Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Krema za samotamnjenje

Dame, koristi li koja nekakvu kremicu za samotamnjenje? Bacila sam oko na Bali Body, ali nisam se nikada usudila probati na sebi. Imate li iskustva? ☺️
2020 04 13
Pozdrav 🤗, nemam iskustva s kremama za samotamnjenje ali sam procitala dosta pozitivnih rezenzija u jednoj grup na fb o Niveinom losionu za tijelo koji ima ucinak blage preplanulosti pa mozda da probate njega za pocetak. https://www.nivea.hr/shop/nivea-natural-radiance-losion-za-tijelo-90058003289800145.html
2020 04 13
Pozdrav, evo i ja sam ovih dana planirala nabavit neku kremu. Do sad sam probala niveu lonsion (ne ovaj što je matea preporučila), i ziaju lonsion (koja se pokazala ok, al ne smiješ često nanosit jer - postaješ narančasta) Tako da sam se sad odlučila za pjenu za samotamnjenje
2020 04 13
Pozdrav, ja sam koristila Garnier bronze sprej, bio mi je odličan jer je sprej lakše nanositi od kreme, manje se zaflekaš, i boja mi je dugo trajala, jedno tjedan dana, nisam bila narančasta već baš onako fini preplanuli ton.
2020 04 13