Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Praćenje paketa

> cici1950: > Paket vam stoji i po 7 a mozda i vise dana na kiosku,valjda ce do tad predignit. 5 dana po novom :)
2020 03 13
> InesLagancic: > > cici1950: > > Paket vam stoji i po 7 a mozda i vise dana na kiosku,valjda ce do tad predignit. > 5 dana po novom :) Baš radi toga je dobro što također i ja pratim pakete. Jedna cura ga nije podizala misleći da stoji 10 dana kako je prije bilo, javila sam joj se i preuzela ga je odmah.
2020 03 13
Meni će se izgleda obestinit da ce mi se paket vratiti u grad u kojem vise nisam, niti cu ga moci predignuti.... Nadam se da ce kupac danas otici po njega no nekako sumnjam. Sto u tom slucaju?
2020 03 14
> trouhgmyeyes: > Meni će se izgleda obestinit da ce mi se paket vratiti u grad u kojem vise nisam, niti cu ga moci predignuti.... Nadam se da ce kupac danas otici po njega no nekako sumnjam. Sto u tom slucaju? Zvati sluzbu za korisnike Da produze preuzimanje jos koji dan Ja sam tako.i bez problema su produzili
2020 03 14
> kozmetika88: > > trouhgmyeyes: > > Meni će se izgleda obestinit da ce mi se paket vratiti u grad u kojem vise nisam, niti cu ga moci predignuti.... Nadam se da ce kupac danas otici po njega no nekako sumnjam. Sto u tom slucaju? > Zvati sluzbu za korisnike > Da produze preuzimanje jos koji dan > Ja sam tako.i bez problema su produzili Hvala!
2020 03 14
Joj, ja sam tako 3 dana molila ženu da ode po paket da mi se ne vrati... jučer je bio 6.dan na tisku i vidim da ga je jučer konačno preuzela 😅 naravno, nakon preuzimanja ni A ni B s njene strane...🤨
2020 03 14
> SarahKayOS: > Joj, ja sam tako 3 dana molila ženu da ode po paket da mi se ne vrati... jučer je bio 6.dan na tisku i vidim da ga je jučer konačno preuzela 😅 naravno, nakon preuzimanja ni A ni B s njene strane...🤨 Grozno! Ja sam javila da je na odredištu ali isto ni a ni b, sad mi glupo opet slati ali izgleda da cu morati 😑
2020 03 14
> trouhgmyeyes: > > SarahKayOS: > > Joj, ja sam tako 3 dana molila ženu da ode po paket da mi se ne vrati... jučer je bio 6.dan na tisku i vidim da ga je jučer konačno preuzela 😅 naravno, nakon preuzimanja ni A ni B s njene strane...🤨 > Grozno! Ja sam javila da je na odredištu ali isto ni a ni b, sad mi glupo opet slati ali izgleda da cu morati 😑 Ako imate njen broj mobitela, turirajte ju na mobitel, objasnite joj situaciju pa će možda shvatiti... Ja sam ovu svoju tako "davila" na mob dok joj nije došlo iz dupeta u glavu...😁 S nekima se valjda baš mora tako...
2020 03 14
Ne uvijek... Provjerim status paketa jedino ako mi se kupac ne javlja i ne znam da li je paket preuzet.
2020 03 14
> doraos: > Ne uvijek... Provjerim status paketa jedino ako mi se kupac ne javlja i ne znam da li je paket preuzet. isto....povodim se time da je kupcu stalo da paket dobije, pa računam da će me obavijestiti ako ga nema.. a ako se kupac ne javlja u nekom razumnom i očekivanom roku onda virnen šta se događa...
2020 03 14
> dobrojutro: > > doraos: > > Ne uvijek... Provjerim status paketa jedino ako mi se kupac ne javlja i ne znam da li je paket preuzet. > isto....povodim se time da je kupcu stalo da paket dobije, pa računam da će me obavijestiti ako ga nema.. a ako se kupac ne javlja u nekom razumnom i očekivanom roku onda virnen šta se događa... I ja isto 🙋🏻‍♀️😅😊
2020 03 14
> SarahKayOS: > > trouhgmyeyes: > > > SarahKayOS: > > > Joj, ja sam tako 3 dana molila ženu da ode po paket da mi se ne vrati... jučer je bio 6.dan na tisku i vidim da ga je jučer konačno preuzela 😅 naravno, nakon preuzimanja ni A ni B s njene strane...🤨 > > Grozno! Ja sam javila da je na odredištu ali isto ni a ni b, sad mi glupo opet slati ali izgleda da cu morati 😑 > Ako imate njen broj mobitela, turirajte ju na mobitel, objasnite joj situaciju pa će možda shvatiti... > Ja sam ovu svoju tako "davila" na mob dok joj nije došlo iz dupeta u glavu...😁 > S nekima se valjda baš mora tako... Evo poslala sam poruku ali opet ni a ni b. 🤦‍♀️ Vidjet cemo, ja paket necu moci preuzeti nazad jer sam otisla iz grada... Ne znam kaj bum u tom slucaju ako dodje do tog?
2020 03 14
Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao.
2020 03 15
> EMINNAD: > Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao. Javila sam i da je stigao na odredište i jučer opet da ga odu podignuti jer će se vratiti no 0 bodova. 🙄
2020 03 15
> trouhgmyeyes: > > EMINNAD: > > Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao. > Javila sam i da je stigao na odredište i jučer opet da ga odu podignuti jer će se vratiti no 0 bodova. 🙄 Ja mislim na obavijest tiska koji je prije bio, ali sad toga nema to mi fali inače ,ne smatram da mene kao kupca mora obavještavati prodavač to mi nema smisla baš,dobijemo šifru i pratimo ne razumijem kupce koji plate svoj paket i ne mare ja ne mogu dočekati da stigne.😀
2020 03 15