platit ćeš onda ću ti ja i poslat DHL-om briga me > Ne kužim uopće, nije mi se ovo nikad desilo. > Sad mi je smiješno, i da, naći ću si 'nekog drugog' al jebote
2020 02 27
> JeftinaPonuda: > U mojoj posti npr ne dopustaju slanje u vrecicama niti vlstitim kutijama nego moraš uzet baš onu njihovu i onda dok to uzmem i jos pt ispadne da je paket Cc a40kn skoro> GlowFat: > > Da otvorim temu za jadanje. Onako, ako se trebaš malo ispucati jer te netko iznervirao. > > Našla sam neku opremu za vježbanje, cijena sitna, no nebitno. Idem poslati poruku i pitam jel dostupno i tražim podatke za uplatu. > > Cura mi napiše da je preteško i da je bolje slati tiskom jer tu kao nema težine, na pošti ovisi o težini blabla... > > Ja joj napišem da želim slanje poštom jer paket do 5 kg košta 20 kn. > > (otkad je tisak počeo naplaćivati kutije BOJKOTIRAM ih skroz, radije nudim gratis slanje poštom - svima paše čim je gratis:)) > > I opet joj napišem da molim podatke i ona mi napiše nek si onda nađem nekog drugog :') :') > > Otkad prodavač diktira kako će slati, pa ako si kupac i ak želiš ono DHL-om i platit ćeš onda ću ti ja i poslat DHL-om briga me > > Ne kužim uopće, nije mi se ovo nikad desilo. > > Sad mi je smiješno, i da, naći ću si 'nekog drugog' al jebote TO nije moguće, muljaju vas. Ne mora biti njihova kutija, može biti i vaša, propisnih dimenzija i propisno zapakirana. Upravo sam nazvala službu za korisnike zbog nekih drugih pitanja , pa usput pitala i za to. Tako je i u njihovom pravilniku, koji je internetski dostupan.
2020 02 27
Mene, na primjer, uvijek živcira davanje negativne povratne zbog uzimanja podataka i kasnijeg nejavljanja, iako je općepoznato da to pravilima Krpica nije dozvoljeno. I tako ste vi, JeftinaPonuda, prijetili jednoj takvoj kupilici negativnom, prijavili je adminki ( x-) ) zbog uzimanja podatak i nejavljanja, tvrdili da će biti i žešćih sankcija.....dali joj negativnu, pa vam je ona i uzvratila. Živa tlaka.
2020 02 27
Nerviraju me reklame.
2020 03 03
Ovo mi se dogodilo...presmjesno hahahhahahha> IvanaHercegovac: > Nazivciralo me, stavim tenisice u omiljene, i žena mi se javi sa ponudom niže cijene, valjda je mislila da sam zaboravila koja je cijena bila prije. Digla je za gotovo 200 kuna😭🤦‍♂️
2020 03 06
https://mojekrpice.hr/gumenibaloni-294336 Naživciralo me što je ženska u ne znam koliko točno dana uspjela postaviti 310 artikala. Gledamo je svaki dan dva puta dnevno, kad postavlja artikle ujutro i navečer, i čim vidim bež tepih preskočim dvije stranice. Ne zna razlog zbog kojeg joj je blokiran onaj prvi profil, a nadam se da će ako bude isto iz istog razloga i ovaj otići na blok.
2020 03 15
1 2 ... 5 6 7 8