Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Evo,palo mi na pamet ;)

Drage moje,evo mislila sam da ovdje stavljamo odjevne kombinacije koje ćemo nositi sljedeći dan.Gledala sam prognozu i DHMZ,pa evo za sve koji neznaju sutra prije podne biti će sunce oko 13.00-14.00 ce biti lagana kisica a poslije sunčano i cijeli tjedan sunce.....ja bih sutra obukla bijele starke,uske crne traperice,bijelu čipkastu majicu i crni sako...šta vi mislite?
2013 09 29
kod nas u Slavoniji pokazali cijeli dan kušu,a od srijede lijepše [:kesi] [:kesi]
2013 09 29
taman sam htjela napisati da je kod nas kisa stalno na zalost, al to bi doprinjelo raznovrsnoscu nasih kombinacija:)))
2013 09 29
meni se sviđa kombinacija unikatniice samo bi ja umjesto crnih uskih traperica obukla obične uske svijetle/tamne traperice :)
2013 09 29
Kod nas u Zg-u oblačno i pomalo kišovito pa sam se ja odličila za lakirane marte s 8 rupica, crne vintage traperice s visokim strukom koje ću malo podfrknuti na nogavicama. Gore običnu loose bijelu majicu i preko toga mušku kariranu košulju. Crni remen, i zlatni lančić, tj lančić je više onako boja nekog starog zlata :) Ako bude baš hladnjikavo gore ću i svijetlu trapetr jaknu... To bi bilo to :D
2013 09 29