Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivam adminku! Naše fotografije artikala na sumnjivim stranicama

Ovako, citam ovaj "razgovor" i ne mogu da ne reagirsm. Jatarunamatarina je toliko dobronamjerna, cista srca da ne trebate uopce propitivati zasto se potrudila upozoriti, ispraviti, pomoci... To je ocekivano, imala sam predivnu suradnju i komunikaciju s KATARINOMMARITNOM, uvijek spremna na ugodan razgovor, iskrena, spremna za dogovor. Cak i vise od ocekivano. Ono kao da osobu znate cijeli zivot! Nije neka bezveznjaca koja ima vremena na pretek pa eto bavi se "pricicama". Upozorenje je ta pohvalu i ja se na ovim putem gdi. zahvaljujem. Vise nego korektna i sirokogrudna. Mene bi sigurno njeno upozorenje zainteresiralo👍. HVALA KATARINAMARTINA!!!!
2020 01 23
Ovim problemom se bavimo od katarinamartinine prijave. Ono što možemo učiniti je prijaviti googleu taj sajt, prijaviti njihovom hostingu što točno rade i upozoriti njihovu administraciju da to sve kao maknu sa sajta jer je copyright naš. Međutim, nemaju kontakt mail nego im to stoji prazno na sajtu, ali imaju chatbot koji je najvjerojatnije isto neki malware. Sve smo službeno prijavili, a možete i vi prijaviti.
2020 01 23
> Admin2nd: > međutim, nemaju kontakt mail nego im to stoji prazno na sajtu, ali imaju chatbot koji je najvjerojatnije isto neki malware. Sve smo službeno prijavili, a možete i vi prijaviti. Dakle,cure, ne pisite im. Nije iskljuceno da im je cilj privuci pozornost kako bi im se mi same javile te bi tako dosli do nasih podataka jer su vec pokusali upasti u mail Nefertiti111.. nije upalilo preko inboxa pa su nasli novi nacin. P Edit: postoji email, order nesto..
2020 01 23
> Princeza12: > Ovako, citam ovaj "razgovor" i ne mogu da ne reagirsm. > Jatarunamatarina je toliko dobronamjerna, cista srca da ne trebate uopce propitivati zasto se potrudila upozoriti, ispraviti, pomoci... > To je ocekivano, imala sam predivnu suradnju i komunikaciju s KATARINOMMARITNOM, uvijek spremna na ugodan razgovor, iskrena, spremna za dogovor. > Cak i vise od ocekivano. > Ono kao da osobu znate cijeli zivot! > Nije neka bezveznjaca koja ima vremena na pretek pa eto bavi se "pricicama". > Upozorenje je ta pohvalu i ja se na ovim putem gdi. zahvaljujem. > Vise nego korektna i sirokogrudna. > Mene bi sigurno njeno upozorenje zainteresiralo👍. > HVALA KATARINAMARTINA!!!! Slažem se sa svime napisanim. Moja iskustva s njom su istovjetna. A i da nisu, ovakvo bih upozorenje dočekala sa zahvalnošću.
2020 01 23
Najprije stanite na balun. Ne sicam se da je itko zahvalio kad su isti problem prijavljivale cure prije, ukljucujuci mene i Sonju, niti kad je Cipelitza ukazivala na prevarante. Dapace, bilo je komentara da to sigurno nema veze s krpicama.Al to nije bitno jer se ne upozorava radi toga, al su mi iskreno poceli ic na neku stvar preseransi o "sirokogrudnosti i korektnosti" jer se ukazuje na nesto sta je tribalo bit odavno rjeseno. A bogami ne sicam se niti da se ista poduzelo po tom pitanju. "Prijavljeno je" mogu macku o rep obisit. O ovome se prica vec misecima, a sad se iznova iscudujemo ovde. Kad je ranije upozoravano na to odgovori su bili "bas me briga, pa sta mogu s mojim podacima". E pa iznenadile bi se koliko podaci vrijede na crnom trzistu.
2020 01 23
E Gita, kad ste vec tako raspolozeni..Mozemo li se zahvaliti Bomi i Cipelitzi sto osoba sa crne liste vise ne posluje ovdje, bilo bi lijepo i dirljivo? Moze li se Katarina ispricati meni za omalovazavanje jer je na kraju ispalo da sam bila u pravu sto sumnjam u Farzionetu? A i Tanci je sudjelovala, pokazala je sumnju, a vi ste sve izdizale osobu sa crne liste i doticnu koja je branila omalovazavajuci Tanci. Mozemo li zahvaliti Nefertiti sto je ukazala na pokusaje upadanja u mail koji itekako mogu imati ozbiljne posljedice? Ako smo zavrsili sa pozdravima i zahvalama recite..jeste prijavile, odlazite li ili ne, hocete mijenjati sve lozinke.. nesto pametno za promjenu da zapocnemo? I ispricavam se svima koje spominjem koji trenutno nisu na temi.
2020 01 23
Sonja, ne triba nama zahvala, ne zivimo mi od toga. Nego zanimljivo kako se opali ignor kad se ukazuje na ozbiljne stvari, jer informacija dolazi od nekog tko ti ne pase bas(ne govorim ovde sad samo o sebi), a rade se hvalospjevi kad istu temu otvori netko s kim ocito prijateljujes po inboxu(isto tako ovde sad ne govorim samo o Gitadevi). Slike i oglasi su javni, to nije problem ukrast, ali podaci u google racunu su samo vasi i kad krenu tamo ulazit i pokusavat provalit lozinke, e to vise nije Mate Matic koji vjezba za kompjuterom, to je netko tko zna sta radi. Prije cca misec dana, ne znam sad tocno, sam servirala dokaze pokusaja upada u google account, di su nam svima osobni podaci jer google to biljezi i prati, te pokusaj izvlacenja karticnih podataka sa lazne Paypal stranice, par sati nakon pokusaja provale u google racun, sta je daleko ozbiljnije od krade slika i stavljanja na fejk stranicu, i di sam vec ukazala na ovaj problem, al ne, krada slika ce se shvatit ozbiljno, al pokusaj krade osobnih podataka, ukljucujuci financijskih, ne. Hvala Bogu Google i Paypal su me dozivili ozbiljno pa su stopirali sve navrime. A da ova stranica ista dozivljava ozbiljno, onda ne bi ni dolazilo do ovoga.
2020 01 23
> sonja90: > E Gita, kad ste vec tako raspolozeni..Mozemo li se zahvaliti Bomi i Cipelitzi sto osoba sa crne liste vise ne posluje ovdje, bilo bi lijepo i dirljivo? Moze li se Katarina ispricati meni za omalovazavanje jer je na kraju ispalo da sam bila u pravu sto sumnjam u Farzionetu? A i Tanci je sudjelovala, pokazala je sumnju, a vi ste sve izdizale osobu sa crne liste i doticnu koja je branila omalovazavajuci Tanci. > Mozemo li zahvaliti Nefertiti sto je ukazala na pokusaje upadanja u mail koji itekako mogu imati ozbiljne posljedice? > Ako smo zavrsili sa pozdravima i zahvalama recite..jeste prijavile, odlazite li ili ne, hocete mijenjati sve lozinke.. nesto pametno za promjenu da zapocnemo? > I ispricavam se svima koje spominjem koji trenutno nisu na temi. Sonja, ova tema apsolutno nema veze s Farzionetom. Ako te boli nečije mišljenje, ja ti tu ne mogu pomoći. Nikoga ne omalovažavam, uvažavam svakoga tako dugo dok je prema meni korektan. Moji kupci, a i oni od kojih sam kupovala znaju da nisam konfliktna osoba, dapače, uvijek od kompromisa, fer i korektne suradnje. I da, nisam na krpicama iz razloga skupljati bodove. Pozdravljam sve što je itko na krpicama u prilog otkrivanja lopovluka, kradljivica na krpicama napravio, a i sama sam u tome sudjelovala, pokušala pomoći, jer prevarantice ne podnosim, ono, organski ih ne podnosim .
2020 01 23
> nefertiti111: > Sonja, ne triba nama zahvala, ne zivimo mi od toga. Nego zanimljivo kako se opali ignor kad se ukazuje na ozbiljne stvari, jer informacija dolazi od nekog tko ti ne pase bas(ne govorim ovde sad samo o sebi), a rade se hvalospjevi kad istu temu otvori netko s kim ocito prijateljujes po inboxu(isto tako ovde sad ne govorim samo o Gitadevi). > Slike i oglasi su javni, to nije problem ukrast, ali podaci u google racunu su samo vasi i kad krenu tamo ulazit i pokusavat provalit lozinke, e to vise nije Mate Matic koji vjezba za kompjuterom, to je netko tko zna sta radi. > Prije cca misec dana, ne znam sad tocno, sam servirala dokaze pokusaja upada u google account, di su nam svima osobni podaci jer google to biljezi i prati, te pokusaj izvlacenja karticnih podataka sa lazne Paypal stranice, par sati nakon pokusaja provale u google racun, sta je daleko ozbiljnije od krade slika i stavljanja na fejk stranicu, i di sam vec ukazala na ovaj problem, al ne, krada slika ce se shvatit ozbiljno, al pokusaj krade osobnih podataka, ukljucujuci financijskih, ne. > Hvala Bogu Google i Paypal su me dozivili ozbiljno pa su stopirali sve navrime. > A da ova stranica ista dozivljava ozbiljno, onda ne bi ni dolazilo do ovoga. Krivi zaključak da ja s ikime prijateljujem u inboxu. Za isto postoji mob i fiksna telefonija, uživo kavica. Iskreno, žao mi je što si doživjela pokušaj hakiranja, ne veseli me ako se bilo kome pa tako i tebi to dogodilo/događa. Ali, ako je tebi bezazleno ovo što se događa, ok, meni nije. Već sam u jednom od prethodnih komentara zaključila, da sam trebala prešutjeti, reagirati tamo gdje je trebalo, a bilo bi učinkovito i moja roba bi telegrafski nestala sa fantomskih, čitaj, prevarantskih stranica. U buduće ću tako. :)
2020 01 23
> katarinamartina: > > sonja90: > > Sonja, ova tema apsolutno nema veze s Farzionetom. > Ako te boli nečije mišljenje, ja ti tu ne mogu pomoći. > Nikoga ne omalovažavam, uvažavam svakoga tako dugo dok je prema meni korektan. Moji kupci, a i oni od kojih sam kupovala znaju da nisam konfliktna osoba, dapače, uvijek od kompromisa, fer i korektne suradnje. I da, nisam na krpicama iz razloga skupljati bodove. > Pozdravljam sve što je itko na krpicama u prilog lopovluka, kradljivica na krpicama napravio, a i sama sam u tome sudjelovala, pokušala pomoći, jer prevarantice ne podnosim, ono, organski ih ne podnosim . Pa stalno se traze neke zahvale, isprike? A kad isto trebas ti onda nula. Fasada su suradnje. Napala si me znas i sama kako mogu tako govoriti o Farzioneti bez da sam pogledala suradnju sa Biljom,i sto je na kraju ispalo?! Farzioneta je muljatorica sa crne liste koja je slala podrapano i blokirana je nekoliko puta. Da ti se ispricam, zahvalim..na cemu molim te? I sad ne priznajes da -ili nisi pogledala Crnu listu a tako vodis racuna o svemu detaljno -ili si znala tko je Farzioneta al si htjela opravdati prevaranticu. Treceg nema. Da stvar bude bolja Cipelitzi si spustala sa "A tebe svi samo trebaju". https://mojekrpice.hr/forum/t/265129/do-kuda-ide-ljudska-zloba?page=4 Pa skuzila je ono sto je tebi bilo pred nosom sve vrijeme..tako da da, vise ce ona pomoci ona nego ti,cak i sad kad ne pise zvuci pametnije od tebe jer ti pises i pises i pises... Tema je ovo i ono.. pa temu su tvoje frendice/suradnice skrenile na drugu temu. Njima se obrati.
2020 01 23
Jad od teme. Fokus na problem cista nula. Pretvori se u reklamu i raspravu. Uzas! Nefertiti111, zalutala sam u temu.. Mada mi je drago jer si me sjetila na pokusaj upada, nekako mi je bilo lakse vjerovati da je sve neka slucajnost, ipak cu promjeniti sve sto mogu.. Za slike vise manje.
2020 01 23
> sonja90: > > katarinamartina: > > > sonja90: > > > > Sonja, ova tema apsolutno nema veze s Farzionetom. > > Ako te boli nečije mišljenje, ja ti tu ne mogu pomoći. > > Nikoga ne omalovažavam, uvažavam svakoga tako dugo dok je prema meni korektan. Moji kupci, a i oni od kojih sam kupovala znaju da nisam konfliktna osoba, dapače, uvijek od kompromisa, fer i korektne suradnje. I da, nisam na krpicama iz razloga skupljati bodove. > > Pozdravljam sve što je itko na krpicama u prilog lopovluka, kradljivica na krpicama napravio, a i sama sam u tome sudjelovala, pokušala pomoći, jer prevarantice ne podnosim, ono, organski ih ne podnosim . > Pa stalno se traze neke zahvale, isprike? > A kad isto trebas ti onda nula. Fasada su suradnje. Napala si me znas i sama kako mogu tako govoriti o Farzioneti bez da sam pogledala suradnju sa Biljom,i sto je na kraju ispalo?! Farzioneta je muljatorica sa crne liste koja je slala podrapano i blokirana je nekoliko puta. Da ti se ispricam, zahvalim..na cemu molim te? > I sad ne priznajes da > -ili nisi pogledala Crnu listu a tako vodis racuna o svemu detaljno > -ili si znala tko je Farzioneta al si htjela opravdati prevaranticu. > Treceg nema. > Da stvar bude bolja Cipelitzi si spustala sa "A tebe svi samo trebaju". Pa skuzila je ono sto je tebi bilo pred nosom sve vrijeme..tako da da, vise ce ona pomoci ona nego ti,cak i sad kad ne pise zvuci pametnije od tebe jer ti pises i pises i pises... Tema je ovo i ono.. pa temu su tvoje frendice/suradnice skrenile na drugu temu. Njima se obrati. bilja123 je kupila od Farzionete_1999 lančić ss privjeskom, prodala ga je dalje, odnosno mijenjala za vrijedniji zlatni artikl. Znam, pouzdano. Uvjerila sam se. I dosta više o nekim drugim suradnjama, ne zanimaju me. Sad odlazi u prošlost dokle god hoćeš, nisi jedina u ovoj državi koja na takav način funkcionira.
2020 01 23
Molim vas da se skoncentriramo na ovaj problem. Prijavljen je i taj pokušaj provale u inbox tj ja sam prijavila tehničkoj službi, a dalje nemam info. Scameri se navodno smatraju normalnima i na većim stranicama pa se valjda oslanjamo na to.
2020 01 23
Molim bez svađa, svaka tema se pretvori u iste zamjerke. Moramo klišejizirano raditi zajedno, jel.
2020 01 23
> Admin2nd: > Molim vas da se skoncentriramo na ovaj problem. > Prijavljen je i taj pokušaj provale u inbox tj ja sam prijavila tehničkoj službi, a dalje nemam info. Scameri se navodno smatraju normalnima i na većim stranicama pa se valjda oslanjamo na to. Poanta je da nam je pun kufer selektiranja upozorenja pa onda kukanja i kakanja po forumu. Cudom se cudi sad, a upozoreno ne na to. A druge isto u cudu, pa se jos malo rade zahvalnice. A kad druge cure rade isto, onda ignor. Pojedine se i napada kad ukazuju na prevarantice. A sta se tice scama i "normale", ja znam da admin nema veze s tim, al porucite Eriki da im ona slobodno otvori svoj mail, racune i kreditne kartice kad joj je to vec normalno. I nek joj isto i "tehnicari" naprave.
2020 01 23