Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Iznajmljujem stan - Maksimirska Jordanovac

Drage cure i žene, već neko vrijeme bezuspješno iznajmljujem stan od 55m2 na križanju Maksimirske i Jordanovca. Sređen je tip-top iznutra a izvana se upravo dovršava nova fasada (koja će biti gotova kroz par dana). Sastoji se od ulaznog prostora koji se nastavlja na kuhinju, kupaone s podnim tušem, manje spavaće sobe (balkon) te velikog dnevnog boravka od cca 25m2 (balkon). Ima perilicu suđa, veša, klimu, zakrivljeni smart TV...stan je jako svjetal, sunce izlazi na strani dnevnog a zalazi na strani spavaće sobe Ima 2 balkona i zajedničku krovnu terasu koju sam samo ja koristila za vješanje veša. Dozvoljeni ljubimci koji su kao i svoji vlasnici naučeni na red :) Iznajmljuje se na godinu dana ili duže, prijava boravišta i ugovor o najmu obavezni. Cijena je 3000kn + oko 800kn režija - spuštena već zbog korone a otvorena sam i za pregovore. Link: https://www.index.hr/oglasi/najam-stan-makismirska-jordanovac-55m2/oid/2222646
2020 04 26
Nije kritika vama, ali stanovi u zagrebu su već godinama grozno preskupi, a sada će cijene morati ozbiljno padati. Nažalost mislim da ćete morati smanjiti još malo cijenu. Ja iz svoje perspektive i s usporedbi sa svojim stanom ne bih dala preko 350 eura, a i manje kad sve ovo prođe. Lokacija je super i lijepo je uređen, ali...
2020 04 26
Sve znam, ali ja sam student i podstanar u drugom gradu te plaćam svoju stanarinu na temelju ove tako da...nisam izasla svojoj najmodavki kao mnogi već sam samo tražila pokrivanje 1 najamnine iz pologa (jer sam i ja izgubila cijeli travanj ovdje u Zagrebu) a iduću normalno moram dati...a kao što sam i navela, cijena je otvorena za pregovore..
2020 04 26
Vama treba ta stanarina da pokrijete svoju stanarinu ali mozda to nije realno. Ja placam 20 kvadrata u dubrovniku 3000kn a za taj stan u zagrebu gazda nebi vise od 1700kn mogao dobiti tako da nazalost mozda si svoju stanarinu necete moci prebiti sa iznajmljivanjem vaseg stana.
2020 04 26
U redu, ne znam ništa o najmu stanova u Dubrovniku, samo znam za Zagreb i Split :) U 10.mj sam taj isti stan iznajmila za 3500+režije iako su u tijeku bili radovi na fasadi s obe strane stana...zato je cijena sad i prilagođena vremenima, nisam ovdje niti negdje drugdje kako bi zaradila na tuđoj nesreći...cijena stana je itetako realna s obzirom na situaciju te cijene stanova u Zagrebu.. čisto za vašu informaciju, soba u hostelu u Zg je 340 eura...svaka roba nađe svog kupca...
2020 04 26
Pretpostavljam da je u splitu ista situacija ko i u dubrovniku sto se tice stanova no samo hocu reci da se bas ne mogu usporedivati cijene u splitu i zgu. Iz zagreba sam tako da znam kako se krecu cijene stanova i definitivno povoljnije i normalnije nego u primorskim gradovima. A cijenu odreduje ponuda i potraznja tako da samim time sto ne mozete vec neko vrijeme iznajmiti stan vam govori da vam cijena i nije bas realna.
2020 04 26
Mogu vam reći da su (sto se tice mog iskustva) cijene u Splitu i Zagrebu dosta slične, ako ne i povoljnije u Splitu ako se netko odluči na cimerstvo koje se u novouređenom stanu (koji nije u centru) može naći za oko 1300 sa rezijama bez problema...a što se tiče ponude i potražnje, mislim da vlasnik stana ima pravo staviti cijenu koja mu odgovora a ne dati pošto-poto i nepromišljeno za malu cijenu nešto što je sam stvarao...
2020 04 26
Živjela sam pet godina na obali i cijene najma soba su najčešće bile 1000 kuna (200 gore dolje) plus režije, i dosta sam se iznenadila kad sam tražila smještaj u Zagrebu. Ovdje idu po 1500 pa čak i više. Garsonijere su bile oko 1500, jednosobni stanovi oko 2000, a u Zg su garsonijere ispod 2000 rijetkost. Sobu koju sad unajmljujem sada plaćam doslovce duplo više nego na moru, a stan nije nešto pretjerano bolje opremljen. Dakako, može se naći i jeftinijih ali to treba uhvatiti stvarno, većina oglasa za ZG je stvarno prenapuhana 🤐
2020 04 27
Vjerojatno ćete trebati još malo spustiti cijenu. Dečko i ja smo do prije mjesec dana dvosobni lijepo uređeni stan kod Cibone plaćali 3500kn + režije, a sad je gazda samoinicijativno smanjio na 2800 kn. Isto tako, dobro je navesti malo više detalja, npr. primate li kućne ljubimce, što će Vam svakako olakšati iznajmljivanje ako primate. Sretno :)
2020 04 27
> PigmyPuff: > Živjela sam pet godina na obali i cijene najma soba su najčešće bile 1000 kuna (200 gore dolje) plus režije, i dosta sam se iznenadila kad sam tražila smještaj u Zagrebu. Ovdje idu po 1500 pa čak i više. Garsonijere su bile oko 1500, jednosobni stanovi oko 2000, a u Zg su garsonijere ispod 2000 rijetkost. > Sobu koju sad unajmljujem sada plaćam doslovce duplo više nego na moru, a stan nije nešto pretjerano bolje opremljen. > Dakako, može se naći i jeftinijih ali to treba uhvatiti stvarno, većina oglasa za ZG je stvarno prenapuhana 🤐 Blago vama ali ne znam da li se vise igdje na moru mogu pronaci takve cijene. To mozda krevet 1200kn. Sobe cisto sumnjam. Sobe su uglavnom 1800-2000kn + rezije. No i to ce se sad primiriti
2020 04 27
Kažem vam, tijekom pet godina smo i kolege i ja plaćali okvirno tu cifru. Zadnjih par oglasa na grupi faksa su garsonijera za 1200, soba u cimerstvu za 1100, studio u centru za 1500, cimerstvo za 1000, dva jednosobna stana za 2000...koliko vidim na Njuškalu su trenutno isto sve nekako okej cijene. Iako onda tamo dođe sezona, pa e prc 😁 Nadam se da će se sada sve primiriti da se mogu iseliti iz sobe gdje sam sad 😂
2020 04 27
Ovdje u Splitu je isto abnormalno skupo, plus nemoguce za naci preko ljeta jer svi iznajmljuju turistima. Al mislim da ce to sad dosta ici dole. Ne bas odmah, jer svi jos uvik nesto cekaju (samo ne znam sta) ali do kraja godine i pocetkom sljedece ce cijene ici dole, jer ce se tek tad pokazat posljedice svega ovoga.
2020 04 27
> nefertiti111: > Ovdje u Splitu je isto abnormalno skupo, plus nemoguce za naci preko ljeta jer svi iznajmljuju turistima. > Al mislim da ce to sad dosta ici dole. Ne bas odmah, jer svi jos uvik nesto cekaju (samo ne znam sta) ali do kraja godine i pocetkom sljedece ce cijene ici dole, jer ce se tek tad pokazat posljedice svega ovoga. Nadaju se sezoni, iako ne znam zašto i što im nije jasno. I u Zagrebu je sve više stanova za dnevni najam koji im se isplate u normalnim vremenima. Očekuje se na jesen da će dobar dio njih preći na mjesečni najam. Naravno potražnje će biti, ali ne vjerujem da će ostvariti željenu cijenu. Mislim da ćemo se mi na jesen vratiti u naš stan jer nam osim cijene odgovara lokacija, iznimno su male režije, imamo razdjelnike, besplatan parking, blizina tramvaja itd. Iako da bi cijena mogla dolje barem 50 eura, mogla bi.
2020 04 27
U većim gradovima veće cjene, brat i nevjesta stan trosoban, 90 kvadrata, samo 1 nenamještena soba, sve drugo komplet opremljeno sređeno, na rivi plačaju 1500 kuna +režije, Radi se o Metkoviću, što se Zagreba tiče kad sam bila par puta, soba koju sam iznajmljivala , znači soba i kupatilo , jedna noć 300 Eura, mjesečni najam neznam koliko je al mislim da je isplativije spustiti cjenu i imati nekoga cjelu godinu nego nabiti cjene, 3500 kuna je nečija plaća mjesečna, a treba preživjeti mjesec tako da pogledajte malo i s te strane, rodica i muž u Dubrovniku u Mokošici točnije plaćaju 25 kvadrata, jednosoban stan 2500 kuna + režije , dok prijateljica u centru s cimericom plaća 7000 kuna, 3500 kuna svaka i režije su u cjeni, to je po meni pretjerano,i ona sama traži jeftinije al sve su cjene tu negdje
2020 04 27
Stan je lijep, al definitivno preskupo. Ja trenutno svoj priblizne velicine, na kvatricu, placam 2300kuna plus rezije. I stvarno ne znam di je to nocenje u Zagrebu 300 eura, mozda jedino u Esplanadi i hotelima tog ranga, jer cijene hotela i aparmatana se tijekom cijene godine krecu na maks 150 eura.
2020 04 28
1 2