Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Traperice da ili ne

Pozdrav cure, zanima me isplati li se kupiti skuplje traperice npr levis,diesel,replay? Koja je razlika između njih i tipa zarinih? Prvenstveno me zanima što se tiče kako stoje i koje ste razlike primjetile. Ne nosim traperice prečesto i većinom sam ih plaćala do 300kn, htjela bi naći neke da mi kroj super paše ali me užasava traženje i probavanje po sto dućana..
2020 03 03
Ja imam par guess, hilfiger i neke starije levis i toliko su udobnije od zarinih da ti ne mogu opisat, mislim da se isplati izdvojit za njih jer traju i nece se izvuc konci ili boja izblidit ka kod zarinih. I super stoje, na 🍑 pogotovo😃
2020 03 03
koja ti je najdraža marka od navedenih?:) hvala puno, baš ću isprobati onda..
2020 03 03
Pa mozda hilfiger, najudobnije su mi. Zarine me bas stisnu a i velicine su im nenormalne. Ja 36 pa moram 42 kupovat ili cak trazit 44🤯
2020 03 03
Ja sam odusevljena guessovim te se definitivno isplati kupiti, ali armani i replay nisu losi. I sto se tice velicina i kroja mislim da neces imati problema, ja inace isto imam ogromnih problema s trazenjem traperica, al skoro svake koje sam probala od njih bile su mi super. Najveci mi je problem bio odluciti se koje da kupim hah
2020 03 03
Hvala, pogledat cu svakako 🙂
2020 03 03
Meni su savršene Max & Co.,toliko udobne i postojane. Tako da se isplati svaka uložena kuna.
2020 03 03
Kako se kod njih krecu cijene?
2020 03 04
Guess su odlične, levis su meni neudobne ali valjda ovisi o modelu 😅
2020 03 04
Isplati se, od navedenih najviše nosim Diesel, imam par Replay, Levisice trenutno ne ali nosila sam i njih. Zara traperice su mi jedne od lošijih, razvuku se, izblijede, njih ne kupujem uopće dok od jeftinijih nosim Mango i ne mogu reći da su loše ali ne mogu se usporediti s npr Dieselovim, od kroja, kvalitete trapera, toga kako stoje i toga koliko traju, samog osjećaja na tijelu, udobne su i flexibilne a da se pri tome ne razvuku za broj nakon 2 sata nošenja.
2020 03 05
A što se tice traženja i isprobavanja najbolje je otići na stranice dućana i tamo pregledati modele i onda u dućanu ciljano isprobavati.
2020 03 05
hvala cure, definitivno cu ih probati :)
2020 03 05