Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Aliexpress

Znam da je ovo pitanje bilo često, ali me zanima je li naručujete i dalje sa Alija? Htjela bih nešto naručiti pa ne znam je li sigurno. Unaprijed hvala.
2020 04 16
> crnamarija: > Znam da je ovo pitanje bilo često, ali me zanima je li naručujete i dalje sa Alija? Htjela bih nešto naručiti pa ne znam je li sigurno. Unaprijed hvala. Ja sam narucivala i zadnjih mjesec dana i stiglo mi vecina, nesto sam narucila prije desetak dana i to ne moze jos stici, naravno dezinficiram odmah sve cim dođe ,
2020 04 16
Ja cekam kaljeno staklo za mob i nije mi stiglo i cilo vrime kad kliknem da pokrenem dispute i ono i want refund, vraca me i govori da ce stic brzo da vide da je paket u hr Al osim toga sve je stiglo u redu i roku.. samo me ovo zeza, srica pa je 3e a ne vise
2020 04 16
narucujem cesto u zadnjih par mjeseci, malo sporije ide ali sam jos ziva i zdrava :) ako se bas bojite korone dezinficirajte pakete
2020 04 16
Meni sve normalno stiže, i ne morate se bojati zaraze, samo opušteno... i bezbrižno naručujte. ;)
2020 04 17
Da li vam normalno pristižu paketi sa Alija? Meni neki naručeni još u travnju ne stižu.. znači skoro 3 mjeseca I za mnoge pakete mi piše da su u Last Mile Carrier, odnosno u Hrvatskoj Pošti ali od njih ništa.. Već po 2 mj, mjesec dana..
2020 07 04