Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Unistena jakna pri rucnom pranju

Pozdrav, jakna je stara 3 4 mjeseca, kupljena u original tommy ducanu i pri prvom laganom rucnom pranju dogodi se ovo !!? Ima li tko kakvu ideju kako zasto i ima li pomoci da se vrati u donekle prvobitno stanje? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/459e05d475e2651dcbf50996f4b113b0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3482b4b8a5e1ac6cbc15f68e2a9b6f1a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/41e83a569c9897a56a50db4e6be8bbaa.jpg) :@
2020 04 18
Mozda da joj punjenje probate poravnati, te ostaviti da se skroz osusi nekako ravnomjerno? Moja se nakon susenja vratila u normalu.. ali, jedino u mom slucaju nije rijec o jakni ovog proizvodaca iako izgledom je ista..
2020 04 18
Hvala , a kako da poravnam punjenje s cilm da probam?
2020 04 18
Jakna je punjena perjem?
2020 04 18
Da
2020 04 18
To se i meni desilo s Benetton dječjom jaknom punjenom perjem... Ostaviti je na suncu, položenu. Kad se perje totalno osušilo, sve kuglice i grude unutar jakne su nestale i ona kao nova. Prvo je bio šok, vjerojatno kao i Vama, a onda sam shvatila da je to za pernate jakne, normalno.
2020 04 18
> Nelanela97: > Da Nadam se da nije oprana s omekšivaćem. Treba ju posušiti u sušilici sa tenis lopticama koje će rastresti perje i jakna će se napuhnuti.
2020 04 18
Ja nemam jakne s pernatim punjenjem, ali ih moja sestra ima nekoliko, uvijek ih pere u vešerici i suši u sušilici, s tim da prije stavljanja u sušilicu u džepove stavlja teniske loptice - sve jakne budu onako napuhane i pufnaste, kao da su netom kupljene.Ja nemam jakne s pernatim punjenjem, ali ih moja sestra ima nekoliko
2020 04 18
Evo, Tanči i ja smo skoro istodobno dale istovjetan odgovor :)
2020 04 18
> Tanči14: > > Nelanela97: > > Da > Nadam se da nije oprana s omekšivaćem. > Treba ju posušiti u sušilici sa tenis lopticama koje će rastresti perje i jakna će se napuhnuti. Stavila sam bila omeksivac ☹️
2020 04 18
> Nelanela97: > > Tanči14: > > > Nelanela97: > > > Da > > Nadam se da nije oprana s omekšivaćem. > > Treba ju posušiti u sušilici sa tenis lopticama koje će rastresti perje i jakna će se napuhnuti. > Stavila sam bila omeksivac ☹️ Ajoj. Probajte ju staviti preko cijelog susila da ne visi i svako malo ju dobro rastresite pa vidite kakva ce bit kad se osusi. Moja isto jadno izgleda dok je perje mokro ali poslje se vrati u normalu, doduse ja sam nju samo prala sa sapunom pa ne znam kako ce bit nakon omeksivaca
2020 04 18
Ja sam jaknu od perja prala u masini sa teniskim lopticama i stavila je sušiti normalno, ali svako malo sam je rastresala malo s jedne strane malo s druge... Trebalo je duže da se osuši, ali je izgledala kao nova
2020 04 18
Ne, ne i ne omekšivač na perje. Ja bih oprala jaknu još jednom u perilici na programu za osjetljivo rublje i nakon toga u sušilicu.
2020 04 18
Sve pernate susim u susilici, pranje bez omeksivaca jer on zalijepi i zamasti perje pa se ne moze rastresti.Pazite sa susenjem u susilici, bojim se da ovaj sjajni suskavi materijal nije za susilicu 😕
2020 04 18
> Natalija77: > Sve pernate susim u susilici, pranje bez omeksivaca jer on zalijepi i zamasti perje pa se ne moze rastresti.Pazite sa susenjem u susilici, bojim se da ovaj sjajni suskavi materijal nije za susilicu 😕 Ionako nemam susilicu😕
2020 04 18
1 2