Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Krema za suhu kožu

Imam užasno suhu kožu koristila sam različite kreme, najviše Neutrogena kremu za suhu.. no htjela bi isprobati nešto drugo.. imate kakve preporuke ?
2020 04 21
Preporucam ovu masku od meda 2 puta tjedno ( https://youtu.be/mfXbybddvpg ). A za svaki dan kremu rosal hidrasoft i vitamine b-kompleks. Imala sam uzasno suhu kozu koja se ljustila i peklo me. S ovim sam se preporodila
2020 04 21
Definitivno preporučujem pyrus sensitive protect.. prirodna kozmetika, s nevenom i vitaminima, za osjetljivu kožu.. lijepo ju hidratizira, super mi je kao podloga za šminku.. krema je isto tako na pumpicu, jako praktično 😊
2020 04 21
Ja sam isprobala hrpu kremica za suhu kožu i nekako se uvijek vraćam Niveinim proizvodima. Klasična krema u plavom pakiranju mi je premasna, ali zato su mi ok one verzije protiv bora za 25+ ili 35+. Trenutno koristim Cherry Blossom Body souffle i odlična mi je za tijelo, ali i lice. Ako vam je koža zaista suha u sklona ljuštenju probajte bilo koju kremu od nevena mazati u debljem sloju na to područje i pričekati da se kompletno upije. Problem se ne može riješiti odmah, ali kroz nekoliko dana vidjet će se rezultati.
2020 04 21
Imam Vam ja Eucerin kremu za suhu kožu..ja imam isto suhu ali ne previše i meni je prejaka. kupila sam ju prošli tjedan za 180 kn i isprobala dva puta ali se jednostavno previše svijetlim od nje jer imam takvu kožu. prodajem ju za 80 pa ako želite javite se :)
2020 04 21
mixa krema ili cerave :)
2020 04 21
Meni je pomogla ziaja manuka tree krema, uz to koristim jos i balea ulje za ciscenje koze :)
2020 04 21
Alverde noćna krema od divlje ruže👍 preporuke!😊
2020 04 22
Ziaja night cream od kozjeg mlijeka
2020 04 22
> Froglina: > Meni je pomogla ziaja manuka tree krema, uz to koristim jos i balea ulje za ciscenje koze :) Manuka je genijalna krema, ali za mjestovitu i masnu kožu, ne suhu.
2020 04 22
Meni je dosad najbolja Bocassy light day, ali dostupna je samo na netu i to po vecoj cijeni od one koja je bila u trgovinama. Juvena takodjer jako dobra (samo Muller). Takodjer preporuka za Acai berry maskicu za lice (do 10kn, samo u dm-u) koja se stavlja nocu mozda jednom ili 2puta tjedno, bitno nahrani kožu, odlicna!
2020 04 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9d0f31bb157a9044401bc23064201d75.jpg) Meni je ovo super, doda se par kapi u kremu ( ne više od 3 kapi, tako su mi rekli u apoteci)
2020 04 23
La Roche-Posay ima kremu, zove se Cicaplast, doosta je masna i nekako gusta, ali na jako suha i osjetljiva područja meni radi čuuda! Uz to naravno redovno koristim i neku puno laganiju dnevnu kremu, ali cicaplast je zakon i za opekline od sunca na licu, i za alergijsko crvenilo koje nažalost često imam i za kožu koja se odjednom odlučila ljuštiti. Istina, skuplja je krema, ali meni je izdržala preko 7 mjeseci, ako ne i više, i ako ste u mogućnosti, probajte. Osobno mi je jedino ona zasad baš pomogla.
2020 04 27
Godinama se borim sa dermatitisom, potrosila sam puno novca na razne kreme i onda sam naisla na Cien sos kremu za ruke. Ja je koristim i za lice i super mi je. Najbolje je koristim kao naocnu kremu. Ima je za kupiti u Lidlu za nekih 10 kuna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dde12d016366c06b2f295e7f1f65f194.jpg)
2020 05 01