Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Rukotvorine /

Slikanje akrilnim bojama

Poštovani znalci, nedavno sam se 'bacila' u slikanje akrilnim bojama pa imam par pitanja... Gdje nabavljate platna i boje? Za sada kupim gdje naiđem, nešto preko hrvatskih stranica. Zanima me da li netko naručuje iz drugih zemalja da bi me došlo jeftinije? Kojeg proizvođača preferirate? Čije kistove preporučujete? Isprobala sam od par proizvođača sintetičke no tražim nešto bolje... Slikam inače na platnu no zanima me da li je netko probao oslikati namještaj, točnije dječja vrata- uređujem dječju sobu a vrata su stara i planiram ih obnoviti pa mi je sinulo unutrašnju srtranu oslikati akrilom. Da li je potrebna nekakva podloga za drvo? Trenutno oslikavam platna manjih dimenzija no prešla bih na veća pa me zanimaju atelje štafelaji no dosta su mi skupi (i korišteni); imate neku ideju ili preporuku?
2020 02 25
Akrilne iz Tedija su mi se pokazale okej s obzirom na jeftiniju cijenu, to su najnovije koje imam. Prije sam kupovala sve u Chemacu, također zadovoljna. Uz njih imam i nekoliko tubica dobivenih boja raznih proizvodaca, no imaju vec mozda i godinu-dvije, pa se polako suse, ne znam gdje su kupljene, ali mogu pogledati marku ako treba.
2020 02 25
Maimeri talijanske boje i de Vinci kistovi kod Juričeka u Zg, a i ostala slikarska oprema.
2020 02 25
Hvala na odgovorima ! Tedija nema u mom gradu, tak da ništ od toga.
2020 02 25