Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kakvo je kod vas stanje?

> trouhgmyeyes: > Imam jedno mozda malo upadajuce pitanje... Znam da je zdravlje na prvom mjestu, no da li imate strah od "ne imanja" posla, otkaza, mogućnosti da stvarno ponovo nastupi recesija ukoliko turizam "propadne"? Daaaa!!
2020 03 15
> Majalike: > > trouhgmyeyes: > > Imam jedno mozda malo upadajuce pitanje... Znam da je zdravlje na prvom mjestu, no da li imate strah od "ne imanja" posla, otkaza, mogućnosti da stvarno ponovo nastupi recesija ukoliko turizam "propadne"? > Daaaa!! Ja isto.. Već sam počela rezati nepotrebne troškove i odgodila do neke druge prilike sve što sam si mislila kupiti... Lako ću kupiti kad prestane ovo ako se nastavi sve normalno, ali ako se sve promjeni... Bolje pričekati
2020 03 15
Samo malo humora, sa fejsa slika x-) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6aba037cca3336a1a00e7aaf5d750868.jpg)
2020 03 15
> malllaaaa: > Samo malo humora, sa fejsa slika x-) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6aba037cca3336a1a00e7aaf5d750868.jpg) :) sad ćeš vidit kad krene potražnja na Krpicama gdje mogu naručiti ovaku haljinu?
2020 03 15
> Eisen77: > > trouhgmyeyes: > > Imam jedno mozda malo upadajuce pitanje... Znam da je zdravlje na prvom mjestu, no da li imate strah od "ne imanja" posla, otkaza, mogućnosti da stvarno ponovo nastupi recesija ukoliko turizam "propadne"? > Ja mislim da će nas nakon ovoga čekati jedan oblik krize, ali u kojoj mjeri...vidjet ćemo. I ja vjerujem da će doći do krize. Kao da nije bila dovoljna situacija u kojoj smo se nalazili, sad još i taj virus
2020 03 16
> micick: > > Eisen77: > > > trouhgmyeyes: > > > Imam jedno mozda malo upadajuce pitanje... Znam da je zdravlje na prvom mjestu, no da li imate strah od "ne imanja" posla, otkaza, mogućnosti da stvarno ponovo nastupi recesija ukoliko turizam "propadne"? > > Ja mislim da će nas nakon ovoga čekati jedan oblik krize, ali u kojoj mjeri...vidjet ćemo. > I ja vjerujem da će doći do krize. Kao da nije bila dovoljna situacija u kojoj smo se nalazili, sad još i taj virus Ne gledajte kroz tamne naočale, malo više optimizma. :)
2020 03 16
Zivim u manjem mjestu, al zadnja 2-3 dana su ljudi bas poceli panicarit 😢😢
2020 03 16
Ne miješajmo oprez i paniku. Ja već 7-8 dana nosim sa sobom torbu od tkanine u kojoj imam samo mob i novčanik. Lakše mi ju oprati i dezinficirati, a stalno je po rukama.
2020 03 16
Kod nas bi moglo biti gore nego u Italiji. Ogroman broj naših ljudi vani ostaju bez posla i vraćaju se doma jer nemaju čime platit režije. Budimo odgovorni i oprezni.
2020 03 16
> jackrussel: > Kod nas bi moglo biti gore nego u Italiji. > Ogroman broj naših ljudi vani ostaju bez posla i vraćaju se doma jer nemaju čime platit režije. > Budimo odgovorni i oprezni. Neće biti gore, a naši koji su vani i ne mogu se vratiti, ali će im države u kojima rade pomoći financijski i materijalno.
2020 03 16
https://www.ilfattoquotidiano.it/2020/03/13/coronavirus-da-napoli-a-salerno-e-torino-nelle-citta-deserte-la-gente-canta-insieme-dai-balconi-le-immagini-da-brividi/5735242/ Bez obzira na situaciju u kojoj jesu, Talijani pjevaju, ne paničare. :)
2020 03 16
> katarinamartina: > > jackrussel: > > Kod nas bi moglo biti gore nego u Italiji. > > Ogroman broj naših ljudi vani ostaju bez posla i vraćaju se doma jer nemaju čime platit režije. > > Budimo odgovorni i oprezni. > Neće biti gore, a naši koji su vani i ne mogu se vratiti, ali će im države u kojima rade pomoći financijski i materijalno. Onda ne živimo u istoj državi, ako u krugu samo 500-600m znam za 9 ljudi koji su se vratili iz inozemstva u posljednjih 7-8 dana.
2020 03 16
> jackrussel: > > katarinamartina: > > https://www.ilfattoquotidiano.it/2020/03/13/coronavirus-da-napoli-a-salerno-e-torino-nelle-citta-deserte-la-gente-canta-insieme-dai-balconi-le-immagini-da-brividi/5735242/ > > Bez obzira na situaciju u kojoj jesu, Talijani pjevaju, ne paničare. :) > To što pjevaju, zaista svaka čast i tako i treba, ali to umiruće ne spašava od neminovnog. ma vidi je sad, ka vrana na dalekovodu...surovi realizam...više volin kad se utra malo humora pa da ta surovost otupi, a ima je oko nas. Pitaju jednu gospođu u Tommy-ja danas jel stvorila zalihe za nedajbože samoizolacije, a kaže ova da sve ima, jedino još šampanjac nije kupila.
2020 03 16
> katarinamartina: > > jackrussel: > > Kod nas bi moglo biti gore nego u Italiji. > > Ogroman broj naših ljudi vani ostaju bez posla i vraćaju se doma jer nemaju čime platit režije. > > Budimo odgovorni i oprezni. > Neće biti gore, a naši koji su vani i ne mogu se vratiti, ali će im države u kojima rade pomoći financijski i materijalno. Kako se ne bi mogli vratiti, pa granice nismo zatvorili?
2020 03 16
> dobrojutro: > > jackrussel: > > > katarinamartina: > > > https://www.ilfattoquotidiano.it/2020/03/13/coronavirus-da-napoli-a-salerno-e-torino-nelle-citta-deserte-la-gente-canta-insieme-dai-balconi-le-immagini-da-brividi/5735242/ > > > Bez obzira na situaciju u kojoj jesu, Talijani pjevaju, ne paničare. :) > > To što pjevaju, zaista svaka čast i tako i treba, ali to umiruće ne spašava od neminovnog. > ma vidi je sad, ka vrana na dalekovodu...surovi realizam...više volin kad se utra malo humora pa da ta surovost otupi, a ima je oko nas. Pitaju jednu gospođu u Tommy-ja danas jel stvorila zalihe za nedajbože samoizolacije, a kaže ova da sve ima, jedino još šampanjac nije kupila. 😅😅😅 ... to je onaj TBF-ov smak svita... Jako, jako 👍👍👍
2020 03 16