Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Dali tu ima nešto ili umišljam

Desavaju mi se neke stvari s jednim deckom, bili smo zajedno ne znam sta smo konkretno ali povezani smo. 3 godine se znamo. Događa mi se sa njime. Telepatija koji puta da kazemo istu recenicu. Imam osjećaj da ce se javit i javi se. Npr. Kad me jednom odblokirao s whatsupa ja sam imala osjećaj neki i udem na whatsap i odbloko. Pa na facebooku prije toga nisam ga imala i doslo mi odi vidi i nađem ga. Pa mi nije prije čestitao rodendan javno na zidu i ja Imam taj osjećaj cestitat ce i čestita. Srecem njegove prijatelje. Slučajno bila u crkvi jednoj na duhovnoj obnovi i vidim njegovu prijateljicu nisam znala da posjećuje. Pa mi se izbacuje sta njegove prijateljice objavljuju po grupama nisam ni znala da su u toj grupi usla sam sama. Samo mi se izbaci na facebooku. Pa njegova sestra.zna socijalnu radnicu kod koje sam bila.pise joj. Nije svijet tako mali. Prije dok me još nije upoznao bila u kvartu i bas naletila njegovu sestru. Kad prođem kroz prolaz jednom bas slucajno on tad prođe. Stalno nešto sto ima veze s njim njegovo prezime. Čekam ja bus i prođe kombi to prezime. Nije tako cesto prezime. Pa drugi dan. Izbaci mi se opg poduzeće isto to prezime. Proganjaju me te stvari s njim nez bas da je to slučajnost jel to jaka intuicija ili smo sudbinski povezani jel ovo sve cudno
2020 03 20
Pa kako ti se više da .........je, sudbinski je i je,čudno je kako ti se da daviti ljude na ovoj stranici.
2020 03 20
Pariš mi vidoviti Milan. Ne budi uhoda i pusti čovjeka i njegove bližnje i poznanike na miru.
2020 03 20
Izbacuje tebi. Osigurac.
2020 03 20
nije slučajnost. Imate poseban dar, ali nije to rijetka pojava, i sama imam jako izraženu sposobnost predviđanja. Naime, kad vas je blokiralo s prvog profila, ja san nekako osjetila da ćete otvorit drugi
2020 03 20
Kako me nasmija ajmeee, citam ove doslovno sapunice svaki dan i nemogu vjerovat jos uvjek, zar ne poatoji mjesto za ovakve slucajeve ?
2020 03 22
Cudno je to kaj nije sve..ko sudbina..previse da bi bilo slucajno
2020 03 23
> mihaela188: > Cudno je to kaj nije sve..ko sudbina..previse da bi bilo slucajno Curo potrazi strucnu pomoc , moj savjet iskreni , psiholog, psihijatar, strucnu osobu, okani se ljudi tu
2020 03 23
Daj nam izgataj kaj bu bilo nakon ove korone, jebes sad frajere😁
2020 03 24