Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Upoznavanje,dopisivanje,izlasci

Pozdrav curke :) iz Zagreba sam, imam 30 godina i baš mi nedostaju cure za kavu i druženje. S godinama se krug ljudi nekako smanjio i baš bih voljela da se imam s nekim podruziti. Slobodno se javite. :)
2023 01 25
Curee javite se i meniii :") 91 godište.. Malo sam se zatvorila posljednjih godina, muči me koža i izgubila tako prijatelje.. sada sam friško udana, Zg - Dubrava
2023 06 28
Pozdrav ekipa, traži se društvo za žensku čakulu,ispijanje kave,šetnje,shopping,kino,izlaske i sve ostalo kaj mi žene volimo. Prednost Zagreb zapad,ali i ostale lokacije su dobrodošle. Javite se! 😊
2023 07 05
> Petraaa122: > pozz curke :) > Ako je netko za kavicu iz zg javite se slobodno ;) Pozdrav Ja sam okolica Zg,radim u Zg i izlazim u Zg.Ako si za druzenje izlaske javi se na mail [email protected] Ja sam inace Ž,30godina,volim upoznavanne novih ljudi😁😁😁
2023 09 24
> Lolita: > Pozdrav ekipa, > traži se društvo za žensku čakulu,ispijanje kave,šetnje,shopping,kino,izlaske i sve ostalo kaj mi žene volimo. > Prednost Zagreb zapad,ali i ostale lokacije su dobrodošle. > Javite se! 😊 Pozdrav Ja radim u Zg ali sam dostupna jer radim u Zg pon-pet Ako zeliš javi mi se mailom [email protected]. Inace sam Ž,30 godina
2023 09 24
> supergirl1213: > Cure, javite se i meni, isto tražim društvo za kavu, izlaske, šetnju... Da se možemo družiti i pričati o svemu :) > "91 godište iz Zagreba Pozdrav Ja sam dostupna Evo mail za pocetak [email protected] Veselim se upoznavanju novog drustva Ja sam Ž,radim u Zg,30 god.
2023 09 24
> Minicaninica: > Pozdrav cure, evo slucajno sam naisla na ovu temu, takodjer uvijek mi je drago upoznati nove cure za druzenje, setnju, kavicu kad bude opet moguce, s obzirom da se vecina prijateljica udala i vise se ne druzimo toliko kao prije :) > 28 godina, Zagreb :) Pozdrav Ja sam dostupna za novo upoznavanje Evo mail za pocetak: [email protected] Ja sam inace Ž,30 godina,okolica Zg
2023 09 24
> Desert: > Pozdrav curke :) iz Zagreba sam, imam 30 godina i baš mi nedostaju cure za kavu i druženje. S godinama se krug ljudi nekako smanjio i baš bih voljela da se imam s nekim podruziti. Slobodno se javite. :) Ejj Ja sam Ž,30 godina Evo moj kontakt za pocetak [email protected] Veselim se javljanju i druzenju😁😁😁
2023 09 24
Pozz cure ,ako ima koja iz Splita za druzenje i kavice nek se javi u inbox :) Imam 30godina,udana sam ,nemam djece al sam jako komunikativna i volim pozitivne ljude i salu Imala sam veliko drustvo ali s godinama se nekako taj krug ljudi smanjio,neke su se udale a neke otisle na svoju stranu Ako ima koja cura tu sličnih godina,za kave i druzenje rado nek se javi Za izlaske vise nisam😂😅
2023 09 25
Pozdrav, tražim prijateljice za druženja, izlaske i ostale ženske zabavne sadržaje😊🥳😉. (Zagreb)
2023 10 17
Bok svima, nova sam u Dubrovniku, imam 25 godina, pa ako je netko za kavu, šetnju, druženje, iz Grada i okolice slobodno se javite! :") :")
2023 10 22
Pozdrav cure/žene! Ja imam 34 godine i udana sam živim u okolici Osijeka i fali mi društvo. Pa eto ako netko želi razgovor, upoznavanje uživo kavu bilo što neka se javi na mail [email protected].
prije 5 dana, 16:17
1 2 3 4