Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ASOS povrat

Pozdrav svima, jeste li možda nedavno vraćale nešto s Asosa? Prije 10 dana sam vratila artikl, a informacije za praćenje još uvijek su nepromijenjene; Najnoviji status: Povrat registriran online, lokacija nepromijenjena Pretpostavljam da sve kasni zbog virusa, no sumnjivo mi je da 10 dana nije pokupljen za tranzit.. Ima li netko slično iskustvo? Svaka info je dobro došla! Ps nisam slikala paket pri slanju u pošti. 🙄
2020 05 25
Probaj ih kontaktirati :) korisnicka sluzba im je super.. meni je isto tako bilo...
2020 05 25
Pozdrav! Nažalost, Asos je očito postao preopterećen i svašta se događa. Na jednoj grupi u fejsu žene pišu da mjesecima čekaju novce od povrata s Asosa. Paket im je stigao prije par mjeseci (po šifri se može na njihovoj stranici provjeriti), a od novaca ništa. Korisnička služba im je nekada bila odlična, a sad više nemaju chat. Na fejs i na mail šalju samo automatske poruke. Na trustpilotu imaju ocjenu 1,7. Moji artikli su im stigli prošli tjedan i još nisam dobila od njih obavijest da su zaprimili, a kamoli novce. Poslala sam im upit i naravno, dobila sam tu automatsku poruku koju šalju svima, a u njoj se opravdavaju koronom. U svakom slučaju, ako nisam sigurna da će mi nešto 1000% odgovarati, neću nikada više naručiti s Asosa jer sad nisam ni sigurna da ću novce za ovo dobiti, a ako i dobijem, to može biti nakon par mjeseci natezanja s njima.
2020 05 25
Ja sam im slala 7.5. i zadnje piše da je 21.5. isporučeno trgovcu na statusu, još uvijek čekam da zaprime i da dobijem potvrdu na mail. Prvi mi je povrat pa sam u stresnu da prođe sve ok! Meni je tek nakon 13 dana od kad sam poslala na statusu pisalo da je u tranzitu..
2020 05 25
ja sam imala par dana natezanja s njima, korisnicka podrska je losa, kao sto Maja rekla salju samo automatske poruke ili ti odgovore sa sprancom bez da uopce procitaju sve sta si im napisala. moram napravit jedan povrat i racunam da bi to radje napravila preko poste pa trazila povrat postarine od paypala nego ovako preko njih pa da ne znam niti kad im je paket uopce dosao. mislim da su oni u totalnom kaosu po pitanju toga jos uvijek.
2020 05 25
Uh užas. Također, zadnji put da nešto vraćam, a vrlo vjerojatno i naručujem. Da i ja sam ih kontaktirala mailom i preko messengera i ništa, samo automatski odg. Baš sam mislila da su pouzdani i bez razmišljanja vratila tenisice koje sam platila 500 i nešto kuna i odmah naručila veće. 🤦😭😭
2020 05 25
Meni se neki dan vratio paket koji sam im poslala prije mjesec dana, poslala sam im poruku na fb i nisam dobila nikakav odgovor 🤦🏽‍♀️
2020 05 25
Jao sad kad čitam sve ovo još me je više frka! Nadam se da će biti sve ok i da ćemo dobiti povrat u nekom normalnom roku i bez natezanja!
2020 05 25
> GreenQueen: > Jao sad kad čitam sve ovo još me je više frka! Nadam se da će biti sve ok i da ćemo dobiti povrat u nekom normalnom roku i bez natezanja! Također! Razmišljam otići u poštu natrag po paket, ako je zaista još uvijek ovdje, kako piše.
2020 05 25
Meni se slicna situacija dogodila prije cca mjesec dana...isto je ispalo na kraju da je paket kod njih vec zaprimljen, a nisu mi nikakvu obavijest poslali...ja sam im se javila na mail gdje su me trazili potvrdu o slanju (koju naravno nemam jer u posti ne daju nikakvu potvrdu) i navodno nisu mogli provjeriti nista- a paket je vec bio kod njih! Nakon sto sam im napisala da pise da su ga zaprimili, odmah su mi poslali mail da ce mi uskoro sjesti povrat i stvarno je tako bilo...ali iskreno nekako su mi se zamjerili zbog nacina komunikacije i toga da ne mogu nista napraviti bez "potvrde"- mislim da bi trebali s nasom postom rijesiti taj problem s potvrdama jer kad sam im rekla da ju nemam, doslovno su mi rekli da sam trebala dobiti i da je nemoguce da nemam potvrdu- ocito je moguce...
2020 05 25
Vezano za potvrde- jedna cura je na slicnoj temi napisala da se isprinta dodatna povratnica i da teta na salteru napise datum, lupi zig i potpis i navodno je to u redu kao potvrda o slanju..
2020 05 25
> KikaZg95: > Vezano za potvrde- jedna cura je na slicnoj temi napisala da se isprinta dodatna povratnica i da teta na salteru napise datum, lupi zig i potpis i navodno je to u redu kao potvrda o slanju.. Ovo sam i ja pročitala na nekoliko mjesta i pokušala to napraviti kada sam slala, zamolila radnicu u pošti i bila je toliko bezobrazna, rekla da to ne smiju raditi, što mi pada na pamet, kakve gluposti i slično....Očito ovisi od poslovnice do poslovnice. Ja ću pričekati do kraja tjedna, ako ne dobijem mail da je zaprimljena pošiljka (znači piše da im je isporučeno 21.5.) onda ću im biti dosadna na mailu i Fb ako treba, po svemu pročitanom, čini se da nema druge.
2020 05 25
> GreenQueen: > > KikaZg95: > > Vezano za potvrde- jedna cura je na slicnoj temi napisala da se isprinta dodatna povratnica i da teta na salteru napise datum, lupi zig i potpis i navodno je to u redu kao potvrda o slanju.. > Ovo sam i ja pročitala na nekoliko mjesta i pokušala to napraviti kada sam slala, zamolila radnicu u pošti i bila je toliko bezobrazna, rekla da to ne smiju raditi, što mi pada na pamet, kakve gluposti i slično....Očito ovisi od poslovnice do poslovnice. > Ja ću pričekati do kraja tjedna, ako ne dobijem mail da je zaprimljena pošiljka (znači piše da im je isporučeno 21.5.) onda ću im biti dosadna na mailu i Fb ako treba, po svemu pročitanom, čini se da nema druge. Najbolje na mailu, preko fejsa ces se natezati po tjedan dana s njima dok se sjete odgovoriti 🙄🙄
2020 05 25
Kako uopce pratite gdje vam je paket? Nisam znala da se to moze I ja isto trebam naruciti neke haljine za svadbu mislila sam vise velicina a sada me strah
2020 05 25
Nakon situacije sa korona virusom se sve nesto promjenilo, usporilo ili zakocilo. Nije ovako bilo prije 😣
2020 05 25
1 2