Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Praćenje paketa

Zenske, jel pratite svoje pakete kada ih pošaljete do dolaska na odredište? Jel Vam se dešava da morate kupilicu podsjećati da je paket stigao na odredište? ☺️
2020 03 13
Daa, uvijek pratim i podsjecam kupilice da je paket stigao na odrediste, nije mi problem, jer su to dva klika🙂. Nekako volim biti sigurna da je sve u redu😊
2020 03 13
Također pratim svaki put ☺
2020 03 13
Isto pratim, normalno, a kupilicu kontaktiram ako vidim da dan/dva ne preuzima paket ili ako mi nije ostavila broj mobitela da joj dodje poruka (saljem Tiskom).. A isto mi se znalo desiti da Tisak nebi poslao poruku da je paket na odredištu. 🤔
2020 03 13
> trouhgmyeyes: > Isto pratim, normalno, a kupilicu kontaktiram ako vidim da dan/dva ne preuzima paket ili ako mi nije ostavila broj mobitela da joj dodje poruka (saljem Tiskom).. A isto mi se znalo desiti da Tisak nebi poslao poruku da je paket na odredištu. 🤔 Super! A znam, kod nas se svasta moze desiti🙄
2020 03 13
> lara96: > > trouhgmyeyes: > > Isto pratim, normalno, a kupilicu kontaktiram ako vidim da dan/dva ne preuzima paket ili ako mi nije ostavila broj mobitela da joj dodje poruka (saljem Tiskom).. A isto mi se znalo desiti da Tisak nebi poslao poruku da je paket na odredištu. 🤔 > Super! A znam, kod nas se svasta moze desiti🙄 A bas, zato bolje svakako javiti. ☺️
2020 03 13
Je, desi se... ;)
2020 03 13
da pratim obavezno jer volim znati da je sve oke😊 i da dešava se.. 🙄
2020 03 13
Svaka dva sata provjeravam gdje su paketi ,:) Ako je potrebno, podsjetim kupilicu da je paket stigao. :")
2020 03 13
> InesLagancic: > Svaka dva sata provjeravam gdje su paketi ,:) Ako je potrebno, podsjetim kupilicu da je paket stigao. :") Hahahha samee 🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️
2020 03 13
A jel Vam se desilo kad da druga strana nije preuzela paket? Mene je toga iskreno strah, jer zivim na vise lokacija i ne znam kako postupiti u toj situaciji, ako ne budem u gradu gdje je paket vracen?
2020 03 13
Paket vam stoji i po 7 a mozda i vise dana na kiosku,valjda ce do tad predignit.
2020 03 13
> cici1950: > Paket vam stoji i po 7 a mozda i vise dana na kiosku,valjda ce do tad predignit. Ne 5 kako pise na njihovoj stranici?
2020 03 13
Obavezno pratim paket, tisak ili pošta. I obavijestim kupca ,obavezno da je paket stigao.
2020 03 13
Također pratim svaki paket Ako ne podignu.podsjetim da ih ceka
2020 03 13
1 2 3