Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Smeđi ožiljci

Bokić, ima li netko iskustva sa rješavanjem tamnih ožiljaka od prištića? Nikada nisam imala problema sa licem niti ožiljcima, no evo u zadnje vrijeme se pojavi di koji prištić i kada ga istisnem ostane mi onaj smeđe/tamni ožiljak. 🙄 Mažem C vitaminom no ne vidi baš pomaka tako da je svaka preporuka dobrodošla.☺️ Stojte mi dobro ❣️
2020 04 07
Hello, prije svega istiskavanjem samog prišta radite samo štetu koja kasnije rezultira oziljkom, a bakterije se prenose na ostatak lica i tu nastaje jos gore stanje. Ako zelite javite mi se u inbox za savjete i slike. Lp 🐆
2020 04 07
Mozda da probate The Ordinary Niacinamide 10%+ Zinc 1%, cula sam dosta dobrih iskustava o njemu u vezi rjesavanja mrljica od pristica 😊
2020 04 07
> Matea4707: > Mozda da probate The Ordinary Niacinamide 10%+ Zinc 1%, cula sam dosta dobrih iskustava o njemu u vezi rjesavanja mrljica od pristica 😊 Super, budem malo istrazila! Hvala : )
2020 04 07
> trouhgmyeyes: > > Matea4707: > > Mozda da probate The Ordinary Niacinamide 10%+ Zinc 1%, cula sam dosta dobrih iskustava o njemu u vezi rjesavanja mrljica od pristica 😊 > Super, budem malo istrazila! > Hvala : ) Nema na cemu 😊, nadam se da ce vam odgovarati.
2020 04 07
> ivy4862: > Ja sam definitivno sve isprobala. Sad cu dermaroller, ne mogu ga preporuciti jer jos cekam, ali istrazite o tome. Imam par oziljaka na licu, tri cetri, nije strasno sminka pokrije ali mene smeta (osvrnula bi se i na to istiskivanje, meni ostane oziljak, tj smeda flekica, ne oziljak kao rupa, dirala ja ne dirala, vecinom izblijedi nakon odredenog vremena a nekad i ne) vitamin C je dobar jako za kozu, ali ne dospijeva duboko u kozu da bi mogao rijesiti oziljke, i ja ga koristim, i nastavit cu ga koristiti ali u kombinaciji s ovim. Hvala na preporuci : )
2020 04 07