Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomoć oko udomljavanja psa - Vinkovci i okolica

,,Za potomke to mi nije jasno baš muško je jedino ako ode u selo ha ha negdje jer u dvorištu nema kome" - ne znam kako vam nije jasno, za potomke je potrebna zenka i barem 1 muzjak. Odgovoran vlasnik nece dopustit da njegov muzjak oplodi nečiju ženku po putu i tako doprinese broju pasa koji nemaju dom. Vec ih je dovoljno takvih, po ulicama, azilima, smetlištima. To što netko pušta da mu kuja svakim tjeranjem koti je užasno, ali pustiti svoga psa da spari tu kuju je isto tako užasno.
2020 04 27
> Sandrlje: > ,,Za potomke to mi nije jasno baš muško je jedino ako ode u selo ha ha negdje jer u dvorištu nema kome ma to sa selom je bila šala nemoguća misija ni kokoš ne može prelaziti ni proći ,zbog lisica je izolirano jer kod nas na selu moramo tako pogotovo ako mislimo nešto imati.
2020 04 27
Kristina, obratite se za pomoc azilu Nemetin. Sigurno ce objaviti i na svojoj stranici, ne vjerujem da ce te odbiti. A dosta ljudi prati njihovu stranicu, trenutno nemamo svi propusnice, mozda netko iz tvoje zupanije snimi pa se javi jer je mali simpa i jer se nalazi u istoj pa dodje odmah po njega.
2020 04 28
Emina.. Ili je polupismeno nerazumljivo ili je razumljivo nepromisljeno bezopleto pa kasnije povlaci receno, nis' novo.
2020 04 28
> sonja90: > Emina.. Ili je polupismeno nerazumljivo ili je razumljivo nepromisljeno bezopleto pa kasnije povlaci receno, nis' novo. Neka sam ja vama u prvom planu ,ha ha baš zbog takvih ne mudrujem cijeli dan da napišem tri rečenice suvisle i sa razumijevanjem, nego kako mi dođe spontano jer ne patim od komentara ha ha,očito vam nije ni bila zanimljiva tema dok ja nešto ne napišem,sad imam volju i druge pratiti teme ,jer jedva čekam vaš i Andrejom komentar ,pratimo se i pišemo si kao i uvijek ,Svatko danas može uključiti ispravak riječi i biti pametan ali na papiru djelima ne..
2020 04 28
Molim otvaračicu teme da obriše temu,jer nema smisla da neki više pišu o meni nego o ovom jadnom psiću ,nema smisla ,ja sam se među prvima javila i nekoliko cura, sa podrškom vama i savjetima, hvala 😀😀😀 Vi molim javite ako dođe do promjene i psića udomite sretno,🤗 Obožavam ljude koji pomažu životinjama, poput svih vas koji su se javili ,volonteri oni koji su udomili itd, imate pozdrave od mene ,🙋🙋🙋
2020 04 28
> sonja90: > Emina.. Ili je polupismeno nerazumljivo ili je razumljivo nepromisljeno bezopleto pa kasnije povlaci receno, nis' novo. Sonja, zar i ti? 😅 Ali moraš priznati da je lijepše na drugoj strani. A ovo nerazumljivo me podsjeća i na svojevrsnu izjavu jedne "od": kako namjerno objavljuje lošije fotografije i tepa svojim kupcima, kao da su malo ograničeni, jer onda se one iznenade ustvari kad vide stvar uživo, a s druge pak strane kako je dostupna svima samo daj pare....dobro može i povratnu. A i tu imamo jednu isto koja se bavi/bavila dilanjem, kaj ne? I kad je prozvana je počela napadati sve ove koje izrađuju nešto da su preprodavačice (pritom ne mislim na sklapalice, već zaista koje su starter), a potom svoj "profil" očistila, prosvijetlila se, a otvorila drugi gdje neometano posluje dalje....al ništa novo, nego što ima kod tebe?
2020 04 28
> andrejama: > > sonja90: > > > Sonja, zar i ti? 😅 Ali moraš priznati da je lijepše na drugoj strani. A ovo nerazumljivo me podsjeća i na svojevrsnu izjavu jedne "od": kako namjerno objavljuje lošije fotografije i tepa svojim kupcima, kao da su malo ograničeni, jer onda se one iznenade ustvari kad vide stvar uživo, a s druge pak strane kako je dostupna svima samo daj pare....dobro može i povratnu. A i tu imamo jednu isto koja se bavi/bavila dilanjem, kaj ne? I kad je prozvana je počela napadati sve ove koje izrađuju nešto da su preprodavačice (pritom ne mislim na sklapalice, već zaista koje su starter), a potom svoj "profil" očistila, prosvijetlila se, a otvorila drugi gdje neometano posluje dalje....al ništa novo, nego što ima kod tebe? Kako nis' novo?! Trenutno se divim sama sebi sto pisem bez " ukljucivanja ispravka rijeci" 😂😂😂 Jbt, ja sam genije! Jel ti to nije nes' novo? :o Koji kompliment dobih, sasvim spontano i neocekivano. Pa gle, to sto si napisala kako je jedna rekla "kako namjerno objavljuje lošije fotografije i tepa svojim kupcima, kao da su malo ograničeni", zahvaljujuci najbrojnim upisima jedne od nas ovdje dobiva smisao, sad tek shvatam i imam razlog za staviti potpis 😉😊
2020 04 28
> sonja90: > > andrejama: > > > sonja90: > > > > > Sonja, zar i ti? 😅 Ali moraš priznati da je lijepše na drugoj strani. A ovo nerazumljivo me podsjeća i na svojevrsnu izjavu jedne "od": kako namjerno objavljuje lošije fotografije i tepa svojim kupcima, kao da su malo ograničeni, jer onda se one iznenade ustvari kad vide stvar uživo, a s druge pak strane kako je dostupna svima samo daj pare....dobro može i povratnu. A i tu imamo jednu isto koja se bavi/bavila dilanjem, kaj ne? I kad je prozvana je počela napadati sve ove koje izrađuju nešto da su preprodavačice (pritom ne mislim na sklapalice, već zaista koje su starter), a potom svoj "profil" očistila, prosvijetlila se, a otvorila drugi gdje neometano posluje dalje....al ništa novo, nego što ima kod tebe? > Kako nis' novo?! Trenutno se divim sama sebi sto pisem bez " ukljucivanja ispravka rijeci" 😂😂😂 > Jbt, ja sam genije! Jel ti to nije nes' novo? :o > Koji kompliment dobih, sasvim spontano i neocekivano. > Pa gle, to sto si napisala kako je jedna rekla "kako namjerno objavljuje lošije fotografije i tepa svojim kupcima, kao da su malo ograničeni", zahvaljujuci najbrojnim upisima jedne od nas ovdje dobiva smisao, sad tek shvatam i imam razlog za staviti potpis 😉😊 Ma tko ti je to pak rekao, joj jel to ono "when pigs fly" ili tako nešto 😂😂 da od tada si napredovala stvarno svaka čast 👏 čudno kako ove krpice, forum i teme općenito proširuju vidike, a knjiga gubi svaki smisao.
2020 04 28
> andrejama: > > Ma tko ti je to pak rekao, joj jel to ono "when pigs fly" ili tako nešto 😂😂 da od tada si napredovala stvarno svaka čast 👏 čudno kako ove krpice, forum i teme općenito proširuju vidike, a knjiga gubi svaki smisao. Knjiga?! Molim prevoditelj, wikipediu i iskljuci taj ispravak rijeci da te razumiju i ostali. Previse koristis mogucnosti gugla, draga, gdje si pa nasla "knjiga". Jest, u pravu si, gice poletjele rekla 😂😂😂😂
2020 04 28
> sonja90: > > andrejama: > > > > Ma tko ti je to pak rekao, joj jel to ono "when pigs fly" ili tako nešto 😂😂 da od tada si napredovala stvarno svaka čast 👏 čudno kako ove krpice, forum i teme općenito proširuju vidike, a knjiga gubi svaki smisao. > Knjiga?! Molim prevoditelj, wikipediu i iskljuci taj ispravak rijeci da te razumiju i ostali. Previse koristis mogucnosti gugla, draga, gdje si pa nasla "knjiga". > Jest, u pravu si, gice poletjele rekla 😂😂😂😂 Iliti not gonna happen.... (na gicu mislim) 😆 Kaže google knjiga=školovanje usko povezano, ovdje znanje=forum, pa ti sad vidi ili knjiga ili forum.
2020 04 28
1 2 3