Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Boohoo iskustva

Pozdrav cure, Zanima me je li netko narucivao s ove stranice i kakva su iskustva,za koliko dođe pošiljka,ima li kakvih problema? Hvala :)
2020 05 27
Ja nisam narucivala direkt sa njihove stranice, ali imam nekoliko njihovih haljina koje sam narucila s Asosa i zadovoljna sam. Postarina za Hrvatsku na stranici Boohoo je, ako se ne varam, 7 funti i shipping je do 2 tjedna najvise, odnosno 14 radnih dana.
2020 05 27
Meni su oni super, iako sam zadnji put prije dosta godina narucivala i minus im je jer dostavljaju preko overseasa koji su mi izgubili jednom paket. Ne znam da li jos uvijek ide preko njih. Imaju oni jos jedan sestrinjski brend Pretty little thing, isto je dobar
2020 05 27
> jelena693: > Meni su oni super, iako sam zadnji put prije dosta godina narucivala i minus im je jer dostavljaju preko overseasa koji su mi izgubili jednom paket. Ne znam da li jos uvijek ide preko njih. Imaju oni jos jedan sestrinjski brend Pretty little thing, isto je dobar Prettylittlething mi je odlican. S njega bas cesto narucujem, vec godinama.
2020 05 27
Znam da njih ima po Asosu,al manje izbora nego na njihovim sluzbenim stranicama. Konkretno vidjela sam jednu haljinu koja je stvarno povoljna a izgleda mi jako dobro..to mi je za vjencanje koje ne za cca 1 mj. Jedino me muci ta dostava da ne bi bilo nekih problema. 🤔
2020 05 27
Žene, dajte napišite koliko često fulate u internet narudžbama. Ja nikako da nešto naručim jer i u dućanu u kojem mogu probati jedva nađem da sam skroz zadovoljna kako mi nešto stoji..svemu nađem manu, ili u kroju ili materijalu ili dezenu, il mi je predugo ili preširoko ili mi se ne sviđa pozicija gornjeg gumba. Često gledam internet trgovine i pogubim se u masi toga. Priznajem, nisam nikada ništa od odjeće kupila preko interneta....
2020 05 27
Ja često naručujem s Boohoa, nikad mi se nije zagubio paket, najčešće se čeka između 7-10 dana. Neka roba je bila čista straca ili premala a neka pun pogodak (ove strace su koštale po 2-3 £ pa koliko para toliko muzike). Kupila sam tamo dvije haljine za pireve, kvaliteta odlična. Imam vise boohoo artikla na profilu, veličine su im vise manje realne (nekad treba broj veće uzeti) ali pored svakog modela (ako klikneš na sliku) piše koliko je visoka i koju veličinu nosi pa se možeš i po tome ravnati. Ne znam, meni su super i kupujem kod njih uvijek te ljetne haljinice i odjeću koju ne nalazim u našim trgovinama. + povoljni su.
2020 05 27
Hvala curke na prijedlogu pronasla sam na kraju na Prettylittlething haljinu i nadam se da će mi biti dobra 🤞🏻 Stvarno se moze nac povoljnih stvari na obe stranice. Sad me zanima jeste li ikad vracale ako vam nešto ne pase i jel sve prođe ok? 😁
2020 05 27
> sanjaurban: > Žene, dajte napišite koliko često fulate u internet narudžbama. Ja nikako da nešto naručim jer i u dućanu u kojem mogu probati jedva nađem da sam skroz zadovoljna kako mi nešto stoji..svemu nađem manu, ili u kroju ili materijalu ili dezenu, il mi je predugo ili preširoko ili mi se ne sviđa pozicija gornjeg gumba. Često gledam internet trgovine i pogubim se u masi toga. Priznajem, nisam nikada ništa od odjeće kupila preko interneta.... Sanja, ja znam nekad fulati u narucivanju jer sam XS, nekad S, ovisi o brendu odjece i njihovim mjerama. Nekad mi XS bude premalen, a S bude velik. Sto mi ne odgovara, prodam ovdje. Ali u 95 posto slucajeva narucujem 34 (XS) koji i inace nosim standardni i bude ok. U svakom slucaju, svaka stranica ima tablice s mjerama pa se ravnam po tome i to mi presudi hocu li naruciti XS ili S. Na nekim stranicama sam se “opekla” krivom velicinom pa ubuduce znam koju tamo naruciti. Ja uvijek trazim odjecu koja ima feedback ili npr odem na Instagram stranicu neke odredjene trgovine (Missguided, Prettylittlething, Fashionnova i sl.) i pregledam tagirane slike kupaca u odjeci koja me zanima pa vidim kako izgleda uzivo. Ne volim kupovati na slijepo.
2020 05 27
> LornaSabic: > Ja često naručujem s Boohoa, nikad mi se nije zagubio paket, najčešće se čeka između 7-10 dana. Neka roba je bila čista straca ili premala a neka pun pogodak (ove strace su koštale po 2-3 £ pa koliko para toliko muzike). Kupila sam tamo dvije haljine za pireve, kvaliteta odlična. Imam vise boohoo artikla na profilu, veličine su im vise manje realne (nekad treba broj veće uzeti) ali pored svakog modela (ako klikneš na sliku) piše koliko je visoka i koju veličinu nosi pa se možeš i po tome ravnati. Ne znam, meni su super i kupujem kod njih uvijek te ljetne haljinice i odjeću koju ne nalazim u našim trgovinama. + povoljni su. Nema carine, odakle šalju pakete!?!? :)
2020 05 28
> Lonela1: > > LornaSabic: > > Ja često naručujem s Boohoa, nikad mi se nije zagubio paket, najčešće se čeka između 7-10 dana. Neka roba je bila čista straca ili premala a neka pun pogodak (ove strace su koštale po 2-3 £ pa koliko para toliko muzike). Kupila sam tamo dvije haljine za pireve, kvaliteta odlična. Imam vise boohoo artikla na profilu, veličine su im vise manje realne (nekad treba broj veće uzeti) ali pored svakog modela (ako klikneš na sliku) piše koliko je visoka i koju veličinu nosi pa se možeš i po tome ravnati. Ne znam, meni su super i kupujem kod njih uvijek te ljetne haljinice i odjeću koju ne nalazim u našim trgovinama. + povoljni su. > Nema carine, odakle šalju pakete!?!? :) Nema carine do kraja godine, tako su se dogovorili sa EU.
2020 05 28
> sanjaurban: > Žene, dajte napišite koliko često fulate u internet narudžbama. Ja nikako da nešto naručim jer i u dućanu u kojem mogu probati jedva nađem da sam skroz zadovoljna kako mi nešto stoji..svemu nađem manu, ili u kroju ili materijalu ili dezenu, il mi je predugo ili preširoko ili mi se ne sviđa pozicija gornjeg gumba. Često gledam internet trgovine i pogubim se u masi toga. Priznajem, nisam nikada ništa od odjeće kupila preko interneta.... Ja rijetko fulam, kupujem iste brendove, pazim kakav je kroj, vec znam sto mi kod kojeg stoji. Jedino se zna desit da je velicina manja ili veca od ocekivanog pa vratim, ali uglavnom budem zadovoljna i kupujem samo ono za sto sam sigurna da mi je ok. Ali npr cipele nikad ne kupujem online, to moram probati u ducani jer mi je bitno da su udobne
2020 05 28
Šalju iz UK, to je njihova firma tako da roba nikada nije bila carinjena, sada kada su izašli iz EU ne bih znala kakva će biti procedura. 😁 > Lonela1: > > LornaSabic: > > Ja često naručujem s Boohoa, nikad mi se nije zagubio paket, najčešće se čeka između 7-10 dana. Neka roba je bila čista straca ili premala a neka pun pogodak (ove strace su koštale po 2-3 £ pa koliko para toliko muzike). Kupila sam tamo dvije haljine za pireve, kvaliteta odlična. Imam vise boohoo artikla na profilu, veličine su im vise manje realne (nekad treba broj veće uzeti) ali pored svakog modela (ako klikneš na sliku) piše koliko je visoka i koju veličinu nosi pa se možeš i po tome ravnati. Ne znam, meni su super i kupujem kod njih uvijek te ljetne haljinice i odjeću koju ne nalazim u našim trgovinama. + povoljni su. > Nema carine, odakle šalju pakete!?!? :)
2020 05 28
Krenut ću s tunikom i dugom ljetnom haljinom.....jedno će valjda pasati..... :o
2020 05 28
> LornaSabic: > Šalju iz UK, to je njihova firma tako da roba nikada nije bila carinjena, sada kada su izašli iz EU ne bih znala kakva će biti procedura. 😁 > > Lonela1: > > > LornaSabic: > > > Ja često naručujem s Boohoa, nikad mi se nije zagubio paket, najčešće se čeka između 7-10 dana. Neka roba je bila čista straca ili premala a neka pun pogodak (ove strace su koštale po 2-3 £ pa koliko para toliko muzike). Kupila sam tamo dvije haljine za pireve, kvaliteta odlična. Imam vise boohoo artikla na profilu, veličine su im vise manje realne (nekad treba broj veće uzeti) ali pored svakog modela (ako klikneš na sliku) piše koliko je visoka i koju veličinu nosi pa se možeš i po tome ravnati. Ne znam, meni su super i kupujem kod njih uvijek te ljetne haljinice i odjeću koju ne nalazim u našim trgovinama. + povoljni su. > > Nema carine, odakle šalju pakete!?!? :) Super, hvala Vam! 😊
2020 05 28
1 2