Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Prijedlog za parfem

Cure, može prijedlog za nekakav lijepi parfemčić. Za sada se u mojoj kolekciji nalaze Nomade, Black Opium, Armani Si, Bvlgari Amethyste, La vie est belle, Lancome Idole. Jednostavno ih obožavam, pa evo, koji je Vaš najdraži ? :)
2020 07 22
3 od ova tvoja san imala ili iman, pa mi se cini da nan je ukus tu negdi :D Britney Spears - Believe Boss - The Scent Paco Rabanne - One Million Katy Perry - Killer Queen
2020 07 22
Angel....zadnjih 30 godina ga koristim u zimskim danima...ljeti prebacim svake godine neki drugi..
2020 07 22
Evo trenutno koristim Estee Lauder Bronze goddess..za ljeto mi je sjajan! 😉
2020 07 22
Ja ne znam imena😂 Al znam kako bocice izgledaju i vrhunski su parfemi. Dieselov ljubicasti, bocica je u obliku "dijamanta". Marc jacobs bocica u obliku bubamare i pcelice. I ako cete jeftiniju verziju, wonder rose il ubiti bilo koji iz zare.
2020 07 22
Versace crystal noir i bright Calvin Klein euphoria Hugo Boss ma vie pour femme🥰
2020 07 22
> Novekrpice1001: > Ja ne znam imena😂 > Al znam kako bocice izgledaju i vrhunski su parfemi. > Dieselov ljubicasti, bocica je u obliku "dijamanta". > Marc jacobs bocica u obliku bubamare i pcelice. > I ako cete jeftiniju verziju, wonder rose il ubiti bilo koji iz zare. Haha ovo je opis 👍 Svidaju nam se isti 😉 Moji najdrazi: Diesel loverdose,MJ dot i par iz Daisy linije 🥰
2020 07 22
1.Hugo Boss ma VIE 2.Givenchy very irresistible 3.Chanel Chance Eeu Tendre 4.Thiery Mugler Alien 5.Nuxe Sun mirisna vodica ali meni mirise jace od nekih parfema
2020 07 22
Trenutno su mi najbolji YSL Libre i Lancome Idole
2020 07 22
Versace Bright Crystal Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Guess Seductive Osobno najbolji 😀🙂
2020 07 22
Versace Bright Crystal absolu Karl Lagerfeld Calvin Klein Burberry sport ♡
2020 07 22
Dior J'adore koristila godinama, onda presla na Armani Code (jedna bočica), ali ipak se opet vratila J'adore-u. I to onaj najstariji, najobičniji, bez ikakvih dodataka u nazivu.
2020 07 23
Chanel - Chance Calvin Klein - Obsession Night Replay - for her!
2020 07 23
Escada Magnetism.💖
2020 07 23
Euphoria (Calvin Klein) Chloe by Chloe Alien Mugler Versace Crystal Noir Ovo su moji omiljeni za sada. Jako su dugotrajni! I preporučam da prije nego što odaberete pogledate na PunMiris dugotrajnost, vidim da su ovdje nabrojani i malo lošiji parfemi... Btw. zar nije 1 million od Paca muški parfem? Ili ima i žensku verziju?
2020 07 23
1 2 3