Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Besplatna poštarina

Bok curke, Evo ja cistim ormar i stavljam svasta nesto povoljno a ovaj vikend nudim besplatnu pt. Pa tko zeli nek pronjuška. Ugodan vikend😘💕
2020 05 02
vi ste rijetki koji izlaze ususret...svaka cast toliko je bezobraznih korisnica koje nabiju cijene stvari koje su na snizenjima kostale manje nego sto prodaju trenutno.i jos kad ih pitas da ti malo spuste cijenu..kao da si ih pitao da ti daju miljon kuna😡😡
2020 05 02
> bora1990: > vi ste rijetki koji izlaze ususret...svaka cast > toliko je bezobraznih korisnica koje nabiju cijene stvari koje su na snizenjima kostale manje nego sto prodaju trenutno.i jos kad ih pitas da ti malo spuste cijenu..kao da si ih pitao da ti daju miljon kuna😡😡 Ma to je uzas, ja imam stvarno previše odjece i zelim se riješiti, za dogovor sam uvijek. Ovo je samo vrsta korisno hobija, ne posao na kojim cu zaradivati😊
2020 05 02
Zavirite kod mene, ukoliko vam se sviđaa nesto za kupnju mozemo se dogovorit i korigirat cijenu uvijek, hvalaaa pozz 🍒🐝
2020 05 02
i kod mene sve sa uključenom poštarinom...pa eto pogledajte...hvala... ;)
2020 05 02
Svaka cast za poštarina! Evo kad svi, pa i ja cu ostaviti info Kod mene je sve 1+1 😊pa i tenisice
2020 05 02
Dobra stvar je ne platit postarinu 😉 ja bi se ubacila ako nije problem 🙂 kod mene također sniženo samo da se riješim,za dogovor uvijek ☺
2020 05 02
> NivesLalic: > Bok curke, > Evo ja cistim ormar i stavljam svasta nesto povoljno a ovaj vikend nudim besplatnu pt. Pa tko zeli nek pronjuška. > Ugodan vikend😘💕 Pohvale za besplatnu postarinu! Ja sam nedugo morala doplatiti 5 kn jer je cura umjesto kao paket poslala preporuceno sto je bilo skuplje i trazila da joj doplatim 5 kn. Nije stvar u 5 kn ali nikad se ne bi tako sramotila ako sam dobila novce za stvar i postarinu a ja poslala drugacije od dogovorenog.
2020 05 02
> Kala09: > > NivesLalic: > > Bok curke, > > Evo ja cistim ormar i stavljam svasta nesto povoljno a ovaj vikend nudim besplatnu pt. Pa tko zeli nek pronjuška. > > Ugodan vikend😘💕 > Pohvale za besplatnu postarinu! > Ja sam nedugo morala doplatiti 5 kn jer je cura umjesto kao paket poslala preporuceno sto je bilo skuplje i trazila da joj doplatim 5 kn. Nije stvar u 5 kn ali nikad se ne bi tako sramotila ako sam dobila novce za stvar i postarinu a ja poslala drugacije od dogovorenog. Ajmee, koma.. ja sam znala isto nekad postarinu vise platiti,ali nikad , nikad nisam zahtijevala da mi se doplati još.. ako se nešto dogovoriš onda neka tako i bude..
2020 05 02
Evo ja sam danas slala 2 paketa, i naglasila gospođi u pošti to, naravno.ona je stavila običnu preporuku, obje gospođe su uplatile 20 za poštarinu, ja sam platila 51 sve skupa, jedan 22 i jedan 29 kuna, ne pada mi na pamet pitati gospođe nadoplatu jer nije njihova krivica, već gospođe kojoj se očito ne radi ,i još na kraju ja joj dajem karticu za platiti ona meni mrtvo hladno imaš li para ja sam već izdala račun, reko nemam, kaze imas bankomat, reko necu ocu platit karticom, mislom da joj je to opomena jer je uvjek bezobrazna
2020 05 02
Evo kod mene 30% na sve 😊
2020 05 02
također i kod mene 😇
2020 05 02
Evo kod mene moze dogovor i za cijenu i ppt kao i uvijek😊
2020 05 02
> Kala09: > > NivesLalic: > > Bok curke, > > Evo ja cistim ormar i stavljam svasta nesto povoljno a ovaj vikend nudim besplatnu pt. Pa tko zeli nek pronjuška. > > Ugodan vikend😘💕 > Pohvale za besplatnu postarinu! > Ja sam nedugo morala doplatiti 5 kn jer je cura umjesto kao paket poslala preporuceno sto je bilo skuplje i trazila da joj doplatim 5 kn. Nije stvar u 5 kn ali nikad se ne bi tako sramotila ako sam dobila novce za stvar i postarinu a ja poslala drugacije od dogovorenog. Hvala draga, joj sto puta koliko sam slala uvijek je bila koja kuna više pogotovo u pošti ali nikad nisam tražila naravno niti rekla kupilica, a sta cete svakakvih nas ima😂
2020 05 03
> ankicabanankica: > Evo ja sam danas slala 2 paketa, i naglasila gospođi u pošti to, naravno.ona je stavila običnu preporuku, obje gospođe su uplatile 20 za poštarinu, ja sam platila 51 sve skupa, jedan 22 i jedan 29 kuna, ne pada mi na pamet pitati gospođe nadoplatu jer nije njihova krivica, već gospođe kojoj se očito ne radi ,i još na kraju ja joj dajem karticu za platiti ona meni mrtvo hladno imaš li para ja sam već izdala račun, reko nemam, kaze imas bankomat, reko necu ocu platit karticom, mislom da joj je to opomena jer je uvjek bezobrazna Ima još dobrih ljudi ovdje♥️
2020 05 03
1 2 3