Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Praćenje paketa

> EMINNAD: > > trouhgmyeyes: > > > EMINNAD: > > > Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao. > > Javila sam i da je stigao na odredište i jučer opet da ga odu podignuti jer će se vratiti no 0 bodova. 🙄 > Ja mislim na obavijest tiska koji je prije bio, ali sad toga nema to mi fali inače ,ne smatram da mene kao kupca mora obavještavati prodavač to mi nema smisla baš,dobijemo šifru i pratimo ne razumijem kupce koji plate svoj paket i ne mare ja ne mogu dočekati da stigne.😀 Točno to, i čim dodje trčim po njega 😂
2020 03 15
> EMINNAD: > Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao. Kako misliš više se ne dobije sms kad paket stigne na kiosk? Meni normalno dolaze. Možda cure ne upišu tvoj br moba pa zato ne dođe?
2020 03 15
> gea1508: > > EMINNAD: > > Meni fali ono dobivanje SMS poruke da je paket stigao i najava ,sad toga nema kao i prije moraš provjeravati.Možda cure čekaju sms kao prije.Meni je sad paket stigao drugi dan iz ZG iznenadila sam se prije tri dana minimalno putovao. > Kako misliš više se ne dobije sms kad paket stigne na kiosk? Meni normalno dolaze. > Možda cure ne upišu tvoj br moba pa zato ne dođe? Ne uopće nisam dobila obavijest,već sam kupovala od te prodavačice i poslala sve podatke i mob ,i nije stigla obavijest uopće ...a prije uvijek je, pa zato sam se iznenadila došao a meni obavijest ništa, a prošlo 8h od dolaska.Eto zato sam pomislila da nema više sms obavijesti☹️
2020 03 15
Sad sam poslala poruku curi koja mi je slala ,baš da provjerim da li je upisala moj broj mob,pa baš da vidim da li je do tiska ili cure nemam mira ha,ha.
2020 03 15
Evo cura mi odgovorila da je upisala sve ,nema razloga da ne vjerujem jer kupujem već 5.put kod nje itd .Znači da se može i desiti da se ne dobije sms da je paket stigao evo i to se dešava .Znači pogledati po šifri svaki dan je najsigurnije😀
2020 03 15
Je, ja sam nekoliko puta slala i korisnicima koje imaju dosta povratnih da je paket dosao (slala bi nakon cca 2 dana) i onda bi rekle kako zahvaljujući sto sam javila jer nisu dobile poruku i mislila su da je neki problem..
2020 03 15
1 2 3