Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivam adminku! Naše fotografije artikala na sumnjivim stranicama

Normalno u smislu da i veliki sajtevi imaju ovakve probleme.
2020 01 23
Ma nisam htjela offtopic al vuČu me za jezik.. necu vise. Rekla sam sve, i Nefertiti je rekla sve sto mislim i sama. Ovisno o autoru se klanja, pohvaljuje, pljuje, ignorira itd. Slike ce biti pobrisane, prijavljeno je na vise strana ocito, netko ce reagirati. Mene ne brinu slike, mene uznemirava mogucnost upada u mail, izuzetno. Bas zato sto ne znamo ima li veze jedno s drugim.
2020 01 23
> katarinamartina: > > sonja90: > > A ovu temu koristis za reklamu, da nije tako vec bi ti potegla.. al ti ide u prilog. Nek ti je sa srecom, treba ti. > Za kakvu reklamu? Meni reklama nije potrebna, jer nisam umišljena da sam os oko koje se zemlja vrti. Polako, smireno, ne ponašaj se kao da ti je pčela ispod kape ili nedajbože u kosi, jer ti lamatanje prstima po tipkovnici neće pomoći. :) <3 Brzo ti zaboravi nedavno branjenje Farzionete, jer si ti s njom imala "super suradnju" pa te za druge i nije bilo briga. A sad odjednom altruizam izvire. Ubila te briga da se drugima ne dogodi sta i tebi. Ne mogu pohvatat majke mi. Kad te briga, a kad nije, de pojasni 🤔
2020 01 23
> sonja90: > Edit: postoji email, order nesto.. E super, sad ga i ja vidim, a jučer je bilo samo potpuno bijelo polje, tnx!
2020 01 23
Nestao mi je post :'( uglavnom, ne želimo maknuti samo pokradene postove nego cijeli sajt i prevarante.
2020 01 23
Dakle, treba iskopati svaki post koji su pokrali, treba staviti orginal post i onaj pokradeni, max deset linkova po prijavi. Prijavila sam što sam našla za sad, ali još kopam po tome.
2020 01 23
> sonja90: > Ma ne izvodi (da ne upotrijebim drugi primjereniji izraz) molim te, prijavila sam ih vec na pocetku 5 dok si ti jos pricala o institucijama i dokazivanjima cije su slike,na nekoliko strana. Ne zbog oglasa krpicarskih krpa nego onih primamljivijih kao sto su te tenisice na pocetnoj koje su bolji mamac. > Nefertiti ti je na drugoj stranici teme rekla sto trebas uciniti. > Sama si sebi kontradiktorna, pricas o slikama pa o hakerskim napadima na banke, ako je ovo sve povezano treba te brinuti ovo drugo, zlouporaba nasih podataka, a ne slike, govoris kao da su ti ukrali slike original LV torbe pa ce svi pohrliti bas nju kupiti i ti ces biti jadna zrtva, daj se prizovi pameti, "ženo". Vise manje besmisleni su oglasi, krpetine, a pod tim mislim i na svoje, nisu trazili skupe stvari kakvih ovdje ima vec je bot random pokupio oglase sa sto stranica. Ne treba dizati toliku paniku zbog slika, prijavljuje se ocito na vise strana, sa vise strana, sigurno ne obrisu odmah bez provjere jer je to trazila neka krpicarka, potrebno je strpljenje. > Treba se zapitati sto je iduce i isplati li se biti na ovoj stranici. Svaka cast adminki na trudu i vremenu, ali ovo nije do nje, tako da nemojte misliti da nesto trazim posebno ili ne daj Boze pljujem po njenom radu. > Slike su manji problem jer ce biti obrisane, netko ce reagirati, nismo jedine! Dizanjem tenzija oko slika nista ne postizemo. Zaključak 0 bodova. Očito pojma nemaš što sve može preko fotki saznati. Otvori prozor u svijet i čitaj, ne tračeve 'sveznalica', nego ljudi koji nešto znaju, puno više od tebe, mene i još nekih. O prijavi tenisica, reagirala sam prije tebe, 2019-te godine za jednu stranicu i nema je više, reagirala i za ovu. Tako da, meni nemoj pametovati i replicirati po savjetima/naputcima iz nekih/tvog usijanih inboxa. Gore od visoke temperature kao u visokim pećima. Nabaci nešto svoje, a prije toga izađi iz Platonove špilje.
2020 01 24
Ovaj post se neda obrisati ni editirati, mislim da je do quotea. Temu ipak neću zaključati jer ću vjerojatno morati otvoriti novu.
2020 01 24
Nefertiti, ne znam što reći osim žao mi je što je ispalo da se preferira jedna prijava nad drugom jer s moje strane nije tako. U slučaju krađe podataka sa maila ne mogu ništa jer nemam pristup serveru. Ovdje se mogu osobno angažirati jer u google obrascu svojim imenom, prezimenom i tvrtkom u kojoj radim garantiram to sve što oni traže i "samo" kopiram link sa našeg sajta i link sa njihovog sajta, ima mjesta za deset parova po prijavi.
2020 01 24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e4fe3d7d2d2aae6a2dfd549db30e84b8.jpg) ???? Po stoti put,pa dokle vise
2020 01 27
> Ita25021983: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e4fe3d7d2d2aae6a2dfd549db30e84b8.jpg) > ???? Po stoti put,pa dokle vise I meni tako svaki dan
2020 01 28
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b85bc9b01053c3aa804ff061b8db88ea.jpg) Danas mi se pojavio uskličnik, kad otvorim moje krpice na pretraživaču, kao stranica nije sigurna. Da li još nekom se to dešava, nije mi nikad prije slalo takvo upozorenje.
2020 02 15
1 2 3 4 5